Guest Pass = Starter Edition - już WSZYSTKO wiadomo!

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 2 3 6 Dalej
@up Dzięki Wuluxar. Przy okazji jakbyś mógł też zapytać o zasady/zakres starter edition, który pojawił się u niektórych na kontach - konkretnie czy na takim starterze będzie można pójść postacią w content gry dalej niż do Skeleton Kinga. Swego czasu ktoś z niebieskich mówił, że będzie on ograniczony obszarowo, ale nie wiadomo w jakim stopniu.
Na tym filmiku przedstawiającym unboxing EK: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3sZGSHpJiOM

koleś twierdzi, że dzięki GP będzie można grać tylko do Skeleton Kinga :/.

Oczywiście kolejna osoba też nie pokazała kart z GP do kamery, abyśmy mogli przeczytać zasady - co za peszek :|.

Edit: Zastanawia mnie jaka jest różnica między guest passem a zawartością starter edition.
Wnioskując na banerze, który kiedyś pojawił się w becie, jest nadzieja, że starter edition zawiera cały normal. Zobaczymy.

Edit: Zastanawia mnie jaka jest różnica między guest passem a zawartością starter edition.
Wnioskując na banerze, który kiedyś pojawił się w becie, jest nadzieja, że starter edition zawiera cały normal. Zobaczymy.

Może będzie tak jak w sc2 tzn:
1) guest pass - nieograniczony kontent, ograniczony czas (7h do wykorzystania w 10 dni)
2) starter - ograniczony kontent (brak laddera, 4 misje, tylko terran itd), nieograniczony czas
Obiecane fakty o guest pass:
2 karty guest pass znajdziecie w każdym pudełku z Diablo III - zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Są to drukowane karty z kodem, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które kupią pudełkową wersję gry
Guest pass pozwala na granie bez limitu czasowego do starcia z Królem Szkieletem - czyli zwiedzenie contentu dostępnego w becie. Kod guest pass dodajecie do konta tak, jak kod pełnej wersji gry i możecie zacząć z nim grać, gdy tylko ruszą serwery.
Postępy w przechodzeniu gry zostają zachowane, jeśli ulepszycie guest pass do do pełnej wersji gry.
A starter który został dodany ludziom z bety?
A o co chodzi z tymi starterami i dlaczego dostali go akurat beta testerzy? Czy starter to jest właśnie wersja gry udostępniana w ramach guest passa?
LOL ludzie przecież to jest to samo. Jak wpisywałeś w SC2 guest pass to miałeś napisane guest pass czy starter/trial ?
Wuluxar,

na wstępie dziękuję za informacje.

A czy mógłbyś jeszcze doprecyzować jedną rzecz? Czy starter edition, który niektórzy gracze mają przypisany do konta będzie funkcjonował na takiej samej zasadzie na guest pass? Czyli będziemy mogli dojść tylko do króla szkieletów? Czy może oferuje więcej contentu?

z góry dziękuję za odpowiedź.
11.05.2012 13:00Wpis zamieszczony przez: Giorgio
LOL ludzie przecież to jest to samo. Jak wpisywałeś w SC2 guest pass to miałeś napisane guest pass czy starter/trial ?

A czym wnioskujesz że to to samo? Bo akurat w SC2 było to zupełnie co innego. Guest Pass był dostępny od samej premiery gry i pozwalał na 7 godzin gry w PEŁNĄ wersję SC2. I dalej pozwala, bo pewnie nie wszyscy zdążyli wykorzystać swoje guest passy. Starter SC2 pozwala na nieograniczoną czasową grę w SC2, ale na limitowanej liczbie map i wyłącznie terranami.
11.05.2012 13:08Wpis zamieszczony przez: KERMIz
Czy starter edition, który niektórzy gracze mają przypisany do konta będzie funkcjonował na takiej samej zasadzie na guest pass?

Na razie nie wszystkim znikła licencja bety - starter nie będzie przypisany do żadnych kont automatycznie - trzeba będzie podać kod z guest passa. Prawdopodobnie przyłączony Starter, który widzicie jest pozostałością po becie.

11.05.2012 12:03Wpis zamieszczony przez: TherZ
Czy starter to jest właśnie wersja gry udostępniana w ramach guest passa?

Tak - to jest ta sama wersja gry.

Nowe info: maksymalny poziom który można uzyskać z Guest Passem to 13 poziom - również tak jak w becie.

Nowe info: maksymalny poziom który można uzyskać z Annual Passem to 13 poziom - również tak jak w becie.

Popraw się szybko, bo zacznie się płacz ;P
11.05.2012 18:32Wpis zamieszczony przez: Wuluxar
Nowe info: maksymalny poziom który można uzyskać z Annual Passem to 13 poziom - również tak jak w becie.

Zaraz zaraz to wykupienie w WoW'ie Annual Pass'a nie dodaje pełnej wersji Diablo 3 do konta battle.net ? Chyba coś ci się pomyliło Wuluxar i chodzi o Guest Pass (Starter Editon).
Najpewniej się "przejęzyczył". Chodziło mu o maksymalny poziom, który możemy zdobyć korzystając z guest passa. Także spokojnie.

A poprawi się dopiero w poniedziałek po weekendzie ;-).

Edit: Trochę szkoda, po cichu liczyłem na możliwość gry w dalszym contencie korzystając ze starter edition.
W WoW można grać na starterze non stop różnymi postaciami i zdobyć max 20lvl w D3 13lvl jest podobnie.
to trochę... głupie ... lepiej ograniczyć czasowo, bowiem dzieciaczki będą zaśmiecać serwery. A do tego odebrać im dom aukcyjny ooo i w ogóle !!!:P
Wuluxar, a jeszcze jedno mam pytanie: osoby które posiadają na swoim koncie ten "niezamierzony" starter, w jaki sposób mają dodać licencję gry? Poprzez "dodaj grę" czy poprzez "ulepsz grę"?
Ograniczenie czasowe to bylaby glupota...

A co bedzie promowac diablo 3?
Jakies demo ? jakis trial? naprawde niczego darmowego nie bedzie ? ? ?

Tylko guest pass z pudelka??

Bo 2 guest passy to jakos malo, mi by sie z 10 przydalo dla znajomych;p

A co jesli ktos nie wie czy mu na jego "laptopie" pojdzie gra?

Mysle ze takich osob jest mnostwo...
nie sraj żarem ziom na pcozatku beda takie zeby zbyt duzo spamu ludzi co nie kupili gry gralo a potem bedzie tak jak trail wowa kazdy i ile chce
Obiecane fakty o guest pass:
2 karty guest pass znajdziecie w każdym pudełku z Diablo III - zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Są to drukowane karty z kodem, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które kupią pudełkową wersję gry

Wuluxar - otrzymałem dziś EK w której w ogóle nie było kart z guest passami do D3. Wysłałem więc skargę do działu pomocy Battle.net i otrzymałem taką oto odpowiedź:

Witaj.

Edycja Kolekcjonerska nie zawiera guest passów gdyż zostały one wycofane, wiąże się to z planowanym uruchomieniem wersji starter które każdy będzie mógł założyć.

Pozdrawiam.

Więc jak to w końcu jest ? Są te zaproszenia czy też nie ? ;-) Oglądając unboxingi na YT zauważyłem, że w jednych EK są karty z Guest Passami do D3 jak i do WoW, w innych zaś tylko do WoWa.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum