Diablo 3 i Corsair K95 RGB Platinum

Dyskusja ogólna
Cześć!

Mam delikatnie zastanawiający i irytujący problem - po uruchomieniu gry wyżej wymieniona klawiatura zmienia swoje podświetlenie na monoczerwone.
Nie wydaje mi się, żeby był to specjalny zabieg (a może jest?, ponieważ po wyjściu z gry kolorystyka wraca do tej sprzed uruchomienia)a chciałbym, żeby podświetlenie klawiatury pozostawało takie, jak przed uruchomieniem gry.
Dodam, że sterowniki ICUE dla tej klawiatury są aktualne.

Ktoś miał może podobny problem?
http://forum.corsair.com/v3/showthread.php?p=962993
09.02.2019 14:38Wpis zamieszczony przez: Zasza
Cześć!

Mam delikatnie zastanawiający i irytujący problem - po uruchomieniu gry wyżej wymieniona klawiatura zmienia swoje podświetlenie na monoczerwone.
Nie wydaje mi się, żeby był to specjalny zabieg (a może jest?, ponieważ po wyjściu z gry kolorystyka wraca do tej sprzed uruchomienia)a chciałbym, żeby podświetlenie klawiatury pozostawało takie, jak przed uruchomieniem gry.
Dodam, że sterowniki ICUE dla tej klawiatury są aktualne.

Ktoś miał może podobny problem?

Chyba se jaja robisz.. to nie problem tylko "ficzer". Moja razer naga trinity wspiera Chroma SDK i też robi się podświetlona na czerwono jak wchodzę do diablo 3. Przynajmniej na klawiaturze będziesz widział jak ci legenda dropnie bo mrugnie na pomarańczowo. Uważam jak najbardziej, że kolor czerwony pasuje do D3 lepszy niż jakiś różowy czy jakiś inny spod znaku 6cio kolorowej tęczowy którymi mienią się te wszystkie urządzenia.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum