Pożegnanie

Dyskusja ogólna
Cześć
Po 7 latach od utworzenia konta na tej platformie przyszedł ten moment kiedy dorosłość puka do drzwi.
Dzięki Wam- graczom i CMom raczkowałem w internecie, oglądałem pierwsze gameplay z Diablo i tak dalej.
Chciałbym Was wszystkich pożegnać i podziękować za te 7 lat. 7 lat szczelin, zbierania eq, szukania buildów i goblinów.
Szkoda, że Ajantis, Iron czy Rivid, którzy przybliżyli mi na yt diablo już tu nie działają ale społeczność jest wielka i mam nadzieję, że będzie większa.

Zawsze jak jeździłem na Woodstock to na sam koniec była grana Piosenka z tylu chmur na pożegnanie. Posłuchajcie sobie.

Wszystkiego dobrego dla społeczności Diablo.
Do zobaczenia na szlaku.
Pozdro. \m/
Powodzenia. Niech Moce Niebios rozświetlają twój szlak!
No i po cichutku, chomiki Blizardowe, zwane potocznie modami, skasowały mój wpis - brawo.
Za komuny była "rozmowa kontrolowana" - w czasach niby wolności słowa, cenzura i kontrola jest do n-tej potęgi.
25.02.2019 07:44Wpis zamieszczony przez: Fiskomp
No i po cichutku, chomiki Blizardowe, zwane potocznie modami, skasowały mój wpis - brawo.
Za komuny była "rozmowa kontrolowana" - w czasach niby wolności słowa, cenzura i kontrola jest do n-tej potęgi.

Jak jesteś w gościach to przestrzegasz zasad gospodarza, a jeśli nie potrafisz/nie chcesz się dostosować to Cię gospodarz może kulturalnie za fraki wyprowadzić. Podobnie na forum. Zarejestrowałeś się, znasz zasady. Jak nie to potem takie wpisy...
21.02.2019 22:34Wpis zamieszczony przez: SIKOR
społeczność jest wielka

lol
chyba trochę przesadzasz

pięć osób na krzyż z czego osiem ma bota a dwanaście najmniej th

nie jest to wielkie ani pod żadnym względem
25.02.2019 18:11Wpis zamieszczony przez: jotes
25.02.2019 07:44Wpis zamieszczony przez: Fiskomp

Jak jesteś w gościach to przestrzegasz zasad gospodarza, a jeśli nie potrafisz/nie chcesz się dostosować to Cię gospodarz może kulturalnie za fraki wyprowadzić. Podobnie na forum. Zarejestrowałeś się, znasz zasady. Jak nie to potem takie wpisy...

Jak nie wiesz co napisałem, to się nie wypowiadaj.
26.02.2019 07:38Wpis zamieszczony przez: Fiskomp
<span class="truncated">...</span>

Jak nie wiesz co napisałem, to się nie wypowiadaj.

Buziak dla Ciebie. :*

PS. W internetach mało co ginie...
[img]https://i.imgur.com/uD4Akvw.jpg[/img]
Zaorane ;)
Idąc tokiem jotes'a: nazywa się gospodarza nierobem i sie dziwi że gospodarz wyprasza(usuwa posty)...to ni ma co sie dziwić,że poprzedniego postu nie ma
26.02.2019 18:14Wpis zamieszczony przez: jotes
[img]https://i.imgur.com/uD4Akvw.jpg[/img]

26.02.2019 23:43Wpis zamieszczony przez: Domindzwon91
Idąc tokiem jotes'a: nazywa się gospodarza nierobem i sie dziwi że gospodarz wyprasza(usuwa posty)...to ni ma co sie dziwić,że poprzedniego postu nie ma

Co ciekawe to nie jest mój wpis.

Ja napisałem, że taka decyzja z dorosłością nie ma nic wspólnego, a jak za jakiś czas najdzie go ochota na granie, to jak będzie wyglądał jego wpis.
Na koniec że to forum Diablo, a nie Pudelek :) I tyle w temacie.
Więc wychodzi że jotes jest niezłym manipulatorem i ma obcyk w PS.
Tylko jedna rzecz się posypała na tej fotce. Data się nie zgadza :) Mój oryginalny wpis był z 22.02.2019, a nie jak sugeruje fota.
Chyba, że "chomik" sobie poszalał z moderowaniem, żeby był powód do usunięcia :(
Przy okazji jotes i Sikor co się stało z waszymi profilami ? Wyparowały ? Czy niewidzialna ręka starła Was z uniwersum Diablo ?

Przy okazji do moderacji, Niepokojące jest, że można na tym forum odstawiać takie numery. Czyżby zabezpieczenia nie były do końca pewne ?
27.02.2019 07:33Wpis zamieszczony przez: Fiskomp

Co ciekawe to nie jest mój wpis.

Ja napisałem, że taka decyzja z dorosłością nie ma nic wspólnego, a jak za jakiś czas najdzie go ochota na granie, to jak będzie wyglądał jego wpis.
Na koniec że to forum Diablo, a nie Pudelek :) I tyle w temacie.

Muszę potwierdzić, bo czytałem .
To proste. Piszę z usunietego profilu ;) Swoją drogą, czego szukałeś na profilu? Merytorycznej odpowiedzi tam nie ma. Tam są argumenty wyłącznie ad personam.

A poważnie, profile źle działają od kilku miesięcy. Czasem działa, czasem jest error 500'
27.02.2019 09:14Wpis zamieszczony przez: jotes
To proste. Piszę z usunietego profilu ;)

Ciekawe. :-)
To proste. Piszę z usunietego profilu ;) Swoją drogą, czego szukałeś na profilu?

A poważnie, profile źle działają od kilku miesięcy. Czasem działa, czasem jest error 500'

Hmmmm, to jak to w końcu z Tobą jest ? :)

Usunięty profil, czy nie usunięty, a serwery się krzaczą i są błedy, bo się pogubiłem.

Co do podglądania profilu, to zawsze patrzę z kim mam doczynienia, przynajmniej w świecie D3.

Było/jest tu kilka person, które siały hejt na D3 mając przegrane śmieszną ilość godzin. Ten zmanipulowany wpis szkalujący twórców gry właśnie dlatego mnie śmieszy, iż zawsze pisłem, że to tylko gra i formuła i postępowanie Blizza mi nie przeszkadza. Po prostu przyjmuję je takim jakie jest, bo zdaję sobie sprawę, że karkołomnych zmian nie będzie. Mam w tylnej częsci ciała tabele rankingowe i prawdę powiedziawszy nie rozumię tych spinaczy mających boty i TH, żeby tylko zaistnieć na tej tablicy.
Co niektórzy wręcz traktują to jak najważniejszy cel w życiu - LOL
No lajfić przy grze, która nie ma żadnego znaczenia w rzeczywistym świecie, kosztem innych ciekawych zajęć - bezcenne.
Zamiast czerpać przyjemnośc z tego co jest, cięgiem tylko płacz i zgrzytanie zębów. No ale niestety obserwuję zachowania wokół siebie młodych ludzi, którzy chcą mieć wszystko już/teraz. To jak z dzieciakiem, który nie dostwaszy lizaka od rodzica w sklepie, rzuca się na ziemię wrzeszcząc i tupiąc.
jeśli o mnie chodzi to az tak nie hejtuje, mówie czasami co mysle poprostu a co do rankingów to chciałbym kiedyś znaleźć sie w tym 1000 i tyle:) gram bez spiny:)
ja też nie widzę swojego profilu, błąd 500
27.02.2019 22:49Wpis zamieszczony przez: groszek
ja też nie widzę swojego profilu, błąd 500

Ja tam widzę Twój profil :)

Obietnica widzę tak samo jak u mnie i znajomych, jak wypadnie to kryt w granicach 50-65%. Ten sezon pod tym względem jest budujący.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum