Cele w sezonie 16

Dyskusja ogólna
Mam małą prośbę o wyjaśnienie dotyczące celów w sezonie 16, dokładnie ostatni cel który mi został: wielkie nadzieje - "osiągnij poziom 20 głębokiej szczeliny" tzn. muszę przejść głęboką szczelinę na wybranym poziomie 20? czy muszę przejsć wszystkie 20 po kolei?
Dodatkowo ma być solo, czyli trzeba wybrać grę prywatną bo na publicznej ktoś może się dołączyć i nie będzie zaliczonego zadania?
i czy jest jakieś wymaganie co do tego, który poziom musi być ustawiony w trudności gry?
Dzięki za pomoc
Grasz sam. Poziom gry nie ma znaczenia. Otwierasz Głęboką Szczelinę 20 (albo i wyżej) i likwidujesz bossa w wyznaczonym czasie. To wszystko.
Dzięki, trzeba spróbować.
Został mi jeden cel. Gniazdo w przedmiocie. :D skończyła mi się kasa, a gniazda nie ma. :) trochę słabo bo 20mln poszło. Czyli jak nie będę mieć szczęścia to nie ukończę celów? Jeszcze nigdy nie miałem problemu z gniazdem w przedmiocie.
@UP - Kasa to nie problem, na pewno dostaniesz, lub masz pierścień do skarbca.
Tam dostaniesz klejnot chciwości. Z nim farm sobie zwykłe rifty (na głębokich podnoś jego poziom). A złoto będzie szło szerokim strumieniem, jak nie rzeką :)
Farmienie zwykłych riftów ma też tą zaletę, że zbierając wszystko u kowala przepalasz je na materiały. Te też są potrzebne do rolowania u Mirki.
Kasa wbrew pozorom, też ci się przyda, bo wzmocnienie na GR100+ to już kosztuje sporo, a robi się je w 3-4 minuty.
Zarabianie kasy to jedna strona medalu.
Problem ten możesz też ugryźć z innej strony - za każde kolejne losowanie płacisz coraz więcej w złocie (koszt surowców pozostaje zawsze taki sam).
Weź dowolny item z dropu, idź do kadali i mieszaj statami. Jeśli gniazdo nie w padnie w kilku próbach to weź inny / kolejny item - w ten sposób zerujesz koszt w złocie.
Jest to oczywiście sensowne tylko w przypadku zaliczania osiągnięcia :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum