Achivementy - Lokalizacje do odwiedzenia

Zadania i osiągnięcia
1 2 3 7 Dalej
Jeśli ktoś z was wie liczyłbym na podpowiedź gdzie mógłbym znaleźć następujące lokalizacje:
-Akt 1:
Kryjówka upadłych (2 poziomy)
-Akt 2:
Zasłonięty skarb
Legowisko drobiu
Piwnica Fauda
Z góry dziękuje za pomoc.
Lokacje pojawiaja sie losowo, nie w kazdej grze znajdziesz konkretna lokacje.
A znalazł ktoś może Lykeion z I Aktu, bo już tyle się nalatałem żeby to znaleźć i nic?
piwnica fauda znajduje się na płaskowyżu skowytów, tuż za Caldeum (mniej więcej na środku jest taki duży masyw górski) pomimo losowości lokalizacji, masyw jest zawsze, tylko sa na nim różne rzeczy (w tym piwnica)
O tym to ja wiem. Ale zazwyczaj lokacje pojawiają się w określonych miejscach jak np. obóz w którym znajduje się wydarzenie "Zemsta Garbada" zawsze będzie na Południowych Wyżynach a nie na przykład na Polach Niedoli. Pytam gdzie mogę ich szukać.
23.05.2012 13:51Wpis zamieszczony przez: Fajtero
A znalazł ktoś może Lykeion z I Aktu, bo już tyle się nalatałem żeby to znaleźć i nic?

Odpowiedziałem Ci na to w Twoim wcześniejszym wątku w dziale Dyskusja ogólna. Powtórzę że najlepiej próbuj tam gdzie znajduje się zemsta Garbada (południowe wyżyny) Tam czasami jest taki dziedziniec gdzie są kultyści ochraniający jednego z nich. Trzeba znaleźć podobny budynek tylko że z otwartym wejściem (z tego co wiem pojawia się bardzo rzadko).
Czytałem na angielskim forum, że to lokacja bugnięta i praktycznie się nie pojawia (ktoś nawet robił 100+ resetów i sprawdzał za każdym razem lokację, a mimo to nie znalazł Lykeionu).
23.05.2012 14:01Wpis zamieszczony przez: Paszczak
A znalazł ktoś może Lykeion z I Aktu, bo już tyle się nalatałem żeby to znaleźć i nic?

Odpowiedziałem Ci na to w Twoim wcześniejszym wątku w dziale Dyskusja ogólna. Powtórzę że najlepiej próbuj tam gdzie znajduje się zemsta Garbada (południowe wyżyny) Tam czasami jest taki dziedziniec gdzie są kultyści ochraniający jednego z nich. Trzeba znaleźć podobny budynek tylko że z otwartym wejściem (z tego co wiem pojawia się bardzo rzadko).


Dzieki za odpowiedź.
A ja jesli mógłbym rosić o lokalizacje główne (tj mapy na których znajdują się dane miejscówki) następujących podziemi:

-Tunele skalnego czerwia
-komnata zaginionego bożka
-starożytna jaskinia (poziom 1 i 2)
-opuszczone sztolnie
-składzik
oraz ponowienie prośby o:
-legowisko drobiu
-zasłonięty skarb
I jeszcze jedno: w których miejscach mozna znaleźć nast. achievement'y:
-figurka rygnara
-legowisko lacuni
-koło bez fortuny
Komnata Zaginionego Bożka można znaleźć na Kąsajacych Piaskach ( ja znalazłem za Posterunkiem Kasima) zarazem w tej lokacji można natrafić na event Figurka Rygnara.

Starożytna Jaskinia jest na Oazie Dalgura.

Event Legowisko Lacuni można trafić(ale wcale nie musi) w Pieczarach Sirocco.

A osiągniecie Koło Fortuny można zdobyć(chyba bo jeszcze nie ukończyłem) znajdując i przełączając przełącznik, który chyba pojawia sie w różnych miejscach na Bezludnych Piaskach (w sumie 10 kombinacji).

Składzik gdzieś spotkałem ale w tej chwili nie pamiętam.

Co do reszty to jeszcze nie wiem.

EDIT: Sorki pomyliłem się Event Legowisko Lacuni znajduje sie w Opuszczonej Sztolni na Płaskowyżu Skowytu
Dzięki wielkie za pomoc :) na pewno się przyda
23.05.2012 10:26Wpis zamieszczony przez: Paszczak
Kryjówka upadłych (2 poziomy)


Jeśli się nie mylę, to w lokacji zaraz jak wychodzisz z Nowego Tristram na północ (jak się idzie na cmentarz) Kojarzę jeszcze z bety, bo leżały tam szkielety szamanów upadłych.

23.05.2012 21:38Wpis zamieszczony przez: Przemo91
-Tunele skalnego czerwia


Miałem dwa podobne zdarzenia z dużym czerwiem. Jedna lokacja to będzie ta tuż przed posterunkiem kassima, tam jest dużo losowych eventów. I kwestia tego czy to jest czerw z bezludnych piasków, czy z tej lokacji (kopalnie coś tam) przed posterunkiem. Bo są dwa podobne.
Przed posterunkiem (muszę sobie przypomnieć nazwę tej lokacji) będzie leżał w takim lejku z piachu gość, który będzie mówił, że trzęsie się ziemia, że one tu są. I potem wyskoczy boss z fioletowym napisem, duży czerw. Po jego zabiciu będzie wejście do pieczary czerwa.
Zaś na bezludnych piaskach jest motyw podobny, ale zamiast gościa będzie taka "bulba", wyraźne wypukłe odkształcenie - jeśli podejdziesz do tego, to wyskoczy też boss czerw z fioletowym napisem i też będą jaskinie do zwiedzenia po nim. Tylko nie pamiętam nazwy.

23.05.2012 21:38Wpis zamieszczony przez: Przemo91
-opuszczone sztolnie


Na pustyni przed posterunkiem kassima, losowy event.

========================================

Ja mam natomiast pytanie, gdzie w 3 akcie jest Posterunek Crydera?
Witam,

Ja mam natomiast problem z Jaskinią na Wyżynach, oczywiście przeszukałem kilkanaście razy zarówno Północne i Południowe wyżyny, bez rezultatu, byłbym wdzięczny za wskazówkę...a i btw
gdzie znajdę Drzewo Wisielców...

z góry dzięki,
pozdrawiam
Jaskinia na Wyżynach nie jest na żadnej z wyżyn tylko dalej na Polach myśliwskich Leorica czy jakoś tak się to nazywało.

Czy macie zabugowane w 3 akcie Pod Mostem w acziku? Znalazłem składzik pod mostem ale jakoś nie zalicza mi tego do aczika a jestem na 100% pewny żę o to chodzi :/
@Paszczak:
Dzięki za Garbada

Ja z kolei szukam takich lokacji z aktu I
1 Lykeion (wiem poruszany temat powyżej) - może ktoś ma świeższe info...
2 Niszczejąca Krypta (1,2)
3 Opuszczona służbówka
4 Zbiorowa mogiła
5 Spustoszony dom
4 występuje tylko w jednym miejscu. Jak idziesz do katedry krętą drogą, mijasz drzewo z wisielcami. Jeśli jest "czynne", to tam masz zbiorową mogiłę.

2 jest chyba na Polach Niedoli, natomiast 3 jest z pewnością na Południowych Wyżynach i zastępuje event z Garbadem.

5 niestety nie pamiętam, gdzie znalazłem, ale wydaje mi się, że to dom na Polach Niedoli (górny róg mapy) i domek występuje w paru wariantach.

Lykeion według graczy na angielskim forum D3 to lokacja albo bugnięta i nigdy się nie pojawi, albo trzeba mieć tzw. "szczęście głupiego", żeby ją znaleźć.
@Dariusxq:
"Składzik Pod Mostem" oraz "Pod Mostem" to dwie różne miejscówki, chociaż są całkiem blisko siebie na moście - wejście do tej drugiej pojawiło się u mnie trochę dalej, pod koniec mostu.
@woocashenko Dzieki wielkie znalazłem!! Dobrze to jeszcze mam jedną lokację do znalezienia. W II Akcie, jest aczik "Zajrzę w Każdy Kąt" i jak rozwiniemy listę lokacji to nie znalazłem Opuszczonej Piwnicy która znajduje się na pierwszej linijce listy obok Kopalni Hadiego. Wiecie może gdzie poza Kopalniami nad Czarnym Kanionem mogę znaleźć Opuszczoną Piwnice?
Jak to w innym temacie pisałem, znajdziesz ją w dwóch miejscach. Alkarnus oraz Oaza Dalgura.

Znalazłeś już Starożytną Jaskinię?
Potrzeba mi Zatechłej piwnicy gdzie ja znajde ???

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum