2h Barbarian

Barbarzyńca
Witam czytalem sporo tematow na temat Barbarzyncy i chcialbym sie dowiedziec czy taki barb z 2h ma szanse bytu na inferno dalej niz 1 akt. Jesli ktos probowal niech wyrazi swoja opinie thx.
To poczytaj dalej, wejdź na twitch.tv i na yt kanał Kripparrian.
ale mu pomogłeś hahah nie ma co. Jak masz tak pomagać to lepie siedz cicho
Pomogłem jakieś milion razy bardziej niż ty i nie gadaj mi, że mam być cicho śmieszny człowieczku. Jak zrobi to co napisałem to w 30minut wszystko zrozumie doskonale.
23.07.2012 00:29Wpis zamieszczony przez: RaaDeeK
ale mu pomogłeś hahah nie ma co. Jak masz tak pomagać to lepie siedz cicho

wiesz, osoba zakładająca tego posta też nie potrafi sobie pomóc, wystarczy poszukać na forum a nie robić nowe posty. na temat 2h barbów dużo już było
2 reczna bron jest za slaba i za wolna do tego to nie D2 i i tu 2 bronie maja dwa sloty czyli 200% critical damage a jedna bron ma 1 slot czyli 100% critical damage.
2 reczna bronia nie nadazysz odsysac zycia bo jest za wolna. Kiedys mialem marzenia o graniu 2 reczna bronia ale jak zalozylem to na kazdym czampionie zgon a z 2 bronmi je zabijalem.
Tyle. Chyba ze ktos ma inne zdanie to niech daje, lacznie z buildem skili i pasywow.
Ja gram 2H barbem. Rzeczywiście ciężki kawał chleba, zgony są zdecydowanie częstsze niż w przypadku dwóch broni 1H. Aktualnie życie regeneruję z odwetu, przy trafieniu krytycznym wraca właściwie całe życie. LoH zostało może ok 600, ale niepotrzebnie myślę szedłem tą drogą - będę z LoH rezygnował na korzyść kradzieży życia. Ciężko dorwać dobry pas czy broń z kradzieżą, także szukam okazji na AH :)

Jeżeli jest więcej upartych barbów 2H, chętnie się zapoznam i wymienię doświadczeniem - eksperymentowanie z gearem jest dość kosztowne :)
zawsze jest pare pasow fajnych z life steal + 100str/vit+ nawet sie zdarzaja ze skilami, sam mam do frenzy, Lamentacja czesto wychodzi dobra.
Jednak zeby jeszcze bylo do tego resist all to juz trzeba sie nasuzkac, jedynie na pasie z setu IK czasami sie da upolowac combo resist all/statsy i life steal.
Bez odetu to naweyt nie ma co grac barbem, wg mnie ofc.
Trochę pokombinowałem. Kupiłem pasek Lament z 3% life steal, a następnie zamieniłem amok na rozpłatanie. Coś za coś - spadły ressy do 600 i życie do 44k (pasek z siła, crytem, life steal i bonusem 8% do rozpłatania, bez ressów i premii do hp).
Myślę jednak, że chcę pójść tą drogą. Jest sporo frajdy. Przy dps z bufami na poziomie 96k i szansą na crit około 50%, co chwila wchodzi cryt z rozpłatania po 400-500k (400k*3%*0,2 = 2400hp) do tego często crit z odwetu i znów dodatkowe życie. Jeżeli dorwę jeszcze broń z life steal, będzie idealnie..
Oczywiście przy takich ressach, 44k hp i 6k armoru na zabicie elit mam czas równy 4sekundom skoku, 5 sekundom przezwyciężenia bólu i znowu 4 sekundom skoku (+zerk 200k+ dps).Z reguły to wystarcza by położyć grupę elit. Problem mam w 4 akcie, jeżeli trafię na te szpetne anioły najlepiej z osłoną :)
Fajny profil Orson, zajebiście że można sobie podejrzeć :)
Nie wiem czy nie powinno sie miec chociaz jednego pasywu do przezycia tego 25% armora wiecej, zwlaszcza z 2 reczna bronia jak sie wolniej macha.
Chociaz to pewnie i tak gowno da, w diablo 2 armor i resy przynajmniej cos dawal a tu ile bys nie mial mozna pasc w sekunde i tak.
@Erekose: Na pewno masz rację. Jednak w myśl wyznawanej zasady, że barbarzyńca ma być groźny i tęgo napie.. ać, decyduję się na ofensywne pasywy. Przeżywalność rzeczywiście nie jest idealna, zwłaszcza w grze publicznej, gdy trafię na DH i Wizardów, a jako jedyny walczę w bezpośrednim kontakcie. Nie mniej, mam wciąż sporo frajdy, szczególnie, gdy po jednym krytyku z doskoku, plansza wyściela się martwymi potworami. :)
Z broniami 2h powinieneś poczekać do 1.0.4 kiedy to dostaną konkretnego boosta i będzie można mieć 2h broń z 200 crit dmg+ 100 ze szmaragdu, 595 siły, 1,9k LoH czy 6% kradzieży życia ;)

Na tą chwilę da się przejść grze używając 2h broni, nawet w 1.0.2 się dało, tyle że 2x1h jest zdecydowanie lepsze, tak czy inaczej jutro albo w środe nowy patch więc po tym pewnie różnica pomiędzy 2h a 2x1h będzie kosmetyczna ;D Tak czy inaczej raczej zostanę przy 2x1h bo w H&S liczy się przede wszystkim dynamika rozgrywki a 2h broń automatycznie nam ją odbiera. 1-1,3 ataku na sekundę to wcale nie jest przyjemne ;(
ja tak jak orson... moim marzeniem jest mieć BARBARZYŃCE a nie hmm PUSZKE :)
nie mam takiego sprzętu jak orsonik bo za wszelką cenę chciałem coś dropić (gram w D2 jeszcze i miałem nadzieję że to Troche MF dużo da gdzie się mylę z tego co mi wszyscy mówią) :P
a przy okazji każdy jego itemek wart jest min. 1-5mln gdzie moje do 2mln max

ale co do krytyka 50% to minimum by czuć prawdziwą frajdę z barba z gówienkami takimi jak ja mam do 3 aktu można dojść bawiąc się trochę i ginąc też przy krwiożerczych elitach
Beliala ubija się równo w 3 minuty w moim eqq :P
Ja ostatnio dołączyłem do 2h barbów - wiele bardziej pasuje mi taki image barba niż dwa scyzoryki.
Ja swoją 2h broń co mam na sobie kupiłem za 56k na AH także troche taniej niż dobra 1h broń :) - nie jest to może high end ale myślę że daje radę jak na tą cenę
Ps - myślę że z nowym patchem rozprucie zrobi się bardzo popularne

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum