Gra staje/ program przestal dzialac, prosze o pomoc

Pomoc techniczna
Witam jak w temacie...wszystko mam ustawione normalnie i bylo wszystko ok przed sezonem.

Nistety w trakcie sezonu stracilem 4 zagemowane postacie bo " GRA mi STANELA" gdy puscilo bylo po wszystkim. Ustawienia mam wszystkie prawidlowe. Przed sezonem nie bylo tego problemu a sporo gralem na tym samym sprzecie.

Co mozna zrobic aby tak sie nie dzialo?

Opisze dokladniej problem: Gram i po prostu gra mi staje, nie ma zadnego zerwania polaczenia, jestem na TS i nadal rozmawiam, pakietow zero stracownych, wiec wina nie jest po stronie internetu. Gdy chce wykonac jakis ruch, naciskam przycisk akcji...aplikacja przestaje dzialac;/ wyskakuje mi komunikat czy poczekac az zacznie dzialac albo zamknac teraz. Przewaznie biore poczekaj az zacznie dzialac i po paru sekundach gra idzie dalej...niestety juz tak zginalem 5 razy;/ dzisiaj rano zbarbem;/ Nie mam pojecia co dalej robic;/

Moj komputer to ryzen 7 1700x, 16Gb RAM, 2 dyski ssd, grafika RX 590 8GB radek.

Prosze o pomoc badz osoby, ktore maja ten sam problem, moze udalo sie komus go rozwiazac.

pozdrawiam piterson1990
Ja miałem coś podobnego gry na HDD pojawiły bad sectory. jakieś pliki z gry były właśnie na tych badach i potrafiło mi często dogrywać tekstury albo miałem ten komunikat co ty lub całkiem zawias i reset gry.
Odesaprowałem bady, przeinstalowałem grę i śmigało. To było może z rok temu na starym lapie. Tez gram HC i znam ten ból.
...nie wiem co mam robic;/ Wlaczylem, tryb zgodnosci z win7, usunalem profil XMP z pamieci RAM choc wczesniej je podkrecalem...w ustawieniach gry dalemwszystko na niskie;/ sterowniki sa wszystkie zaktualizowane. Procek nie ma karty zintegrowanej, wiec tego nie trezba...bo ktos pisal ze jakies stery do zintegry pomogalay komus...dalej idac ustawienia w grafice dalem na wydajnosc i dzisiaj ponownie wyjebka charge barbem...przy 2 rifcie;/ kurwica mnie zaraz wezmie;/

Kolega powiedzial zebym wylaczyl tryb gry w windowsie 10 tez wylaczylem i nie wiem co jeszcze moge zmienic;/ Macie jakies pomysly?
U mnie dzieje się też coś dziwnego. Uruchamiam grę, gra startuje, a po chwili wychodzi do pulpitu. Wcześniej nie miałem żadnych problemów. Zaczęło się wczoraj bo pojawiła się aktualizacja, której nie mogłem wykonać. Usunąłem wszystkie pliki gry i zainstalowałem od zera. Gra się uruchomiła i grałem bez problemów. Po wyjściu z klienta i odpaleniu gry zaczęły się objawy jak opisuje na początku.
03.03.2019 16:40Wpis zamieszczony przez: tomutoPL
U mnie dzieje się też coś dziwnego. Uruchamiam grę, gra startuje, a po chwili wychodzi do pulpitu. Wcześniej nie miałem żadnych problemów. Zaczęło się wczoraj bo pojawiła się aktualizacja, której nie mogłem wykonać. Usunąłem wszystkie pliki gry i zainstalowałem od zera. Gra się uruchomiła i grałem bez problemów. Po wyjściu z klienta i odpaleniu gry zaczęły się objawy jak opisuje na początku.

Próbowałeś porad opisanych tutaj?
https://eu.battle.net/support/pl/article/34772
03.03.2019 19:31Wpis zamieszczony przez: Raxr
03.03.2019 16:40Wpis zamieszczony przez: tomutoPL

Próbowałeś porad opisanych tutaj?
https://eu.battle.net/support/pl/article/34772

Od momentu pierwszej wersji Diablo 3 nie miałem problemów.
Próbowałem tego co w linku i nic to nie zmienia. Może to wina sprzętu. Bo nie jest najnowszy.
Gram na Radeonie HD 5850, którego sterowników AMD nie wspiera już od dłuższego czasu.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum