Walutowy dom aukcyjny – Warunki Użytkowania Battle.net

Dyskusja ogólna
W ramach przygotowań do premiery walutowego domu aukcyjnego, będziemy wprowadzać zmiany do zabezpieczeń kont, wymaganych do korzystania z Salda Battle.net. Jeszcze dziś do Warunków Użytkowania dostępnych na naszej stronie internetowej wprowadzone zostaną wymienione poniżej aktualizacje, a przy pierwszym uruchomieniu gry Diablo III po premierze walutowego domu aukcyjnego wszyscy gracze zostaną poproszeni o ponowne przeczytanie i zaakceptowanie tych zmian.

Aktualizacja dot. Authenticatora Battle.net i Salda Battle.net
Wprowadzenie walutowego domu aukcyjnego sprawia, że bezpieczeństwo kont użytkowników staje się dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek. Aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia podczas korzystania z walutowego domu aukcyjnego, wprowadziliśmy zmiany zakresie dostępu do Salda Battle.net i korzystania z niego.

Od dziś, aby doładować Saldo Battle.net, gracze będą musieli powiązać ze swoim kontem token Battle.net Authenticator lub aplikację Battle.net Mobile Authenticator. Dla jasności, oznacza to konieczność przypisania do konta jednej z form uwierzytelniania Battle.net Authenticator, aby można było dodawać środki do Salda Battle.net poprzez opcje Zarządzania Kontem Battle.net oraz przesyłać wpływy z walutowego domu aukcyjnego na Saldo Battle.net.

Uwaga: gracze, którzy przed tą zmianą dodali środki do Salda Battle.net na swoim koncie, będą mogli korzystać z niego w celu dokonywania niektórych zakupów na Battle.net oraz w domu aukcyjnym bez przyłączania Authenticatora. W przyszłości konieczne jednak będzie przyłączenie Authenticatora w celu dodania kolejnych środków, zgodnie z powyższą informacją.

Choć rozumiemy, że generuje to dodatkowy krok podczas procesu logowania, uważamy, że dodanie tej warstwy zapewni wyższy poziom bezpieczeństwa podczas handlu w domu aukcyjnym.

Więcej informacji na temat tokenu Battle.net Authenticator, aplikacji Battle.net Mobile Authenticator oraz bezpieczeństwa kont można znaleźć tutaj.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum