Czempion (niebieski) morlu spopielacz - nie istnieje

Pomoc techniczna
Morlu spopielacz który występuje w IV akcie w srebrnej iglicy poziom 1 i 2 nie występuję w wersji czempion (niebieskiej). Z moich obserwacji wynika, że został zastąpiony przez spaczony anioł który potrafi nawet wystąpić 2 razy w ciągu przemierzania srebrnej iglicy. Gdzieś znalazłem w archiwalnych wpisach że na początku po premierze gry występował dosyć często i są zamieszczone nawet jakieś zdjęcia ale sprzed 6 lat. Z uwagi że nie grałem w tamtych latach nie jestem w stanie zaliczyć tego czempiona a przebiegłem już setki razy. Morlu spopielacz w wersji zwykłej i unikalnej (żółtej) występuje niemal za każdym razem.
Czy jest możliwość zweryfikowania czy przypadkiem ten czempion nie został usunięty całkowicie? Dodam że w archiwalnych wpisach ludzie zgłaszali jakieś błędy odnośnie regeneracji życia itp morlu spopielacza (ang. Morlu Incinerator).
Jeśli jest to nieodpowiedni dział proszę o informację gdzie można zgłosić ten problem.
Ja mam Morlu spopielacza zaliczonego. I wydaje mi się, że zaliczyłem go w 2017.

Próbujesz w kampanii czy trybie przygodowym?
W obu trybach próbowałem. No nic skoro występuje tylko bardzo rzadko pozostaje szukać. Nikt mi nie potwierdzał że go zaliczył jakoś niedawno stąd pomyślałem że to bug ale jak masz go zaliczonego z 2017 roku to powinno dać radę. Dzięki za info będę szukał dalej.
Temat do usunięcia/zamknięcia, znalazłem ale w innej lokacji niż występował kiedyś.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum