ww u barba za silne.

Barbarzyńca
Wstecz 1 11 12 13 20 Dalej
Nie wiem na ile heroscore jest miarodajne, ja barbem mam 6000, a wygrane mam pewnie łącznie z 400h na wszystkich postaciach, przy czym na barbie jakieś 130. No i nie wydałem na niego więcej, jak myślę, niż te 100kk + własny drop.
19.09.2012 16:42Wpis zamieszczony przez: Nareas
Bardem wyglada to tak ze jedna reka dlubiesz w nosie a druga machasz myszka i jedziesz do przodu, nawet elity cie nie spowalniaja zbytnio skill jaki potrzebny do farmy baradem równy zero tylko zasobny portfelik trzeba miec

Dlaczego takie głupoty wygadujesz ?! grałeś kiedyś ww 1 ręką ? Jak już kolega wyżej wspomniał : gospodarowanie furią + używanie odpowiednich skili w odpowiednim miejscu i czasie. Dodajmy także szczególne przypadki elit z szybkością i tych range przy których trzeba się nawet ww barbem napocić.

19.09.2012 15:56Wpis zamieszczony przez: Apolios
hehehe widze, ze juz nawet osoby grajace barbem mowia ze ww barb jest najszybszy do farmy,

Jak może być szybszy skoro musi się cofać po drop ? Co skutkuje utratą płynności i zaczynaniem wszystkiego od początku.

Zamiast oglądać yt i inne streamy polecam pograć ww i przekonać się jak naprawde jest.

PS. Najlepszy do farmy jest Rzucający barb, którego wczoraj zademonstrował mi Paincreator.
@Lee

Nie ładnie tak kogoś obrażać i wyzywać i to do tego publicznie.
Po drugie pewnie mógłbym być Twoim ojcem.

Wyrażam swoje poglądy. Każdy ma do tego prawo.

19.09.2012 16:49Wpis zamieszczony przez: Lee
Zjezdzasz Alkaizera? Ze byle jaki gear? 37k hp? Hah kup taki, najpierw policz ile to Cie wyniesie, to co mowisz jest kompletnie zalosne.

Kolego ja mam ponad 60 HP i ponad 100 DPS i kase wydałęm dużą na to.
19.09.2012 17:04Wpis zamieszczony przez: Apocalyptic
Nie wiem na ile heroscore jest miarodajne, ja barbem mam 6000, a wygrane mam pewnie łącznie z 400h na wszystkich postaciach, przy czym na barbie jakieś 130. No i nie wydałem na niego więcej, jak myślę, niż te 100kk + własny drop.

Heroscore jest o tyle "wydajny" że dobrze zlicza gear.
Tzn ludzie z HSC powiedzmy 4000 mają stosunkowo podobny poziom gearu [bo HSC wyliczają ze statystyk].
Teraz nawet dodali nowe opcje item score.

@Dran

twoje item Score 7614, moje 7231.
Tak wiec obie postaci stoją na bardzo zbliżonym poziomie [ u mnie sporo score odpada za offhand tam gdzie ty masz 1h wep]
19.09.2012 17:09Wpis zamieszczony przez: lysyn
Kolego ja mam ponad 60 HP i ponad 100 DPS i kase wydałęm dużą na to.

I masz np. cale 0% predkosci ruchu na itemach? Skilla na mobilnosc tez zadnego... I ty sie dziwisz, ze przy takiej mobilnosci jak twoja ludzie farmia szybciej? Czlowieku wez sie ogarnij, bo twoim problemem nie jest OP ww barb, twoim problemem jest to, ze kazda klasa bedzie farmic szybciej od ciebie, jak sobie bedziesz robil powolne i nieefektywne buildy. Widac wydana kasa to nie wszystko...

Zekzt no to jakby nie bylo, score niby podobny. A koszt itemow nie wiem, obstawialbym ze mniej za swoj nie zaplacilem, czy wiecej tez mi sie nie chce sprawdzac... Wiec nadal wychodzi na to, ze nigdzie tego op ww buildu nie widac... Na upartego moglbym sie zaczynac spierac w druga strone?
Prędkość ruchu w walce nic mi nie da. Najwyżej będę się nieznacznie szybciej przemieszczał.
Ona jest dobra ale dla ww.
Haha... Ciekawa teoria... Predkosc ruchu nie ma nic do predkosci farmy ^^ Przeciez to, jak szybko postac dociera do kolenych mobow/odkrywa mape, nie ma zadnej roznicy ^^
To bardzo logiczne ^^ Skilla typu sprint/skok tez nie masz.. ale to tez bez roznicy...

Tylko ze jesli chodzi o samo zabijanie, to ww wcale nie zabija szybciej niz twoj build, on sie wlasnie szybciej porusza. Ty sie wleczesz jak emerty i zakladasz posty, zeby innych nerfic :)

Moze czas sie nauczyc grac?
Żrecie się jak na wawelu o krzyż :P
Wg mnie autorowi chodziło o to, że wydając np 100 baniek na barba i 100 baniek na inna postać to barb będzie farmil dużo szybciej. I wg mnie jest to w jakimś stopniu krzywdzące. Co więcej. Wydając 300 baniek na inną postać to barb nadal będzie przed innymi klasami.
Prędkość ruchu nic mi nie da. Najwyżej będę się nieznacznie szybciej przemieszczał.
Ona jest dobra ale dla ww.

Ale bzdet :)
0 ms a 24 ms to znaczna różnica w farmie.
Konkretnie o całe 24%. Farmisz o 24% wydajniej bo szybciej poruszasz się od paczki do paczki czy po podniesienie lootu.
Już pomijam zastosowanie stricte bojowe, gdzie z wysokim ms można ominąć niejeden atak czy szybciej wyjść z nieciekawego dota/vortexa czy innego umilacza życia.

Tu to akurat popieram Drana - ogarnij się trochę bardziej.
Fornal89 i skad te rewelacje wytrzasnales? Po pierwsze, to jak widac autor sam gra barbem i boli go, ze ww jest szybszy, jak on nawet na glupich butach predkosci ruchu nie ma, to co sie dziwic... ale mu nie potrzebna...

A co do innych postaci to poczytaj reszte wypowiedzi, juz tu np. z Zekzt dyskutujemy i wychodzi, ze jego wizz farmi szybciej, mimo ze na papierze moj barb ma podobna "punktacje"... To ja powinienem 3x szybciej przeciez farmic... Jak to jest?
W farmie prędkość ruchu napewno pomaga. Ja pisałem o walce.

@Dran Jutro będę miał wolne to zgłoszę się do Ciebie po nauki.
Zresztą pvp wszystko pokaże.
19.09.2012 17:31Wpis zamieszczony przez: Dran
Moze czas sie nauczyc grac?

A po co ?! lepiej kupic eq na rmah i później wejść na forum i płakać o nerfy bo inni farmią szybciej. Takie są skutki korzystania z rmah.

PS. I zmien ten okrzyk po co Ci dodatkowe 20% pancerza ? oO
Jutro będę miał wolne to zgłoszę się do Ciebie po nauki.

Sam przyznajesz, że ubierasz swojego barba z myślą o pvp. Inni ubierają z myślą o farmie i szybciej farmią - logiczne.
Co Wy o tej farmie piszecie?? Napisałem że mi się bulid nie podoba a nie że szybciej farmi.
Ze barb na nawalać stwory a nie się kręcić w kółko.

19.09.2012 17:35Wpis zamieszczony przez: Ticket2Hell
PS. I zmien ten okrzyk po co Ci dodatkowe 20% pancerza ? oO

Testuje ustawienia pod znerfiony okrzyk.
Suma sumarum możemy chyba wszyscy podsumować, że ten temat jest bez sensu bo prawda jest taka, że każdą klasa da się farmić tylko trzeba dobrać odpowiednie itemy oraz build i tak naprawdę według mnie klasy sa zrównoważone i nie trzeba ich nerfić
Co Wy o tej farmie piszecie?? Napisałem że mi się bulid nie podoba a nie że szybciej farmi.

trolololo nie mam więcej pytań.

Wiele osób wcześniej napociło się rzucając jakieś konkretne liczby, sypiąc argumentami za i przeciwko nerfowi a Tobie chodzi tylko o to, że nie podoba CI się jeden z buildów i dlatego ma być znerfiony...Sufit Ci się na głowę nie spuścił? Przepraszam ale już dawno nie czytałem tak głupiego tematu...
W farmie prędkość ruchu napewno pomaga. Ja pisałem o walce.

@Dran Jutro będę miał wolne to zgłoszę się do Ciebie po nauki.

I pieknie sie zaczynasz kompromitowac ^^ Od kiedy to postac pod PvP skutecznie farmi? ^^ Chcesz miec barba "do walki" to nie narzekaj, ze ktos szybciej od ciebie farmi...

Aha... czyli to juz jednak nie chodzi o farme... To chodzi o to, ze ty masz jakas swoja wizje, wcisnieta w ten maly rozumek i tobie sie zwyczajnie nie podoba, ze barb sie kreci...

A co cie obchodzi jak ktos lubi grac? Chcesz to nawalaj, a od innych sie odczep. Robisz tu z siebie kompletnego idiote w tej chwili. Poza tym grales ty w D2? Bo cos mi sie zdaje, ze tam WW barb to byl jeden z glownych buildow...
panowie ten temat chyba był o znerfieniu WW a nie o kłotni o to czym sie szybciej farmi...
prawda jest jedna, i Dran ma racje... a jak ktoś nie wierzy, to ponownie odsyłam do live streamów... najszybciej farmi DOBRY ww barb, i DOBRY demon hunter... i nie porównujcie postaci ŚREDNIO-SŁABO ubranych do koxów...
dziekuje, dobranoc.

edit: moze pojdziemy na kompromis, i znerfimy witch doktora, jest slaby, mało bije, nikt tym nie gra... maly nerfff tu czy tam nie powinien nikomu zrobic roznicy ;))))
Blizzard raczej sądzi że WW jest dobre, przytocze może ostatnią aktualizacje:
Tornado: Obrażenia od broni zwiększono ze 110% do 145%
Przytłaczający atak: Runa – Miażdżąca przewaga
Ilość odbijanych obrażeń zwiększono z 30% do 35%
Nie może już aktywować efektów uruchamianych przy trafieniu - brak LOH, ale lifesteal chyba dalej działa, większość osób porzuciła ten skill przez to.

Nerfa nie będzie w najbliższych aktualizacjach co było zapowiadane.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum