Brak możliwości wymiany itemów ze znajomymi

Dyskusja ogólna
Siemanko, otóż mam taki problem, gram sobie ze znajomym z reala (myślałem że to od poziomu zależy na początku), w grze którą on założył (ja - barb 60lvl, on mnich 57 lvl) i za cholerę nie możemy się swobodnie wymieniać przedmiotami - właściwie to w ogóle nie możemy. Jak wyrzucę coś na glebę to on tego nie widzi i na odwrót (choiciaż animacja wyrzucanego przedmiotu jest widoczna!). To samo z handlem, co byśmy nie robili (w mieście czy też w terenie) to zawsze jest komunikat "gracz jest zajęty". Do dupy takie granie jak znajomemu nie mogę żadnego przedmiotu przekazać a w grach publicznych wszyscy podnoszą to co na glebę rzucę. To jakiś bug czy feature?
Dość dziwne... Ja nigdy nie miałem z tym problemu. Zarówno wyrzucanie przedmiotów jak i handel między postaciami kończy się sukcesem.
Ja również nigdy nie miałem takich problemów. Spróbujcie się wylogować, założyć nową grę a jeżeli to nie pomoże to spróbujcie się wymienić w grze publicznej - chociaż to już zakrawa na absurd. Być może jakiś tymczasowy bug.
Moze ktorys z was przylagowal albo mial latency duzo wyzsze od drugiego? Z nowym paczem doszly jakies zabezpieczenia przed oszustwami w handlu, moze tu cos zadzialalo albo zle dziala?
Probowaliscie dolaczenia po wyrzuceniu temu? Tzn np ty robisz gre, wywalasz item na ziemie i dopiero wtedy twoj znajomy dolacza do gry.
A nie próbujesz czasem wymienić się przedmiotem przypisanym do konta?
24.08.2012 12:23Wpis zamieszczony przez: Aqwet
A nie próbujesz czasem wymienić się przedmiotem przypisanym do konta?
Niet, przedmioty zwykłe, magiczne, rzadkie czy legendarne, nieważne czy ze skrytki (upolowane w innej grze) czy też te które wypadną jak z nim gram. On nie widzi i ja nie widzę jak on wyrzuca.
Naszła mnie myśle że może to być spowodowane jego problemami z AH, ma konto paypal z kredytówką podpięte pod BN ale i tak nie może wejść na aukcje (nawet GAH). Chyba nie dokonał autoryzacji (bo zakupione mamy wersje cyfrowe). Ale jakoś nie widzę związku między jednym a drugim, z tym że nic innego mi nie przychodzi do głowy teraz. Będę jutro u niego to zrobimy tą autoryzację i dam znać czy pomogło.
Zaznaczam że u mnie wsio śmiga, łącznie z RMAH.
Jeśli kolega nie ma dostępu do GAH to to jest przyczyną. Póki sobie go nie odblokuje, póty musi opierać się na własnym dropie. Bo co byłby warty ban na GAH, skoro dowolny znajomy mógłby mu coś kupić i przekazać w grze?
Masz rację to było przyczyną problemu. Zrobiłem autoryzację i już wszystko piknie śmiga. Thx anyway :)
pvintage i DeTomasso tak tylko z ciekawosci jak to zrobic ?
21.04.2019 20:22Wpis zamieszczony przez: Hikikamaru

Powinieneś spytać, jak to zrobili 7 lat temu.
21.04.2019 20:36Wpis zamieszczony przez: Dorsaj
21.04.2019 20:22Wpis zamieszczony przez: Hikikamaru

Powinieneś spytać, jak to zrobili 7 lat temu.

tak tak zrobili to razem Kasia ma 6 lat a bartek 4

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum