Bełkotliwy Klejnot

Pomoc techniczna
Czy można dwa razy wydropić bełkotliwy klejnot na jednym koncie ? Jeżeli poprzedni się straciło ?
100% pewnosci nie mam jednak np piszczel leoryka wydropilem 2 razy, natomiast bełkotliwego ni cholery nie moge nawet raz:D
Witam Xoras,

Ten przedmiot może być zdobyty wielokrotnie :)
A co on daje ?
Co mnie zdziwiło, to ten klejnot jest zwykły, biały, jak się nie zbiera wszystkiego, to łatwo go przeoczyć.
po patchu 1.0.3 ten klejnot dropi jako legendarny wiec pomarańczowej czcionki raczej nie przegapisz zwlaszcza ze leci z unikatowego potwora
Z POTWORA !? a nie ze skrzyni w lodowej jaskini ? napiszcie proszę jak dokładnie wydropić bełkotliwy klejnot . tylko tego mi brakuje.
klejnot dropi z unikatowego potwora chithala czy jakoś tak(niech kto mnie poprawi jakby co) a ze skrzyni dropi płynna tęcza w II akcie w jaskini na oazie
Z potworka, farmiłem go dość długo, a później pomagałem znajomemu i mam/miałem* 4 :D
Potworek złoty - Chillthrilla po angielsku, a po polsku Mroźnica. Mi dropnął za pierwszym razem jak go spotkałem (jakoś za 20-stym razem).
proszę jeszcze o informację gdzie tego potworka można spotkać ?
Akt3 ->battlefield->cave of frost
Do czego jest potrzebny ten klejnot?
Jeden ze składników na kostur potrzebny do wejścia na sekretny poziom.
nie pola bitwy tylko pola rzezi.
Act3 -> Pola Rzezi -> Pieczara Mrozu (nie Lodowa Jaskinia) -> Mroźnica.
no dobra, a co zrobić jak sie już drugi znalazło? pierwszy poszedł mi na kostur ale teraz znowu go mam (płynną tęczę też). Wyrzucić czy jeszcze się do czegoś przyda?
ja też mam 2 bełkotliwe
ja mam juz dwa grzyby i dwie tęcze
Po zabiciu jej 5 razy dropło mi 2 te klejnoty xD
Nie mam na Polach rzezi Pieczary mrozu

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum