Pytanie dotyczace Turbo-Huda

Dyskusja ogólna
Witam prosze o konkretna odpowiedz czy Turbo-hud jest zabroniony w Diablo3? Dosc duzo stremerow mowi ze jest legalny
P.S. Osobiscie moim skromnym zdaniem th makro boty powinny byc banowane!
Podbijam pytanie
Wszystkie dodatkowe programy są zabronione i można dostać bana.
22.03.2019 13:42Wpis zamieszczony przez: Borewicz
Wszystkie dodatkowe programy są zabronione i można dostać bana.

Co to jest "dodatkowy program" ? Mody od Aslaina. a może TS ? Znasz jakąś definicję?
Każdy program wspomagający "Diablo III" , który nie jest dziełem Blizzarda z automatu jest zabroniony i nielegalny. Używanie takich programów wiąże się z "wyłapaniem" bana.

Pozdrawiam!
osobiście tego nie mam,ale gdybym miał to pewnie o dwa poziomy bym zrobił
wyższy gr,bo zdarza mi się przelecieć szczelinę i zero pylonów,albo dwa może trzy a są tacy co im "gładko" idzie
Idac tym tropem cala topka grajaca wizem pod bazooke powinna byc zbanowana za makro i co nic tak jak boty lataja jak chca i nic sie nie dzieje. Hud przy tych rzeczach to pikus. To chyba tu w d3 wolno wszystko.
22.03.2019 10:58Wpis zamieszczony przez: seedo1981
Witam prosze o konkretna odpowiedz czy Turbo-hud jest zabroniony w Diablo3? Dosc duzo stremerow mowi ze jest legalny

Nie jest zabroniony.

TH nie zmienia kodu gry, to tylko taka "nakładka graficzna" zaśmiecająca
nam obraz dodatkowymi informacjami - odbywa się to kosztem płynności gry,
co mogą odczuć gracze ze słabszym sprzętem.

Oczywiście desperaci mogą dzięki temu zrobić GR czy dwa wyżej ale po co?

Nawet info o pylonach nie jest pewne bo dostajemy jedynie wskazanie o
potencjalnym pylonie, który może być we wskazanym miejscu ale nie musi.

to soft dla desperatów, którzy zrobili max GR i wchodzą po kilkaset albo
i kilka K razy po to aby ten GR zrobić wyżej i wtedy dzięki TH mogą to osiągnąć.

TH w myśl zasady "co nie jest zabronione (wprost) to jest dozwolone" - moim skromnym zdaniem TH nie jest wart uwagi, to zabawka dla desperatów tak jak
wspomniałem wyżej.

ps. prawdziwą plagą rozwalającą grę są booty czy
gracze wykorzystujący exploity ale jak widzimy
Blizz nic sobie z tego nie robi - od czasu do czasu zrobi pozorowane
ruchy dla chyba bardzie dla formy - mamy odnieść
wrażenie że niby coś tam robi jak rzeczywiście "coś tam robi".

pozdrawiam
Jedyne co pozostało już w tej grze to respect dla graczy z wysokimi clearami. Najczęściej jest to self-respect jednak.

lamus z hudem nie zarobi nawet i tego od gracza, które tego gówna nie używa, choćby zrobił gr 151 solo, bo hud to wiejskie podejście do wiejskiej już i tak gry

Ja hudów reportuje jak mi się chce bo lubię pisać do bliza skargi na kogoś od kogo wali tłuszczem.B oty przynajmniej siedzą cicho i coś ryzykują a ćwoki z tym syfem, które " udanym fishingiem" nazywają szukaniem przyzwoitej mapy po odpaleniu huda biegają po twitchu i utube przechwalając się że oni zrobili jakiś gr.

zero respectu też dla wsioków 4man 140+, gdzie barb ma, a klany u których warunkiem dostępu jest odpalony hud to już najsmutniejsza patola

jak używają i nikt ich za to nie karze to niech używają ale pozamykają gęby i nie umniejszają wyników graczy, którzy grają tyle samo bez th

ja z tym zagrałem kilka map i pomyślałem sobie że przecież nie mam zespołu downa żeby mi takie coś było potrzebne do gry w tę cudowną produkcję ;d;d

podoba mi się porównanie cioła z hudem do damskiego boksera - gdzie bokserem jest cioł a damą gr, wiem że to górnolotne trochę pewnie, ale pasuje jak ulał

Reaper - i co to ma do rzeczy czy th ingeruje w kod czy pliki gry skoro jest to niewyobrażalna przewaga względem gracza, który tego nie ma? Nie umniejszaj syfiastości th, bo takie podejście to szczególnie mnie wkurza :D

Nie żebym znowu wałkował jakie do d2 jest super a jakie d3 złe, ale faktem jest że za map hacka w d2 były regularne bany i po płaczach które czasem widziałem w ostatnich 1-2 latach na jsp są do tej pory jak ktoś ma syfiastego injecta.
Tak naprawdę nikt nie wie czy turbohud jest dozwolony czy nie. Wszystkie pytania w tej kwestii do Blizzarda, zawsze pozostawały bez odpowiedzi. Choć wielu twierdzi że jest milczące przyzwolenie na tego typu zabawki.
Nie zbanują graczy z TH, nie ma się co łudzić.
Powód jest jeden.
Średnia ilość aktywnych graczy, którą są zainteresowani akcjonariusze.
Po zbanowaniu użytkowników TH okazałoby się, że 95% playerbase znikło a oprócz postaci poniżej para 1000 nikt nie gra. A to się akcjonariuszom na pewno nie spodoba a to oni się liczą a nie jakieś płaczki na forum d3.
M
gdzie te banyza BOTY I MAKRO
Jun 14, 2012
It does't matter what device or program is used. If it performs a task that automates portions of the game, it could be in violation of the Terms of Use/End User License Agreement and result in an account closure, if detected. I can not give you permission to use any such device or application. If you choose to use it, you do it at your own risk.

ie ma znaczenia, jakie urządzenie lub program jest używany. Jeśli wykonuje zadanie, które automatyzuje części gry, może to stanowić naruszenie warunków użytkowania / umowy licencyjnej użytkownika końcowego i spowodować zamknięcie konta, jeśli zostanie wykryte. Nie mogę dać ci pozwolenia na używanie takiego urządzenia lub aplikacji. Jeśli zdecydujesz się go użyć, robisz to na własne ryzyko.

Wykorzystywany jest przedstawiciel obsługi klienta lub program. Jeśli wykonuje zadanie, które automatyzuje części gry, może to stanowić naruszenie warunków użytkowania / umowy licencyjnej użytkownika końcowego i spowodować zamknięcie konta, jeśli zostanie wykryte. Nie mogę dać ci pozwolenia na używanie takiego urządzenia lub aplikacji. Jeśli zdecydujesz się go użyć, robisz to na własne ryzyko.
Blizz z tym nic nie robi bo ta gra jest dawno zapomniana, i poszła w odstawkę. Poza tym za wyjątkiem rankingu to kto czego używa nie ma wpływu na innych graczy. Więc Blizz udaje że nie widzi. Ale jak kiedyś się obudzą to polecą bany że hej :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum