Ta BETA nie ma sensu!

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 4 5 6
Robocovo zabawne naprawde :D w obecnym dodatku wszystkim sie da grac kazda rasa bez wiekszych problemow :D ale moze to byc zabawne na 80lvl faktycznie :D
@Caligari

W sumie to niezła inicjatywa. Może dogadasz się z moderatorami i coś by z tego wyszło jak by miała to być inicjatywa dla całego forum. Inni mogli by pójść w Twoje ślady. Co do ochrony kont, to jeśli masz androida to w markecie jest program Blizza, który generuje Tokeny. Nie ma chyba lepszego zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem.
Szkoda, że mało Polaków ma dostęp do bety:( Ja w Diablo 2 Gram od 10 lat i z chęcią bym przetestował nowy twór Blizza. Na razie pozostaje Wow.
Warmashine, skonczylem na woltk (zmuszajac sie do niego) a ty mi mowisz ze dla ciebie level jest wazny ? wow umarl wraz z wejsciem wotlk. Wiec mi nie kituj, tylko jak to wyglada be dk, to tak samo jak bedzie panda rogal, bez przesady nie mozna wiecznie wielbic wowa nawet jak dadza murlocow jako rase :)
Ja nie mówię, że się nie nadaje BE na DK, no chyba że grasz babeczką ;]
Zdaje się, że temat został już wyczerpany. Zawsze doceniamy szczere opinie, o ile są one konstruktywne. Przypominamy też o utrzymywaniu kulturalnego poziomu dyskusji. Zamykam wątek.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum