Wywala mnie z gry do main menu ...

Pomoc techniczna
Witam. Mam problem z wyrzucaniem (DC) do menu podczas rozgrywki. Od jakiegos czasu gram barbem i po wlaczeniu klawisza 1 gdzie ustawione mam szybki bieg a potem (ww) na PP myszy, w nieokreslonym momencie moze mnie wyrzucic, czyli nie zawsze, po prostu nie wiadomo kiedy to nastapi czy teraz czy za 30min. W ostatnich 2 dniach gry wywalilo mnie z 10 razy ... Co robic?
Ja mam dokładnie tak samo. Pisałem do blizzarda i wpierw olali sprawę a następnie niby przekazali informacje do deweloperów aczkolwiek wątpię żeby cokolwiek z tym zrobili. To jest ewidentny bug, wina klienta gry, tylko czekać jak to naprawią...kiedyś.
Ostatnie 2 rozgrywki nic sie nie dzialo - szczescie. Niestety 3 rozgrywka skonczyla sie crashem po jakis 20min gry oczywiscie podczas WW. Stery probowalem najnowsze nic nie dalo. Po prostu nie wiem co to jest, ale wiem ze jest to bardzo wkurzajace... gdy zbieramy łup z 5NV a tu naglw bum DC - game over. Pisalem juz 3 razy o tym do support i odpisali mi zebym sprobowal pomocy na forach blizzarda. Zamkneli nawet dzial ze zglaszaniem bledow, to musialem wyslac na tematyke crash. Dobra ludziska, ktos moze doradzi co i jak ? Ktos jeszcze procz nas mial ten problem ? Omg help ...!
Nic nie podołasz, to jest w 100% wina Blizzarda, a nie żadnych sterowników. Ja mniej wiecej wyczułem kiedy to się dzieje i staram się unikać (brak furii i aktywacja tornada). Także nie martw się, nic nie jest źle z Twoim komputerem. Blizzard ma buga i musi go naprawić, nie wiem czy coś dzieje się na amerykańskim forum bo tutaj raczej nic nie wskuramy, pomoc techniczna raczej nie istnieje.
No coz pozostalo cwiczyc jak to omijac... Tyle ze ogladalem gre innych graczy barbem i podobna sytuacja nie miala miejsca przez caly ciag gry (akt) uzywajac tych samych skilli. Moze gra sie tnie i nie moze naliczyc dmg :D Zartuje przeciez ja nie mam jakiegos strasznego dmg.
Sprawdze zaraz twoja metode :)\
P.S. Sa sytuacje ze moge zapomniec myslec o tym jak mam grac zeby mnie przypadkiem nie wywalilo.
A moze by o tym na forum US napisac, jak myslisz.
Hej.
To zeby furia nie zeszla do zera to w jakims stopniu pomoglo. No rozegram jeszcze kilka biegow po skarby hehe i zobaczymy :)
Miejmy nadzieje, ze Blizzard naprawi to jak najszybciej i nie bedziemy musieli patrzec na kule z zoltym plynem.

P.S. Przegladalem teraz screeny, ktore robilem wczesniej, to na dwoch widac troche furi w butelce.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum