(27.06) Ograniczenia przy kupnie cyfrowej wersji gry

Pomoc techniczna
Informacja z dnia 27.06.2012: Wraz z aktualizacją 1.0.3a zostały zniesione ograniczenia w zakresie awansowania postaci oraz dostępu do zawartości Aktu I dla niezweryfikowanych licencji zakupionych drogą elektroniczną. Musisz zaktualizować klienta do wersji 1.0.3a, aby niniejsze zmiany zostały wprowadzone.

----------

Ze względów bezpieczeństwa i w celu zapewnienia integralności gry i usługi domu aukcyjnego, gracze którzy zakupili cyfrową wersję Diablo III mogą być zmuszeni poczekać do czasu, kiedy ich płatność zostanie zweryfikowana, zanim będą mogli uzyskać dostęp do niektórych opcji gry. (Pełną listę ograniczeń powiązanych z zakupem wersji cyfrowych znajdziecie poniżej). Większość płatności jest zatwierdzana i ograniczenia są znoszone w ciągu jednego dnia, lecz czasem realizacja tego procesu może zająć nawet 72 godziny.

Podobnie jak w World of Warcraft, ograniczenia te zostały nałożone, by zapobiegać oszustwom z wykorzystaniem wykradzionych kart kredytowych, co z kolei pomaga ograniczać ilość spamu związanego z handlem złotem oraz innych szkodliwych czynności mogących mieć negatywny wpływ na wrażenia z gry.

Niestety, w wyniku niezamierzonego efektu zastosowania tych zabezpieczeń, gracze którzy kupili cyfrową wersję gry po wprowadzeniu aktualizacji 1.0.3 są tymczasowo ograniczeni do 13 poziomu doświadczenia i nie mogą wyjść poza Akt I. Pracujemy nad jak najszybszym wprowadzeniem poprawki i będziemy na bieżąco podawać kolejne informacje o tej sprawie.

Poza dwoma niezamierzonymi ograniczeniami wspomnianymi powyżej, poniżej przedstawiamy standardowe ograniczenia związane z bezpieczeństwem, które będą obowiązywać w przypadku zakupu cyfrowych produktów do czasu weryfikacji płatności za nie:
  • Brak dostępu do gier publicznych dla osób, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana
  • Brak dostępu do domu aukcyjnego (za złoto i walutowego) dla osób, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana
  • Osoby, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana, nie mogą wymieniać się przedmiotami ani ich upuszczać w grze w celu przekazania ich innemu graczowi
  • Osoby, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana, nie mogą czatować w żadnych kanałach publicznych ani gry
  • Osoby, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana, nie mogą dołączać wiadomości do zaproszeń dla znajomych, ale mogą wysyłać/przyjmować zaproszenia i grać ze znajomymi
  • Brak dostępu do gry globalnej dla osób, których płatność za produkt cyfrowy nie została jeszcze zweryfikowana.

Jeszcze raz informujemy, że te tymczasowe ograniczenia (często usuwane w ciągu jednego dnia, a najpóźniej w ciągu 72 godzin) powiązane z zakupem cyfrowych produktów służą zabezpieczeniu graczy. Doceniamy opinie graczy i będziemy wciąż analizować najlepsze sposoby na zapewnienie wszystkim graczom jak najlepszej rozrywki.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum