patch

Dyskusja ogólna
Mam takie pytanie do bardziej zorientowanych(może i niebieskich): kiedy wejdzie nowy patrz jeśli w piątek zaczyna się sezon?
patch wchodzi wraz z rozpoczynajacym sie sezonem
okej,dziękuję,myślałem,że bedzie jakiś czas na zaznajomienie sie z patchem przed sezonem
Ciekawe skad takie info ;patch wchodzi wraz z rozpoczynajacym sie sezonem;
Z tego co pamiętam, to wszelkie patch'e wchodziły w czwartek, dzień przed sezonem. Ale gdy poprzednim razem nastąpiło boostowanie setów, przerwa pomiędzy sezonami trwała 3 tygodnie (koniec sezonu był w czerwcu, a start nowego coś w drugiej połowie lipca).
Dziwię się, że patch z nowymi statystykami setów nie wszedł razem z nowymi tablicami. Jaki jest sens robienia czegokolwiek na przykład na DH czy na Barbie, skoro każdy set ulegnie zmianie i jakiekolwiek robienie wysokich GR nie ma sensu skoro po wejściu patcha wszystko na rankingach "wywróci się do góry nogami".
Jaki jest sens robienia czegokolwiek na przykład na DH czy na Barbie, skoro...

Może sensem nie jest pozycja na tablicy wyników, ale przyjemność grania? Urok życia polega na uroku gry... podobno. :-)
https://zapodaj.net/05b5d5032952d.jpg.html
Odpowiedź na twitterze, planują dać jutro ;)
14.01.2019 21:18Wpis zamieszczony przez: Flitwick
https://zapodaj.net/05b5d5032952d.jpg.html
Odpowiedź na twitterze, planują dać jutro ;)

dziękuję za odpowiedź :)
14.01.2019 16:45Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91
Mam takie pytanie do bardziej zorientowanych(może i niebieskich): kiedy wejdzie nowy patrz jeśli w piątek zaczyna się sezon?

W środę(16.01) zaczyna się sezon z tego co mówili. Znowu zmienili plany?
15.01.2019 02:51Wpis zamieszczony przez: Yankess

W środę(16.01) zaczyna się sezon z tego co mówili. Znowu zmienili plany?

LOL
W temacie wyżej masz wypowiedź niebieskiego:

Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 18 stycznia.

A dlaczego patch jest łączony z sezonem? Prawdopodobnie był taki plan. W newsie na stronie głównej jest opis sezonu i nowego patcha:

https://news.blizzard.com/pl-pl/diablo3/22820656

A jak to będzie w rzeczywistości? Dowiemy się za kilka dni...
Na PS4 już wszedł ale nie zdążyłem sprawdzić :(
.
Patch 2.6.4 wszedł, a i owszem, ale co z tego... gram setem Vyra z Chantodo, set Vyra dostał, cyt:
"zwiększono premię do obrażeń za 6 elementów zestawu z 50% do 100%."

No i niestety chyba nic z tego nie wynikło, bo jak przed wprowadzeniem patcha miałem maksymalnie DPS do 12,5kk tak po wprowadzeniu patcha nadal tyle samo mam, gra się mniej więcej tak samo przed patchem, jak i po... sprawdziłem.
Więc pytanie, jak to się przekłada na mechanikę gry, bo wg. mnie nie ma żadnej różnicy... no, może poza tym, że w opisie setu zmieniły się cyferki.

Czyżby tylko na zmianie cyferek w setach się skończyło a w mechanice gry nic się nie zmieniło ??
Nie wiem, może się nie znam, ale jak dla mnie po zagraniu kilku głębokich szczelin na 100 poziomie nic się nie zmieniło.
W sumie... nic mnie już w Diablo chyba nie zdziwi...
.
14.01.2019 17:01Wpis zamieszczony przez: aditech
patch wchodzi wraz z rozpoczynajacym sie sezonem

Też mi się wydawało, że tak będzie i nawet przed czasem nie chciało mi się czytać jego opisu, ale faktem jest, że patch (2.6.4) zainstalował mi się dziś rano.
mi już sie zainstalował tez :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum