Darmowa zmiana BattleTagu - aktualizacja

Dyskusja ogólna
Podczas weekendu z otwartą betą Diablo III, który zorganizowaliśmy w kwietniu, wielu graczy zdecydowało się wykorzystać przysługującą im darmową zmianę BattleTagu, by wziąć udział w testach. Rozumiemy, że kierowaliście się emocjami, pragnąc jak najszybciej wejść do gry, a niektórzy z was nie rozumieli, w jaki sposób BattleTagi zostaną zintegrowane z pełną wersją Diablo III, ani że liczba zmian była ograniczona, więc wybrali nicki, z których nie byli zadowoleni.

By pomóc rozwiązać te problemy, jednorazowo zresetowaliśmy tą jednorazową darmową zmianę dla wszystkich kont Battle.net, co oznacza, że każdy znowu ma jedną darmową zmianę BattleTagu do wykorzystania wedle własnego uznania.

Oznacza to, że jeśli wykorzystałeś przyznaną przez nas początkowo darmową zmianę, będziesz teraz mieć jeszcze jedną okazję, by zmienić swój BattleTag. Jeśli dotychczas nie wykorzystałeś swojej darmowej zmiany BattleTagu, będziesz nadal mógł to zrobić tylko jeden raz.

By ustawić lub zmienić swój BattleTag, zaloguj się do panelu zarządzania kontem Battle.net, przejdź do strony Konto > Podsumowanie i poszukaj opcji „Stwórz” lub „Zmień” w „Podsumowaniu Konta”. Przypominamy, że BattleTagi nie są niepowtarzalne, więc możesz wybrać dowolną nazwę, o ile spełnia ona wymogi zasad tworzenia BattleTagów. Więcej informacji znajdziesz w FAQ dot. BattleTagów oraz na stronie Battle.net.

Pamiętaj, że BattleTag jest twoim identyfikatorem publicznym podczas gry w Diablo III, co oznacza, że będziesz nim oznaczony w drużynach i w czacie – wybierz go więc rozważnie!
Ten ostatni akapit ja bym pogrubił, bo podejrzewam, że spora część społeczeństwa nie dojdzie do końca Twojej wiadomości i dalej z uporem maniaka będą wybierać "WibrującyPerfumowanyJednorożec". :)
Skoro to nie jest takim wielkim problemem, to czemu nie możecie udostępnić nieograniczonej ilości zmian?

Co? Pieniążki, pieniążki? Mało Wam?
18.05.2012 10:25Wpis zamieszczony przez: VerTax
Ten ostatni akapit ja bym pogrubił, bo podejrzewam, że spora część społeczeństwa nie dojdzie do końca Twojej wiadomości i dalej z uporem maniaka będą wybierać "WibrującyPerfumowanyJednorożec". :)

to mają pecha..
Skoro to nie jest takim wielkim problemem, to czemu nie możecie udostępnić nieograniczonej ilości zmian?

Co? Pieniążki, pieniążki? Mało Wam?

Bo chodzi o to żeby ludzie z głową wybierali swój publiczny ID, a nie zmieniali go w kółko na różnie śmieszne nazwy.
Dokładnie - to ma być identyfikator po którym szukasz / komunikujesz się ze znajomymi a nie "tytuł aktualnie słuchanej piosenki".
Super wielkie dzięki za kolejną możliwość zmiany battletaga ;D
Witam, mam pytanie. A jeśli wykorzystałem przysługującą mi zmianę nazwy battle.tag to czy jest możliwość powrócenia do poprzedniej bądź zmiany go jeszcze raz, bardzo mi zależy. Zmieniłem go raz kiedy drugi dzień dopiero grałem i nie wiedziałem że można zmienić ją tylko raz. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.
A jakie są szanse że kiedyś w przyszłości będzie do wykorzystania jeszcze jedna darmowa szansa zmiany battle.tag ? Ewentualnie możliwość zmiany battle.tag za opłatą ?
18.05.2012 10:25Wpis zamieszczony przez: VerTax

Niestety chyba się nie da wpisać takiego długiego. ;-)
Mogę prosić o możliwość zmiany tagu? ;/
Jak zauważycie mam tag ... z począdku myślałem ze to jest hasło i zmieniłem go bezmyślnie a teraz wyświetla mi się jak ...
jest jaka kolwiek możliwość zmiany tagu?? chociażby odpłatnie?
Wystarczy zajrzeć do opcji Konta...
ale właśnie nie mam możliwości zmienić juz tagu ;/ przez przypadek zmienilem myśląc ze to hasło
haha nie gadaj nie jest taki zły :)

wątpie, żeby byla możliwośc zmiany kolejny raz, nawet odpłatnie.
mam aż chęć usunąć konto i na nowo je zarejestrować. o ile to coś zmieni^^

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum