Osiągnięcie: „Wybraniec”

Dyskusja ogólna
1 2 3 8 Dalej
Aby uczcić udane beta testy, wszyscy gracze, którzy wzięli udział w zamkniętych testach Diablo III otrzymają na pamiątkę osiągnięcie „Wybraniec”. Po pierwszym zalogowaniu się do gry osiągnięcie automatycznie pojawi się na liście oraz zostanie odblokowany unikalny symbol na sztandar z nim powiązany.

Wymogiem do otrzymania tego osiągnięcia, jest fakt przypisania licencji zamkniętej bety Diablo III do twojego konta Battle.net (nie jest istotne, czy pobrano i logowano się do samej bety). Prosimy pamiętać, że gracze, którzy brali udział w weekendzie z otwartą betą, ale nie otrzymali zaproszenia do zamkniętych beta testów, nie otrzymają tego osiągnięcia.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom beta testów. Do zobaczenia w Sanktuarium!
Wreszcie jakaś dobra wiadomość po anulowaniu mojej EK przez 3kropki.pl. Dzięki to bardzo fajna pamiątka.

P.S. na miejscu cd projekt zadziałał bym tak, żeby Ci którzy zostali oszukani i nie dostaną EK mogli dopisać specjalny klucz aktywujący skrzydła i barwniki, to juz nie muzyka z gry ani album z artami ;/ ale zawsze jakieś pocieszenie. W każdym razie i tak mam zamiar spróbować szczęścia i podjąć próbę kupienia jej w dniu premiery.
No proszę proszę, pierwsze widzę Blizzardzie :)
Jakby to... ah tak, właśnie wyczytałem ze stronki fanowskiej...
Feat of strength? "Feat of luck" raczej

huh...
"Świetna wiadomość"!!! Nie dość,że jako jeden z nielicznych nie miałem szczęścia dostać się do bety (pomimo brania udziału w masie różnych irytujących konkursów) to teraz jeszcze ta wiadomość... Dzięki Blizz...
PS: Oczywiście przeszedłem bete każdą postacia w otwarty weekend.
Ooooch, to naprawdę miłe :D Wybraniec...Poczuj się jak Harry Potter... ;)
Wybraniec, lol...

Powinno być farciarz, nie wybraniec.

Achievement za udział w becie powinien być przyznawany tym, co faktycznie brali udział w becie (choć raz zalogowali się w grze jako closed lub open beta tester)...

Teraz gracze z ameryki będą logować się w europejskim regionie i spamować linkiem do achievementa...
oh oh...czuje sie zaszczycony - lol
09.05.2012 20:09Wpis zamieszczony przez: TherZ
Achievement za udział w becie powinien być przyznawany tym, co faktycznie brali udział w becie (choć raz zalogowali się w grze jako closed lub open beta tester)...

To jest racja.

Co do reszty... to tylko achievment i nie ma spiny, jednakże jeśli ktoś ma zamiar grać naprawdę na poważnie, a mu ten achievment się nie pojawi bo nie testował gry to będzie słabo :<

My dostaniemy inny achievment "I wasn't lucky this time... damn!" :D
Miałem nadzieję, że zrobię 100% achievementów.

Dzięki Blizz za uniemożliwienie mi tego. Moja wdzięczność nie ma granic.

@fartuch - zajrzyj na allegro jeśli jeszcze Ci zależy..
CO z tego że dostanę jakiegoś achiva jak moge nie dostać mojej kolekcjonerki :/ ze skrzydełkami i 2 butelkami barwników...
Lubie to ! :)))
Miałem nadzieję, że zrobię 100% achievementów.

Dzięki Blizz za uniemożliwienie mi tego. Moja wdzięczność nie ma granic.

@fartuch - zajrzyj na allegro jeśli jeszcze Ci zależy..

Będziesz mógł zrobić 100%, ponieważ to jest Feast of Strenght (nie daje on punktów osiągnięć). Zatem możesz bez problemu zrobić wszystkie osiągnięcia w grze i mieć 100% ;)
Feat of strength nie daje punktów, ale wciąż pozostaje achievementem :P
W tej sytuacji nie będzie już go można zdobyć.

To jak już Blizz rozdaje tego typu achievki, mogli by też dać uczestnikom WWI w Paryżu achiek za to że ktoś był świadkiem zapowiedzi D3 :D
I o to chodzi, powinni wszystkie achievmenty zaliczyć łącznie 470 pkt.
Ja po każdym patchu miałem wszystkie, zobaczymy jak bedzie po premierze.
Robi się coraz lepiej.
Dzięki Blizzard za dostęp do beta testów i ten skromny ale jakże miły achievek.
;)
Ludzie, nie spinajcie się tak, spokojnie. To tylko achievement, nic nie stracicie, aż tak Was to boli ? ;-)
Feat of strength nie daje punktów, ale wciąż pozostaje achievementem :P
W tej sytuacji nie będzie już go można zdobyć.

Dokładnie tak. Ale przecież Feats of Strength - są to osiągnięcia często niepowtarzalne.
Nie będzie już drugiej szansy zdobycia tego aczika, tak jak ja nigdy już nie zdobędę osiągnięcia "Zaloguj się do World of Warcraft w 7-me urodziny gry". To se newrati :)
Natomiast nie powinno (i zapewne nie jest) tak, że gracz nie ma szans zdobyć osiągnięcia punktowanego. Wszystkie osiągnięcia punktowane nadal będziecie mogli zdobyć.

Poza tym, zapewne w 2013 odbędzie się Blizzcon i za zakup biletu będzie niepowtarzalny aczik. Przygotujcie się już, że jego także nie dostaniecie - jeśli nie wykupicie biletu na ten event :P

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum