Zamykanie Szczelin oraz Krowiego Poziomu

Dyskusja ogólna
Otwieram Szczeliną (zwykłą lub głęboką), wchodzę, walczę, ale po chwili orientuję się, że przeholowałem z jej poziomem, więc się wycofuję, opuszczam Szczelinę. I co dalej? Nie da się jej jakoś zamknąć, na przykład żeby otworzyć nową o innym poziomie trudności? Trzeba zawsze wychodzić z gry, zamykać grę? Podobnie z Krowim Poziomem. Mam dwa Bydlęce Berdysze (albo więcej), ale Krowi Poziom nie daje się zamknąć po jego wyeksploatowaniu. A może to się da, tylko nie wiem, jak to zrobić?

Wiele razy – przed laty – pojawiały się też pytania o to, kto zamyka Szczelinę i czy zawsze ten i tylko ten gracz, który ją otworzył? Czy od lat 2014-15 pojawiły się jakieś ustalenia na ten temat?
Szczeliny wydają się miejscem do zdobywania Kluczy do Głębokich Szczelin i – przy okazji – zebrania tego, co wypadnie ze skrzyń lub zwłok. Przy okazji! Ale widziałem, że są tacy, co to otwierają Szczeliny w grze publicznej, zabijają bossa i chcą sobie farmić jeszcze z godzinę. Mają wtedy pretensje, że ktoś (inny gracz) im tę Szczelinę zamknął. Wydaje mi się, choć może się mylę, że tak to sobie można farmić w grze solo, a nie zmuszać innych do swoich zachcianek.
Wydaje mi się,że warunkiem zamknięcia szczeliny(zwykłej czy GR) jest pokonanie Strażnika i wizyta u Oreka z tym że w zwyklej szczelinie możemy dalej ją farmić po pokonaniu Strażnika bo w GR przy jego przywołaniu wszystkie potwory "umierają" i mamy walkę z samym Strażnikiem
Co do Krowiego Poziomu sprawa wygląda tak,że portal chyba jest cały czas,nie da się go jakoś zamknąć
17.02.2019 17:56Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91

Co do Krowiego Poziomu sprawa wygląda tak,że portal chyba jest cały czas,nie da się go jakoś zamknąć

Dlatego była kiedyś taka sytuacja, że gracze zmieniali się pojedynczo, a Krowi Poziom był stale otwarty, choć w grze nie było już nikogo z tych, którzy go otwarli.
żeby zamknąć trzeba chyba zacząć nową rozgrywkę? Innego wyjścia nie widzę
Krowi poziom nie można bo jak wyobrażasz sobie jego zamknięcie. Wybicie wszystkich mobów/wykonanie zadania/zabranie ob pooli ?
Co do zwykłych to nie tylko farma kluczy, ale też oddechów które też się tylko tam farmi. W głębokich nie padają a na zadaniach jest za mało elit żeby coś zebrać do tego po zamknięciu masz 30 sekund przerwy więc wygodniej dalej polatać bez przerwy i pofarmić oddechy.
Nie nie ma żadnego mechanizmu że tylko otwierający może zamknąć szczelinę. I tak powinno być nadal. Ja otworzę pójdę afk a wy sobie czekajcie. Albo wejdę na GR dostanę kicka bo za słaby jestem to na złość otworzę zwykłego rifta. Tak to pozostała 3 go zrobi i zamknie a tak całe party się rozpadnie.
17.02.2019 21:04Wpis zamieszczony przez: Azore
Krowi poziom nie można bo jak wyobrażasz sobie jego zamknięcie.

Skoro Skarbiec się zamyka, po wykończeniu Chciwości, to i Krowi Poziom mógłby - wyobrazić sobie to ja to potrafię. :-)
17.02.2019 16:41Wpis zamieszczony przez: Dorsaj
Ale widziałem, że są tacy, co to otwierają Szczeliny w grze publicznej, zabijają bossa i chcą sobie farmić jeszcze z godzinę. Mają wtedy pretensje, że ktoś (inny gracz) im tę Szczelinę zamknął. Wydaje mi się, choć może się mylę, że tak to sobie można farmić w grze solo, a nie zmuszać innych do swoich zachcianek.

ja wlasnie jestem taki co sobie chce szczeline do konca przejsc i tak sobie farmic,ale sa takie melepety co ja zamykaja i wchodza z gry,a ty chyba chcesz zostac klucznikiem jak tylko klucze zbierasz
Jak przeholowałeś ze zwykłą szczeliną, to jaki problem obniżyć jej poziom trudności ?
GR/Krowi zamykasz resetując grę, trwa to krócej niż czas zamykania zwykłej (30 sec).
Widzę, że czepiasz się dla samego czepialstwa.
Co do zamykania zwykłej po zebraniu kluczy. Biega się po klucze i dla farmy. Na publikach to pierwsze, wtedy szybko się zbiera kluczyki i jazda na GR'y.
Czego tu nie rozumieć.

ja wlasnie jestem taki co sobie chce szczeline do konca przejsc i tak sobie farmic,ale sa takie melepety co ja zamykaja i wchodza z gry...

18.02.2019 07:27Wpis zamieszczony przez: Fiskomp

Co do zamykania zwykłej po zebraniu kluczy. Biega się po klucze i dla farmy. Na publikach to pierwsze, wtedy szybko się zbiera kluczyki i jazda na GR'y.

Ciekawe, ale... kolidujące ze sobą.
@Groszek

Na publikach mało kto w random party chce farmić materiały. Tam biega się tylko za kluczami, im szybciej, tym lepiej.
Jak chcesz sobie zwiedzać mapy, otwierać wszystkie skrzynki, to otwieraj ze znajomymi, którzy tez takie chcą latać.
Nie ma tu kolizji. Może tylko w tym, że Blizzard wymusza zbieranie kluczy, żeby można było iść na GR. Gdyby tego nie było, praktycznie tylko ci, którym potrzeba matsów, legend na siarkę by je zwiedzali.
Słusznie prawisz Fiskomp... :-)
Nie ma konfliktu pomiędzy farmą kluczy a farmą legend. Po zabiciu bossa zamykasz szczelinę i farmisz dalej w nowej, jednocześnie klucze i matsy. Co do Krowiego poziomu to faktycznie przydała by się jakaś opcja u npc-a w mieście do zamykania, podobnie jak zwykłe szczeliny.
19.02.2019 10:45Wpis zamieszczony przez: lechu
Nie ma konfliktu pomiędzy farmą kluczy a farmą legend. Po zabiciu bossa zamykasz szczelinę i farmisz dalej w nowej, jednocześnie klucze i matsy. Co do Krowiego poziomu to faktycznie przydała by się jakaś opcja u npc-a w mieście do zamykania, podobnie jak zwykłe szczeliny.

przyda sie o tyle,że mam np 2-3 berdysze i chce je szybko zużyć jeden po drugim a nie mozna zamykać portalu w żaden inny sposób jak wyjscie z rozgrywki i zaczęcie nowej

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum