Diablo 3 stracilo sens przez bugi

Dyskusja ogólna
Jeden wielki upadek. Gra sprzedala sie w rekordowym czasie, trafila do rekordu ginesa i co z tego jak ma mnostwo bugow mimo ze pracowali nad nia tyle lat. Ludzie na wizardzie nadropili itemow, dorobili sie zlota poprzez bug a blizzard co zrobil? naprawil buga i dal notke NIC WIECEJ.

Wedlug mnie powinni zbanowac tych co korzystali z buga chociaz Ban tez wiele nie da bo ci co bugowali, dorobili sie o wiele wiecej niz gra jest warta (np. allegro gdzie koles w 15dni zarobil 900zl sprzedajac itemy z inferno) Wiec moze szybko sobie odkupic cdkey. reset nie ma sensu bo zniecheci tylko wiekszosc graczy co grala uczciwie i pracowali ciezko by zdobyc pieniadze na eq.

Tak sie cieszyli ze jest taka popularnosc D3 a powinni napisac ile osob przestalo grac jak dowiedzialo sie o bugu.

Itemy ktore mialo sie dropic miesiacami ludzie wydropili w pare godzin na niesmiertelce u wizza.

Bardzo podobala mi sie ta gra, znajomi stali godzinami w kolejce zeby dostac w dniu premiery, a okazala sie gorsza niz jaka kolwiek gra darmowa mmorpg.

Dzis mnie rowniez odechcialo sie grac, siedziec miesiac i farmic by drugi koles w jeden dzien na bugu mial 2x wiecej. Jedni graja dla przyjemnosci, inni bo im sie nudzi a sa tacy co graja by rywalizowac a pod tym wzgledem diablo upadlo. Nie ma juz rywalizacji.

Mam nadzieje ze kazdy sie dowie zanim kupi diablo ile jest bugow i czy naprawde po zdobyciu all postaci na 60lvl bedize mial ochote tracic czas na farmienie. Dzis naprawia jeden bug jutro zrobi sie drugi itd.
Drodzy miłośnicy Diablo,

Wasza konstruktywna krytyka i komentarze są dla nas bardzo cenne, gdyż pomagają nam stać się lepszą firmą.
Z poważaniem,

Mike Morhaime
Drodzy miłośnicy Diablo,

Wasza konstruktywna krytyka i komentarze są dla nas bardzo cenne, gdyż pomagają nam stać się lepszą firmą.
Z poważaniem,

Mike Morhaime

No gorszą być już nie możecie
Zlikwidujcie korupcję (zlikwidujcie aukcję za prawdziwe pieniądze)
Poprawić należało by również drop lepszych przedmiotów bo to co jest teraz to katastrofa
Zróbcie te dwie rzeczy, a odzyskacie graczy (tych prawdziwych)
@up
myslisz ze im zalezy jeszcze na tych, jak to nazywasz, "prawdziwych graczach" po tym jak rownaja ich z blotem, powiem Ci tak, juz sprzedali kilka milionow egzemplarzy gry bez abonamentu, teraz maja czas (nawet i kilka miechow) zeby wyprowadzic produkt na odpowiedni poziom - jak im sie uda to ci co teraz placza stana pierwsi w kolejce po dodatek. a tekstu typu "zlikwidujcie aukcje za prawdziwe pieiadze" to nawet nie chce mi sie kometowac...

edit.
jeszcze dodam na wszelki wypadek: nie jestem rycerzem bli$$arda, nie mam rowniez zamiaru wstapic do zakonu templariuszy..
poprostu prowadze swoja dzialalnosc i tak w tym swiecie to wyglada, najpierw zarabiasz pozniej reszta
@up
myslisz ze im zalezy jeszcze na tych, jak to nazywasz, "prawdziwych graczach" po tym jak rownaja ich z blotem, powiem Ci tak, juz sprzedali kilka milionow egzemplarzy gry bez abonamentu, teraz maja czas (nawet i kilka miechow) zeby wyprowadzic produkt na odpowiedni poziom - jak im sie uda to ci co teraz placza stana pierwsi w kolejce po dodatek. a tekstu typu "zlikwidujcie aukcje za prawdziwe pieiadze" to nawet nie chce mi sie kometowac...

edit.
jeszcze dodam na wszelki wypadek: nie jestem rycerzem bli$$arda, nie mam rowniez zamiaru wstapic do zakonu templariuszy..
poprostu prowadze swoja dzialalnosc i tak w tym swiecie to wyglada, najpierw zarabiasz pozniej reszta

nie wątpię, w końcu taki prawdziwy gracz jak ty to z pewnością gra dla przyjemności nie dla kasy
@up
no jakbys zgadl - gram dla przyjemnosci
ja mysle ze da sie to naprawic reset serwerow wszystkich tylko nie pts ale pts tez i zapowiedziec to a nie tak jak bylo z pierscieniem na szmana mial byc dobry build a tu cichy nerf to bylo dziwne
Nie ma to jak odkopać temat trupa sprzed 4 lat

Złota łopata przyznana :)
31.08.2016 00:10Wpis zamieszczony przez: DIABLOIII
ja mysle ze da sie to naprawic reset serwerow wszystkich tylko nie pts ale pts tez i zapowiedziec to a nie tak jak bylo z pierscieniem na szmana mial byc dobry build a tu cichy nerf to bylo dziwne

Oczy mi krwawią jak próbuję przeczytać i zrozumieć tego typu wypowiedzi. Już nawet kij z tym że złota łopata należy się jak psu buda.
31.08.2016 00:10Wpis zamieszczony przez: DIABLOIII
reset serwerow wszystkich tylko nie pts ale pts tez

You made my day bro...
31.08.2016 01:00Wpis zamieszczony przez: Wodzirej
Nie ma to jak odkopać temat trupa sprzed 4 lat
Złota łopata przyznana :)

sorc z ostatnich 2-ch sezonów sprawia że to nie trup, ale problem który trwa 4 lata

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum