Co możecie doradzic

Krzyżowiec
Wiatm.Jak w temacie doradzcie coś 35piata szczelina i stoję w miejscu co mogę zmienić w swoim krzyzowcu.
Proponuję zadać sobie minimum trudu i przeczytać dwa, trzy wątki ( https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17618113543?page=18#post-351 , https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17625572488?page=2 )na tym podforum. Wszystkiego się dowiesz.

Na ten moment...to trudno cokolwiek doradzić, płyniesz do trzech brzegów naraz, nie dopływając do żadnego.

Pozdrawiam
Grzegorz
Witam.Dzieki za odpowiedź .Grzegorzu o co chodzi z tymi brzegami
O to, że musisz się na coś zdecydować (jeżeli chodzi o skille ofensywne). Akkhan generalnie spisuję się bardzo pięknie wszędzie tam, gdzie nie istnieje dedykowany set (np. dla zamaszystego ataku masz Rolanda, dla świętych młotków masz Poszukiwaczkę Światłości). W tych dedykowanych setach buff i do obrażeń i do obrony i inne pożyteczne właściwości są duże większe niż w Akkhanie. Akkhan spisuje się elegancko przy Skazaniu i Błogosławionej Tarczy.

Generalnie - do ubranka (klata, spodnie) pakujemy diamenty a nie rubiny.
Obejrzyj sobie mojego Krzyżaka na Akkhanie -> https://www.d3planner.com/543705754
to Ci powie więcej niż tony słów.

Na razie nie zawracaj sobie głowy ogniowym LoN - za wcześnie, nie te graty, nie ten skill własny.

Pozdrawiam
Grzegorz
Witam ..Grzegorzu niemoge wejść w link i zobaczyć twojego krzyzowca
Heniu, zaznacz tekst od słowa https aż do 543705754, czyli całą frazę adresu, naciśnij crtl+c (czyli skopiuj) a następnie wklej (ctrl+v) w oknie adresowym przeglądarki. Nie ma możliwości abyś nie zobaczył ;)

Wesołego Alleluja
Grzegorz
Witaj Grzegorzu..Na sezonie poradziłem sobie z postacią tak mi się wydaje robię większe Gr... Gorzej z postacią Ns niema jeszcze wszystkich setów swiatlosci i Rolanda i zaklinacza Diamenty muszę jeszcze dobierać ..Na ns stoję w miejscu..Twój link bardzo fajny postaram się go wykorzystać ..
Mokrego dyngusa
Pozdrawiam
Jakie kamienie ulepszać do zestawu akkhana
Witaj,

1) Zmora Znekanych
2) Zmora Udreczonych
3) Ezoteryczna Alteracja

Pozdrawiam,
Dzięki kolego
Witam wszystkich .
Potrzebna pomoc w ulepszeniu mojego krzyzowca.prosze o pomoc jakie pomysły .Z góry dzięki
Pozdrawiam
Pytanko tez o życie jak je zwiększyć ..Dzięki za odp
Pomóżcie proszę.
Kamienie legendarne mam na poziomie 71;czy żeby je ulepszyć mosze grać na większym etapie gr na 75. Przed aktualizacją etapy 60 u71 jakoś szły teraz bardzo ciezko czemu tak? Może pasowało by coś zmienić w moim Akkhanie.
Pozdrawiam
Heniu,
przecież linkowałem Ci i buildy i wątki do przeczytania, daj coś z siebie. A i Tobie wyjdzie to na dobre, ponieważ rozwiniesz się - zrozumiesz mechanikę danego buildu, będziesz świadomie wykorzystywał wszystkie jego plusy i unikał słabości.

Ad. rem. - Twoja postać MAR, nawet trudno powiedzieć, że jest ona na bazie Akkhana, ponieważ masz jedynie 5 (z 7) części tego setu. Ucieka Ci więc premia za 6 części zestawu - ergo bijesz słabiej (o drobiazgowe 1500%) i dostajesz dwa razy większą lufę od wroga. Oczywiście, wszystko to w trakcie działania Wybrańca Akarata. Ale ten Twój Wybraniec arcy rzadko działa. CDR jest na baaardzo niziutkim poziomie. Wybraniec Akarata ma działać CAŁY CZAS. Wtedy i tylko wtedy to (ten build) ma jakiś sens. Musisz mieć CDR :
- w rękawicach (+8),
- pierścieniach (po +8) - albo w pierścieniu jednym +8 i w tarczy +8,
- broni (+10) ,
- w czapce (+25= 12,5 x2) .

Heniu, Ty w ogóle nie modyfikujesz przedmiotów u wróżki (sic!). Nie umiesz ? Musisz poznać elementarne podstawy tej gry, inaczej to moim zdaniem kompletnie nie ma sensu i tracisz swój czas. Na ten moment, moim zdaniem, wykorzystujesz potencjał tej skądinąd fajnej gry, może w...1%.

Co do tego nieskładnego bełkotu (przepraszam za szczerość ;) ) o podbijaniu lvl legendarnych klejnotów to nie. Aby ulepszyć klejnot o poziomie x, wystarczy że przejdziesz głęboką szczelinę o poziomie x-15. Oczywiście, ulepszasz wtedy z 1% szansą ale...i to się wbrew pozorom często zdarza.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Ja ze swojej strony wyczerpałem potencjał pomocowy, albo chcesz, ale tak autentycznie, poznać tę grę i wtedy zabierzesz się do roboty własnej (czytamy, oglądamy i dopiero wtedy pytamy na Forum), albo nie chcesz (nie wnikam z jakich przyczyn) i wtedy baw się tak jak potrafisz najlepiej ;)
17.05.2019 13:10Wpis zamieszczony przez: Heniek79
Może pasowało by coś zmienić w moim Akkhanie.


Panie Heniu pasowało by

praktycznie wszystko do poprawki i za dużo pisania
po prostu skopiuj sobie mojego Crusa - PaladynPL - dokładnie

https://eu.diablo3.com/en/profile/reaper-22644/hero/111400889

i dwie bardzo ważne sprawy, konieczne gdy chcesz grać Akkhanem

1) musi być cdr(redukcja odnowienia min około 57%),
2) i niestety trzeba Akkhana wrzucić pod NumLocka (bez problemu
znajdziesz na Youtubie info jak to zrobić - również jest w PL)

pozdrawiam
Witam Grzegorzu.Mam wszystkie 7 części tylko założyłem akurat te dwie

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum