Klasa postaci, a loot

Dyskusja ogólna
Dawno temu w pewnej bliżej nieznanej aktualizacji bliz wprowadził poprawkę dzięki której zaczęły wypadać w 99,9% itemy dla postaci jaką aktualnie gramy.
W 2.6.5 chyba poszło coś nie tak...
https://imgur.com/a/jCEz9i6
Gram dh, a primal za szczelinę z siłą
Oby wam lepiej szczęście dopisało.
Wszystko się zgadza. Większość przedmiotów dropi dla naszej postaci, ale dropią też dla innych klas. No i są też bezklasowe, jak ten pierścień. jak widać może on dropnąć z dowolnym parametrem, siłą lub inteligencją.
Masta ma racje, coś jest na rzeczy bo mi gwarantowany po przejściu 70gr dla barba wypadł amulet z inteligencją.
Jaki amulet? O ile wiem gwarantowany jest primal, a nie to jaki on będzie.
jest gwarantowany primal ale nie jest powiedziane,że będzie on funkcjonalny - u jednego streamera usłyszałem,że albo będzie dobry primal albo, cytuje, "15 siarek do przodu"
18.05.2019 20:30Wpis zamieszczony przez: Masta
Dawno temu w pewnej bliżej nieznanej aktualizacji bliz wprowadził poprawkę dzięki której zaczęły wypadać w 99,9% itemy dla postaci jaką aktualnie gramy.
W 2.6.5 chyba poszło coś nie tak...
https://imgur.com/a/jCEz9i6
Gram dh, a primal za szczelinę z siłą
Oby wam lepiej szczęście dopisało.
czy wcześniej grałeś inna postacią albo miałeś w party barba jeśli tak to czasami się te rzeczy zmieniają.
21.05.2019 14:22Wpis zamieszczony przez: Radekplug
czy wcześniej grałeś inna postacią albo miałeś w party barba jeśli tak to czasami się te rzeczy zmieniają.

być może ale nie w moim przypadku w zeszłym sezonie zrobiłem GR 70 Crusem
a wypadł item dla Necrusa a to postać którą kupiłem tylko po to aby wesprzeć Blizza
i jest to postać którą nie gram (nawet nie mam chyba nabite 30 godzin tą postacią)i
którą mógłbym spokojnie skasować, bo tylko zajmuje mi slot.

Ja to widzę tak, że Blizz stara się zmusić graczy do gry innymi postaciami, klasami
którymi nie gramy.

Ale moim skromnym zdaniem jeżeli jest gwarantowany primal jeden w sezonie dla
pierwszej postaci którą zrobimy GR 70, to mógłby się Blizz wysilić i gwarantować
tego primala dla postaci, która go zdobyła a nie siara do pieca u kowala w końcu
sezonów nie mamy tak dużo w roku 3-4.

pozdrawiam

ps.w tym roku jeszcze nie zrobiłem GR 70, bo dopiero co wbiłem 70 lv ale może
dzisiaj zrobię podejście i aż na samą myśl, że wpadnie jakiś crap do niczego mi nie przydatny to aż mnie skręca -chhaaaa

edyt.

wpadł IN-GEOM - bezklasowy, dla monka średnio przydatny, można zrobić sobie drugiego monka do szybkich riftów - po prostu będzie je przeskakiwał w 1.5-3 minuty,
tak więc nie jest żle - dobrze, że nie jakiś crap dla Necrusa - chaaa
21.05.2019 14:49Wpis zamieszczony przez: reaper
Ja to widzę tak, że Blizz stara się zmusić graczy do gry innymi postaciami, klasami
którymi nie gramy.
No oczywiście że tak dlatego mam wszystkie klasy choć gram głownie barbem i kruse. Może coś mi sie odwidzi kiedyś to już będą gotowce.
Mój primal za gr70 solo wężowy iskrownik dla wiza szkoda tylko że gram monkiem WTF.....
mi wyszedł mur strażniczy...czyli 15 siarek do przodu...(gram monkiem)
Mi wypadło póki co 13 primali. To chyba więcej niż przez cały ostatni sezon. Z czego 2 takie same pierścienie i 2 takie same mojo'a. Nie zbadane są wyroki Diablo :D
MINEŁY JUŻ 3 TYG SEZONU...CZY TEŻ JUŻ TAK MACIE,ŻE JAK WYPADA PRIMAL TO JEST ŚWIĘTO?
"primal" ? nie pamiętam co to jest,ale nawet starożytne coś to też rzadkość jak wolna sobota między dwoma niedzielami
no właśnie..chyba dla "zamieci" sezon już się skończył,teraz tylko dogorywanie przez 3/4 czasu trwania sezonu :(

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum