Problem

Dyskusja ogólna
Posiadam pewny problem. Kupiłem pełną wersję Diablo 3. Jak zabije pierwszego bosa to ponownie cofa mnie do początkowej historii, czy może mi ktoś pomóc?
Opisz to zjawisko dokładniej. O jakiego bossa chodzi, jakie robisz zadania?
Którego bossa, konkretnie? Co to znaczy cofa? Wyświetla się intro?
Zalogowałeś się na to konto, na którym aktywowałeś pełną wersję gry?
To wygląda jakbyś miał wersje demo. Najlepiej pisz do suportu. Tylko oni mogą sprawdzić jaką wersje gry masz.
Problem pojawia się wtedy kiedy zabiję Króla Szkieletów . Wtedy gra pyta się czy chcę kontynuować ale nie mogę ponieważ wtedy cofa mnie do początku gry. Początku czyli od nowa muszę wykonywać wszystkie misje i na nowo odkrywać obszary, co o odziwo mój ekwipunek dalej jest .
I tak jestem zalogowany na koncie gdzie aktywowałem pełną wersję gry
Pisz do suportu, bo to nie jest normalne. :-(
Oczywiście możesz próbować przeinstalować grę, ale to taki pomysł z gatunku rozpaczliwych.
Widzę w profilu, że masz wbity poziom 13 postaci. Jest to maksymalny poziom do wbicia w wersji starter. Czy jak zabijasz potwory pasek doświadczenia "idzie" jeszcze do przodu czy wcale? Jeśli zdobywasz punkty doświadczenia, spróbuj wbić poziom 14.
No właśnie nie mogę wbić 14 lvl. A grę kupiłem pełną za 72 zł
A gdzie zakupiłeś grę ?
W Empiku
Masz nadal wersję starter. Czy poprawnie wpisałeś kod by aktywować pełną wersję? Czy na koncie Battlenetu masz zaznaczone, iż posiadasz pełną wersję gry i wykorzystałeś klucz?
No nie aktywował pełnej wersji i leci na starterze
W takim razie w jaki sposób mogę sprawdzić czy mam pełną wersję gry
Wpisywałem kod już drugi raz i pokazuje, że został aktywowany. (Podkreślam, że mam tylko jedno konto na którym wpisałem kod). Więc jak sprawdzić czy NA PEWNO mam pełną wersję?
To jeszcze jedno: wprowadziłeś kod od "Diablo III" czy "Reaper of Souls"?
Nie mam pojęcia jakim cudem ale po piątym razie instalowania gry i zmieniania regionu nareszcie udało mi się kontynuować fabułę po zabiciu Króla Szkieletów. Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc i życzę udanego wieczoru.
Pozdrawiam.
Powodzenia i wesołej zabawy! :-)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum