Dziennik z Czarnej Skały

Dzieła społeczności
Cóż znalazłam już 3 strony tego dziennika 4,16 i chyba 6 ale nie bardzo wiem jaki jest cel zbierania tych stron. Na forum tutaj coś tam wyczytałam, że to nawiązanie do jakiegoś serialu i że ponoc te cyfry kryją jakąś "odpowiedź" czy "sekret" ale za dużo mi to nie mówi. Wie może ktoś dokładniej jaki jest w ogóle sens/cel zbierania tych stron?
Pewnie podobny jak klikanie gemu na czacie w D2 ;)
To nawiązanie do serialu "Lost" czyli "Zagubieni". W głębi tajemniczej wyspy bohaterowie serialu znaleźli wrak okrętu o nazwie Czarna Skała. Numery stron nawiązują do specjalnych liczb mających duże znaczenie w serialu (nie chcę psuć zabawy i wyjaśniać wszystkiego). A czy jest sens zbierania stron oprócz czysto zabawowego - tego nie wiem.
Bunkier sie odblokuje jak zbiorę wszystkie ?:D
Albo wybuchnie
Raczej imploduje =]
Poszukuję 8 strony, wymienię nawet za dwie (42 i 16).
Gosen#2700
Poszukuję 8 strony, wymienię nawet za dwie (42 i 16).
Gosen#2700

Nie da się wymieniać. To jest przypisane do konta, o ile dobrze pamiętam.
Nic nie jest napisane, tylko że sprzedać nie można, ale dropnąć w grze raczej tak.
minęło sporo czasu, nikt nie wie po co to i na co...
Blizzard powinien się ustosunkować do tego... Czy to taka ciekawostka czy może ma większe znaczenie w grze...
Dołączam się do pytania "po co to?". A nadto - ile jest w ogóle tych stron? Ja wydropiłem już 4.
edit - 4 o różnych numerach oczywiście. Powtarzające się wywalam.
minęło sporo czasu, nikt nie wie po co to i na co...
Blizzard powinien się ustosunkować do tego... Czy to taka ciekawostka czy może ma większe znaczenie w grze...

A tam niech nic nie mowią. SecretPONYlvl przestał byc secret pare dni po premierze więc chociaż to niech bedzie utajnione..
hiper uber diablo :-)
6 stron a..mam wszystkie oraz złamane wiosło. niestety nie wiem czemu to służy. ale wydaje mi się że warto by sięgnąć do serialu skoro to tak nawiązuje.statek karty z dziennika o tych numerach, wiosło też musi pasować. jak sie na nie najedzie to coś napisane było że żeglowali z królewskiego portu do lut golein czy coś takiego.. przypuszczam że potrzeba czegoś więcej tylko nie wiadomo gdzie tego szukać i jak często się pojawia..
Jakbym miał strony, to poszukałbym czegoś w lokacji "umocniony bunkier". Pojawia się taka w trzecim akcie.

Stronę mam tylko jedną, bo tylko raz ten statek znalazłem. Pojawia się on za posterunkiem Kasima, czy gdzieś jeszcze można go znaleźć?
Może coś z przyciskiem w skale w tej samej lokacji co statek się spawnuje. ??
Nie mam stron to nie mogę tego sprawdzić. Próbowałem to wcisnąć ale nic mi sie nie udało zrobić
25.07.2012 00:49Wpis zamieszczony przez: Mplus93
6 stron a..mam wszystkie oraz złamane wiosło.

Thx za info i dodatkowe pytanie - To wiosło dropi się tak samo jak karty ?

Pytam, bo po tym wpisie zacząłem sie zastanawiać, czy przypadkiem nie miałem tego wiosła pod nogami i je po prostu olałem bo myślałem, że to jakiś badziew.
Pamiętasz może czy tag z opisem wiosła po dropie jako itemu jest na biało, niebiesko, żółto czy pomarańczowo?
Dla przykładu, wszystkie składniki do laski na ponylevel były na pomarańczowo jak legendary.

25.07.2012 07:33Wpis zamieszczony przez: Veskel
Jakbym miał strony, to poszukałbym czegoś w lokacji "umocniony bunkier". Pojawia się taka w trzecim akcie.

Dlaczego tam i w którym miejscu na IIIa się ten bunkier pojawia?

Pozdro.
Pytam, bo po tym wpisie zacząłem sie zastanawiać, czy przypadkiem nie miałem tego wiosła pod nogami i je po prostu olałem bo myślałem, że to jakiś badziew.
Pamiętasz może czy tag z opisem wiosła po dropie jako itemu jest na biało, niebiesko, żółto czy pomarańczowo?

Wiosło wypada w Wortham I akt z moba przy kościele (random drop).

25.07.2012 10:03Wpis zamieszczony przez: GeraltRivPL
w którym miejscu na IIIa się ten bunkier pojawia?

to jest lokacja do której się schodzi przy lokacji Battlefield zadanie Przekrocz most K... jakoś tak.
Możliwe są tam dwie lokacje bunkier i coś jeszcze nie pamiętam nazw niestety
III akt:
Bunkier znajdziesz zaraz po wyjściu z twierdzy (jak musisz zniszczyć trebusza i balisty). Przed samym przejściem na pola bitwy, masz po lewej małą dróżkę, która prowadzi właśnie do spawnu danej miejscówki. Jeśli będą tam koszary, resetuj.

A czemu tam? Skojarzyło mi się z serialem Lost: tam też był bunkier w którym te numery odgrywały kluczową rolę. Ale może być to tylko przypadkowa zbieżność nazw w polskiem tłumaczeniu. Jak nazywa się ta lokacja w angielskiej wersji?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum