Błędy w domu aukcyjnym? Czytaj dalej!

Dyskusja ogólna
„Zagubione” przedmioty z aukcji

W dalszym ciągu analizujemy wpływ opóźnień na wyniki wyszukiwania, listy aktywnych aukcji, tworzenie aukcji, a także zakupy i sprzedaż w domu aukcyjnym za złoto. Mamy nadzieję, że już bardzo niedługo wszystkie transakcje będą realizowane szybko i bezproblemowo. Prosimy pamiętać, że choć może dojść do tymczasowych opóźnień w pojawianiu się przedmiotów w zakładce Ukończone, to przedmioty te nigdzie nie zginęły. Jeśli nie widzisz zakupionych przedmiotów od razu, poczekaj chwilę i spróbuj ponownie. To samo tyczy się sytuacji z przenoszeniem złota z zakładki Ukończone do skrytki postaci. Choć transakcje zakupu i sprzedaży nie zawsze pojawiają się w historii aukcji, to zostały zarejestrowane i powinny być przetworzone w ciągu 24 godzin.
Błąd 31073 w domu aukcyjnym

Podczas próby przeprowadzenia transakcji w domu aukcyjnym czasami występuje „Błąd 31073” . Jest to celowe działanie, które ma zwiększyć stabilność usługi, regulując liczbę jednocześnie tworzonych aukcji. Jeśli otrzymasz komunikat o błędzie podczas próby przeprowadzenia transakcji, poczekaj kilka chwil i spróbuj ponownie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to pewna niedogodność, ale naszym celem jest stworzenie bardziej stabilnej platformy aukcyjnej dla wszystkich graczy.
Nieaktywny przycisk domu aukcyjnego

Aby zmniejszyć obciążenie i poprawić ogólną stabilność domu aukcyjnego, gra może czasami ograniczać liczbę połączeń z domem aukcyjnym w czasie godzin szczytu. Dzieje się to automatycznie i powoduje okazjonalną nieaktywność przycisku domu aukcyjnego.

Jeśli przycisk domu aukcyjnego jest nieaktywny, poczekaj parę minut i spróbuj ponownie.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum