02.02.2018 oficjalnie święto "LAGA"

Dyskusja ogólna
3 zgony na liście znajomych HC + 1 mój. Opóźnienie sięgające 1500ms.

Może zniechęcanie graczy to jakaś nowa taktyka Blizza żeby odciążyć serwery ...
Na sezonie gramy w czterech 120 gr i lag za lagiem,nie kiedy giniemy wszyscy na raz,więc gra na HC dla nas mija sie z celem,takie buty
Mam tak samo myślałem że po ostatnich pracach konserwacyjnych coś się zmieni,niestety ping spada na 2500 ms nie da się grać gr.
Czy ta gra musi być taka irytująca? Przez prawie siedem lat nie da się gry poprawić? Blizzardzie zeszliście na psy,macie graczy w d... ,ale po co ja to piszę jak po was to jak po gęsi spływa.
02.02.2019 19:07Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
3 zgony na liście znajomych HC + 1 mój. Opóźnienie sięgające 1500ms.

Może zniechęcanie graczy to jakaś nowa taktyka Blizza żeby odciążyć serwery ...

@flygujPL

Pisząc krotochwilnie wczoraj, tj.: 02.02.2019 był również "Dniem Pozytywnego Myślenia". Pomyśl zatem w ten sposób:
"Hura! Sezon mogę rozpocząć po raz drugi!. :-)" :D

A poważnie: mi się w ciągu miesiąca też trafiła czarna seria i dwa DC zawinęły dwie postaci. Trzecia padła po błędzie własnym.
Ponieważ stało się to szybciutko nie zdążyłem nawet zrobić aliasa na "poprawnym poziomie" i teraz gram postacią "zerową". Niestety to "koszt" gry w trybie HC.
Było tutaj już sporo dyskusji na ten temat: śmierć postaci poprzez DC i nie ma sensu rozpoczynać kolejnej. Nieważne jak. Giniesz i do widzenia. Stanowiska Blizza nie ulegnie zmianie.
Tak niestety się będzie k...a zdarzać i albo to zaakceptujesz (nawet jeśli się z tym nie zgadzasz jako i niżej piszący), albo zmieniasz tryb.

Pozdrawiam,
Niestety tryb SC dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Dlatego z uporem maniaka gram HC.

@GatitoB jak chcesz to odezwij się. Na sezonie już się odkułem to mogę pomóc się ubrać. flyguyPL#2767
03.02.2019 11:09Wpis zamieszczony przez: flyguyPL
Niestety tryb SC dla mnie nie ma najmniejszego sensu. Dlatego z uporem maniaka gram HC.

@GatitoB jak chcesz to odezwij się. Na sezonie już się odkułem to mogę pomóc się ubrać. flyguyPL#2767

Jak i dla mnie. :-)

Dziękuję za zaproszenie. Dodam Cię do znajomych a w grze będę dzisiaj wieczorem i jeśli zachce Ci się porobić zlecenia, rifty i może parę niskich GR, to z chęcià i przyjemnością pocruszę z Tobą. :-)
Brak TS nie będzie problemem?
Jakoś do teraz nie musiałem zakładać a zasady wspólnego grania HC znam. :P

Pozdrawiam,
Blizzard bez dochodów nie zareaguje. Tutaj abonament wzbudził by w nich, zachętę do upgradowania gry jak i poprawek(w tym przypadku lagi). Sam dochód za dodatek necro nie podniósł ich chęci.
Teraz już wiecie czy jest sens kupowania Diablo 4.
Znasz takie stare przysłowie: Co ma piernik to wiatraka?

D4 będzie z mikropłatnościami lub mam nadzieję z abonamentem.
Pogrywałem dziś sobie trochę i tak samo lagi momentami do 3000ms, współczuję jak ktoś gra na HC.
dziś miałem disconect w sumie 3 razy. w tym raz w chwili gdy boss riftu wchodzi- postać hc stracona. na szcześćie miałem zapasowy bulid wiec w sumie dużo nie straciłem. broni tylko szkoda bo szybko tego nie odrobie (różdzka pod orby z niemal perfekt statami)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum