Zniknęły mi gry z konta:/

Pomoc techniczna
Ostatnio, gdy chciałem pograć w Diablo III z dodatkiem zauważyłem, że nie mam ich przypisanych do konta:/ Po StarCraft II również nie ma śladu:/
Witaj.
Przyczyną tej sytuacji jest prawdopodobnie logowanie się na złe konto(zły adres email). Jeśli nie pamiętasz starego adresu pozostaje kontakt z Działem Pomocy:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/services/316/979/channels
Witam mam to samo po zalogowaniu się przez Facebook'a (jak zawsze to robiłem wiec o pomyłce na zalogowanie na inne konto nie ma mowy ) chciałem sobie wczoraj pograć w Diablo III ROS i na koncie pisze że jest pakiet startowy a grę mam w wersji pudełkowej a dodatek ROS zakupiłem przez platformę Blizzarda. Proszę o pomoc w tej sprawie gdyż sezon 16 ucieka a może zdążę coś jeszcze ugrać :3
25.03.2019 10:06Wpis zamieszczony przez: EsTiEf
Witam mam to samo po zalogowaniu się przez Facebook'a (jak zawsze to robiłem wiec o pomyłce na zalogowanie na inne konto nie ma mowy ) chciałem sobie wczoraj pograć w Diablo III ROS i na koncie pisze że jest pakiet startowy a grę mam w wersji pudełkowej a dodatek ROS zakupiłem przez platformę Blizzarda. Proszę o pomoc w tej sprawie gdyż sezon 16 ucieka a może zdążę coś jeszcze ugrać :3

Jak wyżej pozostaje Dział Pomocy, który ma wgląd w konta.
25.03.2019 11:54Wpis zamieszczony przez: Raxr
25.03.2019 10:06Wpis zamieszczony przez: EsTiEf

Jak wyżej pozostaje Dział Pomocy, który ma wgląd w konta.

Próbowałem tak działać ale jest kolejny problem np 6 znakowy kod nie przychodzi mi na e-mail (wczoraj tego też próbowałem) co jeszcze dziwniejszego na koncie mam przypisany e-mail który wygląda przykładowo tak ( email@interia.p.) gdzie na końcu powinno być (@interia.pl) Brakująca literka "L" a zamiast niej jest kropka.Nie wiem czy tak powinno być zwłaszcza że ten e-mail mam przypisany także do konta na Facebook'u A przy próbie logowania się do Battle.net i wpisując mój adres e-mail poprawnie czyli z końcówką (@interia.pl) i wpisując hasło pisze że nie konto nie znalezione ale gdy jest wpisane (@interia.p.) to wtedy sie zaloguje na Battle.net ale właśnie nie ma mojej gry :3 Nie wiem czy to może jakiś błąd graficzny ale nawet podczas zweryfikowania adresu e-mail to nie przychodzi żadna wiadomość na skrzynkę pocztową .. nie wiem co jest grane.
(@interia.p.) jest błędne. W takim razie zacznij od wyprostowania adresu email do konta. W tym celu użyj poniższego odnośnika: https://eu.battle.net/support/pl/help/product/services/316/979/channels
Być może po "wyprostowaniu adresu email problem zniknie ale podczas kontatku z pracownikiem warto również od razu i o to zapytać.
Witam !!! Ostatnio chciałem weszłem na swoje dawne konto ( mam dwa ) i na tym obecnym z którego piszę nie mam gier tzn. Diablo 3 , co się z nim stało ? Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum