Błąd BLZPTS00002

Pomoc techniczna
Witam,
próbuję odpalić grę na loptopie Lenovo G570
internet: neostrada
router: netgear

odpalam płytkę i pokazuje mi się okienko aktualizacji,
następnie wyskakuje błąd połączenia z kontem battle net i błąd
BLZPTS00002

co jest faken grane?
Mam to samo i dupa.

P5b Deluxe, Q9550, Ati 4890.
trzeba włączyć przeglądarkę Internet Explorer i WYŁĄCZYĆ tryb off-line, a następnie skasować niesławny folder. Właśnie sie instaluje.

pomaga przy błędzie blzpts00007 moze i tu zadziała
witaj "irae"

niestety to nie pomaga...

już mnie to wkur....a!
mnie chyba jeszcze bardziej. 12 lat i kupa im wyszła, najbardziej mnie irytuje to ze zaplacilem 230 PLN i nie moge grac
Ja też nie mogę;/
U mnie było to samo, miałem w IE ustawione PROXY, po wyłączeniu proxy poszło i instaluje grę
mam to samo, w moim przypadku problem znika gdy podłączę się do routera po kablu; u kumpla po wifi działa wszystko ok, a na moim netgearze tylko po kablu, po wi-fi wyskakuje BLZPTS00002 why? dont now; jutro mam zamiar grzebać w ustawieniach routera, tymczasem pozostaje grać po kablu ;p
siema.
udało mi się uruchomić giercę i giercuję sobie.

laptop wziąłem do pracy i dopiero tutaj udało mi się zainstalować grę.

dla tych co mają win7:

spróbujcie kliknąc prawym przyciskiem myszki na ikonę i odpalić program jako administrator.
Mi to chyba pomogło, bo w domu też tak odpala, grę i wszystko hula!!!

Pozdr!
Potwierdzam numer z podłączeniem internetu przez kabel zadziałał, ale musiałem wcześniej wyłączyć wifi w laptopie bo z podłączonym kablem i włączonym wifi nadal wywalało błąd.
To jest jedyne najlepsze rozwiazanie pod Windows 7:

...
dla tych co mają win7:spróbujcie kliknąc prawym przyciskiem myszki na ikonę i odpalić program jako administrator.Mi to chyba pomogło, bo w domu też tak odpala, grę i wszystko hula!!!
...
THX
szyymko
A ja mam teraz taki problem, za 1 razem nie było żadnych problemów. Zainstalowałem diabełka i grałem ile mogłem, później miałem przerwę i jak po mniej więcej 2tyg chciałem włączyć grę to nie ma szans, wyświetla mi się wyżej wymieniony błąd. Wie ktoś może z czym jest problem? Próbowałem już chyba wszystkiego... Nawet format zrobiłem i nic...
witam.

jeśli ktoś ma neostrade LiveBox2.0 niech sprawdzi ustawienia zapory sieciowej. proponuje ustawić poziom zabezpieczeń na średni i nie ma problemów. pozdrawiam
witam, mam windowsa 7 na laptopie.
Po wlozeniu plytki z gra sa sprawdzane aktualizcje i wtedy wyskakuje ten blad, odpalam prawym przyciskiem przez administratora i lipa...
CO mam zrobić? prosze o pomoc...
U mnie pomogło uruchomienie, kiedy do lapka miałem podpięty kabel. Przez Wifi pojawiały się błędy takie jak wżej wymieniliście. Windows 7, netgear, netia na łączu TP
Witam koleżanki i kolegów moje łącze internetowe to orange 80mb/s na łączach TP i miałem ten sam problem z błędem BLZPTS00002 a więc podaje rozwiązanie tego błędu wchodzimy w ustawienie rutera i szukamy zakładki zabezpieczenia i ustawiamy poziom zabezpieczeń niski klikamy zapisz i wylogujemy się z rutera potem zamykamy przeglądarkę i wchodzimy na mój komputer odpalamy instalkę diablo 3 na 99,9% na pewno aktualizacja odpali jeśli pomogłem zostaw łapkę w górę pozdro
Dziękuję za podzielenie się swoim rozwiązaniem pioneer102!

Temat co prawda trochę przeterminowany, ale rozwiązanie może okazać się pomocne nowym graczom, którzy natrafią na ten błąd.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum