PROBLEMY Z LOGOWANIEM ORAZ DOMEM AUKCYJNYM – 30/05/2012

Dyskusja ogólna
Błąd 37 oraz Błąd 3006
W chwili obecnej wielu naszych graczy otrzymuje komunikaty "Error 37" oraz “Error 3006” podczas próby logowania do gry.

Błąd 37 oznacza, że serwis odpowiedzialny za proces weryfikacji danych (kiedy to sprawdzana jest nazwa użytkownika, jego hasło, a także to, czy zgodził się on na warunki korzystania z serwisu) w Diablo III jest w tym momencie przeciążony i nie jest w stanie przetworzyć twojej próby logowania. Nasz zespół pracuje nad zredukowaniem częstotliwości pojawiania się problemu, aby każdy był w stanie zalogować się jak najszybciej.

Przedmioty z domu aukcyjnego
Nadal przyglądamy się opóźnieniom wpływającym na wyszukiwanie przedmiotów, listy aktywnych aukcji, wystawiane aukcji, a także udanie sprzedane lub zakupione przedmioty. Mamy nadzieję na przywrócenie płynnego działania tych funkcji tak szybko, jak to tylko możliwe.

Prosimy pamiętać, że problemy te powodują tymczasowe opóźnienia w pojawianiu się przedmiotów po zakończonych aukcjach, ale nigdzie one nie giną. Jeżeli nie widać ich od razu, prosimy zaczekać i spróbować ponownie.

Ta sama zasada obowiązuje przy utrudnieniach w przenoszeniu złota z zakończonych aukcji do skrzyni. Mimo, że twoje sprzedane czy też zakupione przedmioty nie pokazują się na liście aukcji od razu, transakcje zostaly odnotowane i powinny pojawić się tam w ciągu 24 godzin.

Błąd 31073 w domu aukcyjnym
Czasami podczas próby przeprowadzenia transakcji w domu aukcyjnym pojawia się „Błąd 31073”. Jest to celowe posunięcie, które ma poprawić stabilność usługi, regulując liczbę jednocześnie tworzonych aukcji. W przyszłej aktualizacji zamierzamy zmienić komunikat towarzyszący błędowi, aby lepiej tłumaczył graczom przyczyny jego powstania. Jeśli otrzymasz komunikat o błędzie podczas próby przeprowadzenia transakcji, poczekaj kilka chwil i spróbuj ponownie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to pewna niedogodność, ale naszym celem jest stworzenie bardziej stabilnej platformy aukcyjnej dla wszystkich graczy.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum