Sezon 17 i wasze postacie

Dyskusja ogólna
Witam
Jakimi postaciami planujecie grać w Sezonie 17 ? czym się opłaca grać kiedy już mamy informacje o dodatkach i co jest ulepszone ?

Macie jakieś pomysły ? Ja osobiście Sezon 16 grałem DH.

Co wybrać teraz ?
a ja rozwinę pytanie: która postać/buildy będą najlepsze na LON w sezonie 17 i dlaczego?
co to znaczy najlepsza? bo jeżeli chodzi o miejsce w rankingu to każda postać która po dwóch miesiącach gry będzie miała paragon powyżej 2 tysi,a najlepiej koło 3
groszek, chodziło mi raczej o buildy LON-owe,które będą wiodły prym w tym sezonie(zestawy wykluczam,gdyż chce zagrać na zasadach tego sezonu) - nie wyobrażam sobie np topowego buildu dla barba pod LON
może i dla barba się miejsce znajdzie,ale tzw topki czymkolwiek by nie grała nikt nie dogoni a tylko będą naśladować z mniejszym skutkiem.każdy powinien grać tym co lubi,a nie napinać się na coś co mu nie leży,to tak jak w modzie jedni wglądają dobrze w "modnych" ciuchach a drudzy żałośnie
to moze inaczej: chce zagrać zestawem LON - owym i pytam ktora postać/build będzie do tego najlepszy, nie chce niczego naśladować tylko spróbować dla własnej satysfakcji a nie chce "spalić" postaci, szukam wygodnego buildu
Może zrobicie sobie watek własny :) mnie bardziej interesują propozycje wasze na sezon 17. Czy DH ? może coś innego ?
Mazi, możemy o tym tu nie pisać niemniej jednak wydaje mi się,że taka rozmowa też będzie pomocna w doborze klasy na 17 sezon :)

Ale ok, może być krotko, skłaniam się między mnichem,czarodziejem a nekromantą
ja tylko DH bo mi podchodzi najbardziej,jak nie dam rady lonem pod huragan czy inny wynalazek to zagram cieniem i też będzie pasiło
Ja już Cieniem w sezonie 16 grałem i 122 solo zrobiłem na Szpicy, więc DH sobie odpuszczam na ten sezon ;p
Jak zawsze DH
Necro jak zawsze
14.05.2019 13:00Wpis zamieszczony przez: Mazi
Jakimi postaciami planujecie grać w Sezonie 17 ? czym się opłaca grać kiedy już mamy informacje o dodatkach i co jest ulepszone ?Macie jakieś pomysły ? Ja osobiście Sezon 16 grałem DH

Do tej pory to PoE czerpało pełną garścią z D. ale sytuacja ulega
zmianie w nadchodzącym sezonie - D. "inspiruje" się rozwiązaniami
z PoE.

Brak setów, są tylko itemy - oczywiście te sety w D. nie giną ale jeżeli ktoś
zdecyduje się na sezon pod znakiem stricte LoN - to poczuje się trochę
jakby zagrał w PoE.

Na drugi plan schodzi "jaka postać jest najlepsza" - będziemy grali takimi
postaciami, których "umki" pozwolą nam zrobić najwyższy GR

- aby nie przynudzać - w moim odczuciu najlepiej sprawdzi się
monk "sunwuko - bez sunwuko", bo dzwonek jest boostowany poza setowymi
itemami i brak setu odbijemy sobie właśnie LoNami

oraz

mój ukochany Crus - Akkhan z dużymi modyfikacjami aby to skazanie chodziło
tak jak należy.

oczywiście każda klasa ma w sobie taki potencjał aby zrobić mocną postać
bez setu z LoNami i jeżeli lubisz grać DHaczem to spokojnie zrobisz sobie
skuteczną, mocną postać.

pozdro
Crus pod bomby będzie kosił
Necro ma 5 buildów w tym dwa topowe pod LON - aczkolwiek ten najlepszy wymaga cierpliwości i ogrania. Do tego będzie niezbędny w każdej 4-osobowej drużynie do ubijania bossa na HGR.

Monk ciekawie wypada z LON WOL.

Wizz z Chantodo też pięknie kosi.
A ma ktoś pomysł na klasę postaci na nowym sezonie ale na HardCore ?
Jak wiadomo, to inna specyfika, do tej pory DH był moim wyborem. niestety DH pod LON chyba nie istnieje, więc rozglądam się za inną postacią i nie mam pomysłu.
Kiedy startuje ten nowy sezon? bo coś jeszcze nie ma... a miał być 17go...
17.05.2019 09:29Wpis zamieszczony przez: Seth
Kiedy startuje ten nowy sezon? bo coś jeszcze nie ma... a miał być 17go...

Sezon startuje 17 ale o 17.00

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum