error 3003

Czarownik
witam zakupiłem grę z miesiąc temu od początku próbuje połączyć się z europejskim serwerem i za każdym razem mam błąd 3003
jedyny serwer na jaki mogę sie połączyć to azjatycki gram w angli ale myślę ze to nie stanowi problemu konto założone na adres angielski proszę o paradę odnośnie połączenia i błędu
Dostawca internetu –virgin
Modem (wersja oprogramowania firmware jeśli znasz) –
Router (wersja oprogramowania firmware jeśli znasz) –netgear VMDG280
Karta sieciowa (wersja sterownika) –Karta Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Rodzaj używanego połączenia z internetem (Bezprzewodowe / USB / Ethernet) –ethernet
System operacyjny – vin 7
Zainstalowane programy bezpieczeństwa (firwall, anty wirus) – awast
Upewnij się, że serwer europejski stoi. (EDIT: Ja się łączę, więc stoi).

Tu masz subforum odpowiednie dla tego typu tematu (nie nie zakładaj go tam też):
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/2940056/

A tu masz pierwszy z brzegu temat dot błedu 3003.
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/4940436664 (w którym jak widzę już dorzuciłeś swoje 3 grosze).

Ogólnie błąd 3003 oznacza zbyt zajęte (bądź wyłączone) serwery.
dziękuje za odpowiedz przestudiowalem juz to lecz bez rezultatu nie mam pojecia co zrobic serwe jest online lecz dalej nurtujacy blad 3003
rozwiazalem problem za pomoca Plik HOSTS to zwykły plik tekstowy, który składa się z par IP – adres, rozdzielonych spacją (lub spacjami), np.
bledny wpis
szukajcie tu
Windows XP/2003/Vista/7 C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
Witam,

Ronipl, dziki za podpowiedź, faktycznie plik hosts jest odpowiedzialny za ten błąd a nie battle net czy blizzart. Wszystkim tym co wykonywali procedurę zmiany adresacji lokalnej, po to by pograć w "nie w pełni legalną" wersję przypominam, iż należało troszkę namieszać w pliczku hosts by wskazać adres lokalny jako adres serwerka :) ja u sibie przywróciłem plik do pierwotnego wyglądu i jest ok mogę cieszyć się grą na europejskim serwie :]
namieszac w pliczku czyli co mam zrobic? tez mam ten sam problem...
dzieki wam, tez miałem ten problem
Kupiłem dziś sobie Diablo 3 i RoS'a i myślałem , że nie znajdę sposobu po 5 godzinach szukania i nagle pojawił się twój post , który odnowił oblicze mojej ziemi w Diablo !
Gościu wiszę Ci piwko ! :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum