błąd 34200

Pomoc techniczna
Nie mogę się połączy z serwerami diablo 3... Pojawia si komunikat o błędzie z numerem 34200 i prośba o ponowne połączenie. Coś z tym można zrobić?
Witaj.
Spróbuj opcji Skanuj i napraw:
https://eu.battle.net/support/pl/article/7655
Ponadto spróbuj przełączyć się na inny region gry. Następnie wróć na właściwy i sprawdź działanie gry.
Przed napisaniem 1 postu wykonałem obie te czynności i nic to nie dało.
Jaką wersję gry posiadasz? I jaką wersję aplikacji Blizzard?
Wersja gry to 2.6.1.55235, wersja aplikacji Battle.net 1.12.6 10839
Najnowsza wersja aplikacji to 1.12.7.10907 a gry 2.6.4.55430 - wygląda na to, że tu jest problem. Musisz zaktualizować i grę i aplikację Blizzard.
Ok, aktualizacje do Battle.net zainstalowałem(w wersji, o której wspomniałeś) natomiast samo Diablo nie widzi nowszej wersji. Przy sprawdzeniu aktualizacji pokazuje komunikat "wersja aktualna" (zaznaczę, korzystam z OSX'a).
Wyłącz Aplikację Blizzard i wykonaj to:
Korzystając z Findera Finder kliknij Go i wybierz Computer.
Kliknij Macintosh HD.
Udaj się do /Users/Shared/Blizzard directory.
Kliknij prawym guzikiem na folderze Battle.net i wybierz Move to Trash.

oraz to:
Użyj Monitora aktywności, aby zakończyć wszystkie procesy menedżera aktualizacji, Battle.netu i gier.
Wybierz w Finderze menu Idź, a następnie wybierz pozycję Komputer.
Przejdź do katalogu /Users/Shared/Battle.net/Agent.
Usuń plik agent.db i uruchom ponownie Battle.net.
Jeśli problem będzie nadal występował, usuń folder Agent w katalogu Battle.net i uruchom ponownie Battle.net.
Jeśli problem będzie nadal występował, wróć do katalogu /Users/Shared i usuń folder Battle.net.
Uruchom grę za pomocą aplikacji Battle.net.
Jeśli po wykonaniu powyższych czynności problem nadal występuje, być może jest on powodowany przez inny program. Uruchom ponownie komputer i usuń folder Battle.net jeszcze raz.

Uwaga: Wykonanie powyższych czynności może sprawić, że Battle.net nie będzie pamiętać, gdzie zainstalowano gry. Jeśli do tego dojdzie, zobaczysz w Battle.necie przycisk „Zainstaluj” zamiast „Graj” w zakładce danej gry. W takim przypadku kliknij „Znajdź grę” lub uruchom program startowy.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum