Zakup klucza

Pomoc techniczna
Witam,

Zakupiłem na serwisie g2a dlc do diablo 3 pod tytułem: Diablo 3: Rise of the Necromancer Pack Battle.net Key GLOBAL no i nie mogę tego dlc aktywować wyskakuje mi błąd o treści:

Nie spełniasz warunków, od których zależy możliwość odbioru tego produktu.

Mam pytanko dlaczego nie mogę tego aktywować zaznaczam że na stronie g2a piszę że można ją aktywować w polsce.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
Cześć, masz Reaper of Souls dodatek?
Jest on wymagany do tego dlc.
tak mam i przy nim mam ten sam problem
Problem w tym, że piszesz z konta na którym nie widać licencji nawet podstawowej wersji Diablo. Na pewno jest to Twoje właściwe konto (adres email)?
Ja kupiłem na g2a klucz do podstawy Diablo.
Wygenerowało mi klucz (dla mnie to zwykły cd key)
Próba aktywacji klucza:
Tu zaczynają się cuda, wywala mi połączenie z internetem (tak jakbym dostawał bana). Potem nie mogę połączyć się nawet z google. Dopóki nie zrestartuje routera. To ju z drugi komp w mojej sieci z tym problemem.
Abo ja jestem jakiś głupi albo kupiłem guwno przez które rozniose komputery.
11.02.2019 20:11Wpis zamieszczony przez: KrystianoSSS
Ja kupiłem na g2a klucz do podstawy Diablo.
Wygenerowało mi klucz (dla mnie to zwykły cd key)
Próba aktywacji klucza:
Tu zaczynają się cuda, wywala mi połączenie z internetem (tak jakbym dostawał bana). Potem nie mogę połączyć się nawet z google. Dopóki nie zrestartuje routera. To ju z drugi komp w mojej sieci z tym problemem.
Abo ja jestem jakiś głupi albo kupiłem guwno przez które rozniose komputery.

Napisz do działu pomocy https://eu.battle.net/support/pl/help/product/services/334/338/channels
sprawdzą klucz i powiedzą czy wszystko jest z nim w porządku, później najwyżej reklamacja
Kupiłam Diablo 3 podstawową wersje. Instaluje mi przez Blizzard po czym mogę grać tylko 1 akt.

Jak mam "odblokować" akty ? Klucz już wpisałam.
15.02.2019 08:29Wpis zamieszczony przez: Dominika
Kupiłam Diablo 3 podstawową wersje. Instaluje mi przez Blizzard po czym mogę grać tylko 1 akt.

Jak mam "odblokować" akty ? Klucz już wpisałam.

logujesz się na to samo konto tj za pomocą tego samego adresu email?
1 akt to tylko do króla szkieletów czy do końca pierwszy?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum