Gra bardzo zwalnia GTX560

Pomoc techniczna
ja mam fx 8120
8gb ramu 1866
ssd 120 vertex
550 chiftec
evga 660ti i też tnie
Niestety, mam podobne problemy od patcha 1.0.3 i nie zostały one poprawione do dnia dzisiejszego. Pisać do supportu nie ma po co, bo zostaniecie zbyci argumentami typu "masz za słaby sprzęt", "łączysz się przez WiFi, a można tylko przez LAN", itp. Żadne kontrargumenty do nich nie trafiają, to wina użytkownika i już.

Dla przykładu mój sprzęt to:
i7-2670QM
6GB ram
GeForce 540m 2GB

Gra chodziła idealnie przed wspomnianym patchem. Bardzo rozśmieszyła mnie również odpowiedź supportu po dłuższej wymianie zdań, którą zacytuję poniżej:

"Właśnie sprawdziłem Twój plik ms info i obawiam że na takim sprzęcie nie ma co spodziewać się płynnej gry .
Procesor spełnia wymagania minimalne ale nic więcej, a karta geforce 540 w wersji mobilnej tez pozostawia wiele do zyczenia."

Nie pozostaje nic, tylko czekać na jakiś cud.
Ja mam jeszcze inny problem, gierka chodzi normalnie przez jakiś czas a przy dużym stężeniu wrogów zwalnia i mam pokaz slajdów ale nawet jak się uspokoi to nie wraca do normy.
Jedynym sposobem aby znowu zaczęło chodzić normalnie jest pauza i zrzucenie na pasek magicznym klawiszem ze znaczkiem windy. Poczekam 30 sekund wracam i jest OK
Niestety są dni że co grupka wrogów to od nowa...

Nerwica serca mnie bierze jak na to patrzę! Miał ktoś tak??

Sprzęt to Alienware M17X
kartaGeForce 9400M
procek intel core 4x core 2 quad CPU Q9000 2GHz
8 GB ram
Net szerokopasmowy LAN lub WIFI
Nie ma znaczenia zawsze to samo... dolina.....

Jakieś pomysły?? Zachowuje się tak jak by mu się pamięć "zapychała"
.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum