Usunięto kopię diablo 3 z mojego konta

Pomoc techniczna
Jak w tytule, ostatni raz logowałem się na konto wieki temu ale naszła mnie faza na diablo TRZY, loguję się a sytuacja wygląda następująco, dalej jest ze mną world of warcraft z wszystkimi dodatkami DO warlords of draenor, ale diablo mam juz w wersji starter. No to nieźle myślę sobie, chciałem napisać do supportu blizzarda ale ten nie działa, albo prosi mnie o zdjęcie dowodu osobistego. To ostatnie w mojej opinii jest bandytyzmem i nie zrobię tego choćby mi cegła przytrzasnęła palec, kupiłem tą grę w dniu premiery w empiku w rudzie śląskiej, dawać mi tą grę z powrotem, kosztowała dwie stówy, moje dwie stówy. Dawać mi moją grę co ją kupiłem za dwieście polskich nowych złotych, bez pokazywania dowodu osobistego. Dlaczego mnie legitymujecie skoro okradliście mnie, zobaczcie skąd logowałem się na konto, ciągle to samo miasto, cokolwiek ale nie proście mnie o dowód to jest internet a nie urząd bezpieczeństwa, a teraz oddawać moją grę za którą zapłaciłem dwieście złotych okej?
:edit:
Zapomniałem wspomnieć że chcą dokument ze zdjęciem, tak jakbym zakładając konto pokazał im jak wyglądam czy coś, zapewniam że ja to ja i jestem bardzo zły z powodu zaistniałego incydentu ale mogliście przecież mnie nie okradać, dobra bierzcie się za to i nie chcę ani razu przeczytać słowa dowód albo dokument bo mnie strzeli firebolt
Odpowiedzi udzieliłem Ci tutaj:
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17625922427

Co do dowodu, to jest wymagany a możesz zasłonić nr dowodu i pesel jeśli chcesz. Kontakt z Działem Pomocy to jedyne pewne rozwiązanie Twojego problemu jeśli chcesz odzyskać konto.
Zmieniłem komputer w domu chciałem na nowo wgrać Diablo3. Niestety program odmawia przyjęcia klucza bo był on już użyty. Co mam zrobić?
j.tolloczko@wp.pl
12.02.2019 10:12Wpis zamieszczony przez: Hanumag
Zmieniłem komputer w domu chciałem na nowo wgrać Diablo3. Niestety program odmawia przyjęcia klucza bo był on już użyty. Co mam zrobić?
j.tolloczko@wp.pl

Zalogować się na stare konto. Klucz rejestruje sie tylko raz - tam gdzie go kiedyś zarejestrowałeś to on powinien być i wystarczy tylko zalogować się w aplikacji b.net.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum