Schematy dla złotnika nie dropią...

Dyskusja ogólna
Nie wiem czy ja mam takiego pecha ale od 3 tygodni nie wydropił mi żaden schemat dla złotnika. Co jest?? Macie więcej szczęścia?
Od początku gry wypadł mi aż 1 schemat, tak więc wiesz...
W ciągu dwóch ostatnich dni poleciało mi 9 sztuk schematów dla złotnika. Spodziewałem się raczej tematu o zwiększonym ich dropie.
u mnie 0 :)
Po prostu ich nie zauważacie. Jak zmienią kolor z niebieskiego na żółty, to ich cena spadnie, bo wszyscy zaczną je zauważać.
Patrzę nawet na nazwy tych niebieskich, zresztą "Design:" nawet na niebiesko rzuca się w oczy.

Mnie wypadły 3 od 15 maja. Ostatni - 2 miesiące temu.
Wypadają, ale te najgorsze. 2x na ten 3 z kolei najlepszy topaz, 4x szmaragd.
Oprócz tych ostatnich wydropione mam wszyskie
02.10.2012 18:54Wpis zamieszczony przez: kored
od 3 tygodni nie wydropił mi żaden schemat dla złotnika

To nienormalna sytuacja. Schematy dropia przeciez co chwile. Masz jakiegos buga. Moim zdaniem powinienes opisac sprawe supportowi. A najlepiej zadzwon tam. Nie zapomnij podzielic sie z nami odpowiedzia jaka otrzymasz, moze ona przydac sie komus innemu.

Pozdrawiam.
Z kolorami nie mam problemu. Podnoszę wszystko co magiczne (niebieskie, żółte i wyżej), bo większy zarobek mam z vendora niż z lootu:P
A mi od dnia premiery nie dropnoł żaden schemat dla złotnika.
Mi od premiery jeden wyleciał :) Na 2a w kanałach.To było z miecha temu i do teraz lipa :/
Mi też żaden, a od 3 tygodni żaden legend. Moj MF z NV 349 aktualnie
Ja od premiery nie miałem żadnego schematu i nawet nie liczę na jego wypadnięcie. Może się to zmieni po patchu.
Dopóki podnosiłem wszystkie niebieskie, było sporo. Teraz od miesiąca nic ^^
02.10.2012 20:19Wpis zamieszczony przez: Basmacz
od 3 tygodni nie wydropił mi żaden schemat dla złotnika

To nienormalna sytuacja. Schematy dropia przeciez co chwile. Masz jakiegos buga. Moim zdaniem powinienes opisac sprawe supportowi. A najlepiej zadzwon tam. Nie zapomnij podzielic sie z nami odpowiedzia jaka otrzymasz, moze ona przydac sie komus innemu.

Pozdrawiam.
Tutaj niema nic nie normalnego, mi od początku gry nie poleciał żaden, zbieram wszystkie blue więc nawet jakbym chciał to bym schematu nie pominoł.
To schematy dla złotnika dropią? Pytam się poważnie, bo od premiery jak gram nigdy mi nie dropnął żaden schemat. One są niebieskie? Jeśli tak to też nie mógłbym przeoczyć bo często patrzę na niebieskie by zebrać miksturki. Jedyne co mi dropnie to raz na tydzień jakiś schemat dla kowala, no i tylko żółte.
02.10.2012 21:12Wpis zamieszczony przez: ramhell
Tutaj niema nic nie normalnego

Zartowalem przeciez. ;]

03.10.2012 00:11Wpis zamieszczony przez: Rii4KO
To schematy dla złotnika dropią?

Owszem.

03.10.2012 00:11Wpis zamieszczony przez: Rii4KO
One są niebieskie?

Tak wygladaja: http://imageshack.us/photo/my-images/99/screenshot008afr.jpg/

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum