Uwagi do Blizarda - prośba o zmiany

Dyskusja ogólna
@bin

Nie czepiaj się wsi, bo gdyby nie wieś to byś ziemniaków na obiad nie miał!
13.10.2012 22:17Wpis zamieszczony przez: bincoder
(niekórzy piszą że grają już 900 godzin to chyba mogą recytować dowolny fragemnt z losowego Aktu z pamięci wyrwani ze snu o 3 nad ranem

Tak jest, jak towarzysz zacznie mi o czymś pieprz.. to już z wyprzedzeniem znam cały dalszy dialog. A teksty mojego mnicha mnie rozwalają, żeby tak powiedział: templar zamknij jape, już setny raz to słyszę - byłoby miłą odskocznią od ich ciągły tych samych gadek.:) Cieszę się jak się do siebie wcale nie odzywają:D

Ps: mam rozwiązanie: zmniejszyć do zera głośność dialogów:D
bardzo dobre rozwiazanie ja juz z 500h gram bez dzwieku :D
12.10.2012 22:36Wpis zamieszczony przez: lysyn
2. Dlaczego kupujac w AH nie mozna porównac przedmiotu z tym co ma się na sobie?

Jak się nie da, jak po wybraniu odpowiedniej postaci w wyszukiwarce i najechaniu na przedmiot już od dłuższego czasu wyświetlają się także właściwości przedmiotu który masz na sobie i możesz je porównywać
Chodzi chyba o to żeby po najechaniu na przedmiot pokazywała się wartość pod względem obrażeń dla danej postaci.
ja to bym tylko chciał żeby najemnicy podnosili kule zdrowia
3. Dalczego nie można wprowadzić kul z furią?
4. Dlaczego kule zdrowia przywracają tak mało zdrowia?
5. Dlaczego w beczkach które sie rozwala nie ma super itemów?

I powoli mysle przeginasz, czemu? pierwsze dwa pomysly trafiles w sam srodek no ale te? to tak jak moj problem, dlaczego krecimy sie w kolko obok miasta a nie jak w D2 zwiedzamy krainy?Nikt mi na to nie odpowie bo i tak kazdy wie ze zmiany nie bedzie.. kule z furia tylko dla barba? i wylatuja takie kulki a inni gracze (nie barby) nie moga tego brac, dla nich bylo by to smietnisko NO chyba ze kule dla kazdej klasy ktore powiekszaja ich powera.Ale pomysl co to by byla juz za ulatwiona gra? latac i nie tracic tej calej furi a kule zdrowia niech najlepiej przywracaja 100%.Kule sa rozne male, srednie, duze.Kazda moim zdaniem daje odpowiednia ilosc HP, moj barb ladnie sie uzdrowi przez 3 najmniejsze kule zdrowia.Jesli chodzi o drop w beczkach, rozwalaj wszystkie.. ja w D1, D2, D3 nie moge przejsc obojetnie chociazby przy jedne beczce lub trupie ktorego mozna ograbic.Powiem tobie ze w d2 i d3 wypadaja tez dobre itemki oczywiscie to jak 1 do 1000 LECZ mozesz natrafic na cos ciekawego mowie ci to.Na koniec jak co nie denerwuj sie ze zwrocilem uwage, te pierwsze spostrzezenia masz ladne lecz te ktore ja tu ZACYTOWALEM takie wieesz.
Ja mam malutka uwage. Pozwolcie kolorowac legendarne i setowe przedmioty!
1.Dlaczego do AH nie mozna wejść w czasie gry nie tracąc NF? Zeby wejsć trzeba opuśćic gre i wtedy rtaci sie NF.
po patchu będziesz mógł wyjśc z gry w party i wrócić do niej bez utraty nv
2. Dlaczego kupujac w AH nie mozna porównac przedmiotu z tym co ma się na sobie?
podobno robią
12.10.2012 23:00Wpis zamieszczony przez: lysyn
3. Dalczego nie można wprowadzić kul z furią?

a czemu nie mówisz o kulach z maną, nienawiścią/dyscypliną itd itp...
kule mają tylko leczyć a nie robić pranie...
4. Dlaczego kule zdrowia przywracają tak mało zdrowia?

żebyś inwestował w bonus do życia z kul (taki na itemach masz ;) )
wolisz siłę od leczenia, to bierzesz siłę, wolisz defens to bonus leczenia i zasięg zbierania...
5. Dlaczego w beczkach które sie rozwala nie ma super itemów?

6. Dlaczego sprint i rozprucie zuzuwa tak dużo furii? Miały byc rozwijane rózne opcje (np. rozprucie)
balans gry... niektórzy to widzę, że najchętniej by widzieli wszystkie skille bez kosztów...
1. usuńcie zbędne affiksy z przemiotów żółtych i legendarnych (siła na mojo, zręczność na źródle, inteligencja na kołczanie itp) na legendkach zamiast tego losowy affix plz
przykład hełm dla wizza, usunąć siłę i zręczność dodać jeden losowy:

nie rozpędzaj się tak bardzo... ja szukałem długo mojo z siłą, bo byłą mi potrzebna żeby zwiększyć def na tanku WD... fajnie, że grasz dps'em, ale nie niszcz innym przyjemności z budowania nietypowych rozwiązań...
jedyne gdzie się poprawka by przydała, to łuki/kusze z bonusami klasowymi nie dla DH...
Kowal ,tak jego by mogli lekko zmienić ,np. czym częściej robisz dany przedmiot tym więcej
doświadczenia w jego wyrobie dostaje nasz mały kowalek ,czyli jeżeli stworzymy ,dla przykładu 10 razy ten sam np. topór ,to ten przedmiot dostaje 1 poziom ,co za tym idzie 5% podwyższonych współczynników ,dla tego przedmiotu przy następnych wyrobach. Żeby nie było łatwo ,aby podnieść poziom tego przedmiotu na 2 ,trzeba go wykuć 20 razy ,3 poziom 40 razy ,4 80 razy i tak dalej i tak dalej ,z każdym poziomem rośnie procent ,a na 50 ,dodatkowa losowa umiejętność ,dla tego przedmiotu jak i jeszcze jedna na 100. Jeżeli chodzi o kamyki runiczne ,talizmany ,jak i białe klejnoty ,czy to czaszki ,chyba pojawią się ,ale jak już coś to w dodatkach ,nie mówiąc o nowym akcie ,czy to bohaterze ,mogą też się pojawić nowe zbroje ,dla danej klasy co za tym idzie wyższy level do zdobycia ,no ale jak wprowadzą wyższy level to co będzie z umiejętnościami ,dodadzą nowe ,czy może wprowadza możliwość ulepszenia każdej z nich 3 razy ,chodzi mi tu nie tylko o umiejętności ,ale i też o runy? ,a tam będzie co będzie zobaczymy.
Ciekawe, że jedni gracze potrafią mile spędzać czas przy grze a inni widzą same błędy. Moim zdaniem AH dostępne w trakcie gry jest zbędnym "udoskonaleniem", bo albo grasz albo szukasz na AH.
A ja chciałbym aby gry były sprzedawane jak kiedyś, a nie same pudełka ... .
W chwili obecnej chciałbym:
1. Poprawę lootu, żeby nie wypadał już dla mojego barba dwuręczny topór z inteligencją...
2. PVP
3. Info o dodatku;]

Więcej na razie mi w D3 nie potrzeba
Jak koncert zyczen to i ja sie udziele :P
- chcialbym zeby postac majaca full hp nie zbierala kul z zyciem.
1. zakladki na AH, obserwowanie aukcji
2. Możliwość lepszej licytacji (dodawanie kwoty którą masz na koncie a nie wyciąganie ze schowka AH kasy żeby przebić cene !!!!!)
3. drop pod postać którą się gra a nie topory, łuki, jakieś otwieracze do konserw dla mnicha, kusze dosłownie wszyst co mi nie jest potrzebne
4. możliwosć zarabiania na produkcji kamyków
5. jakakolwiek przydatność kowala w grze - jakakolwiek bardzo proszę
6. DODATKOWE MAPY!!!!!!! - bardzo bardzo proszę o 1 max 2 bonusowe półakty - proszę bo już mam czkawkę przez akt nr 3
7. wyzwania jakiekolwiek ale wyzwania! Które wyróżnią moją postać od innych
8. PVP
9. postacie babeczek z większą ilością sexu zeby trochę umilić czas
10. wyeliminowanie będów typu: elita jak tworzy ścianę przez którą nie mogę rzucać czarów - ok ale niech nie przechodzą przez tą scianę też lasery niech lasery nie przechodzą też przez mury np w podziemiach twierdzy etc
11. Drop- drop- drop....jakikolwiek ale zeby po 2 godzinach gry wypadała choć 1 rzecz fajna, przydatna, żeby zadumać się czy ją założyć czy nie - ja mam rodzinę i nie mogę grać 24h na dobę ;).

DO BLIZARDA - zrobiliście kawał dobrej roboty! Gra jest piękna gra się świetnie ale musi ewoluować! Ludzie w nią grają i chcą więcej... posłuchajcie głosu ludu i dosypcie cukru puki jest do czego!
12. w AH możliwość podglądu czy obrażenia się zwiękrzą, czy może obrona czy żwycie jak w przypadku sprawdzania przedmiotów w schowku!!!!!
Zlikwidować AH - zupełnie niepotrzebne. Jak ktośchce pograć w ekonomie to polecam Eurobusines :D można kupić za kilka złotych i nie potrzeba nawet komputera - taniocha :D
Poza tym, co za idiotyczne pomysły żeby podglądać w trakcie gry, a w przeglądarce IE marki Microsoft??!! - zaproszenie dla hakerów? To może od razu otworzyć publicznie serwery źródłowe na poziomie FTP :D.

Zlikwidować czerwony ekran - o tym piszę już szewernasty post. Gram sobie, bije zwierzyne a tu na czerwono nagle, więc kolejny raz myślę: "....wiem kretyńska gro, nie jestem ślepy i widzę, że w kulce minimum, ale do cholery może ja tak gram, że czekam prawie do zera z doładowieniam się....." i potem leci dużo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo akurat kierunek w kótry miałem zrobić unik został zasłonięty przez owy czerwony ekran i krzyżyk. Pisałem już wcześniej że to nie FPS. Może jeszcze niech dodadzą dyszenie i zwalnianie poruszania i głos wooooooooooooooooooooooody woooooooooooooooody :D Ręce oapdają. Przecież można by dodać w ustawieniach gry KWADRACIIIIIIIIIIIIIIK z możliwością wyłączenia tego "ułatwienia" dla niedowudzących, .....chyba ;).
Kamienie szlachetne powinny po usunięciu z przedmiotu tracić trochę swoich właściwości i trzeba je naprawiać, powinny być też nieznaczne uszkadzane z biegiem czasu, podobnie jak nasz ekwipunek. Do najlepszych kamieni potrzeba więcej klejnotów do naprawy.
No i porównywarka w AH czy dany item który nas interesuje jest faktycznie lepszy od naszego.
15.10.2012 14:07Wpis zamieszczony przez: Michał
Kamienie szlachetne powinny po usunięciu z przedmiotu tracić trochę swoich właściwości i trzeba je naprawiać, powinny być też nieznaczne uszkadzane z biegiem czasu, podobnie jak nasz ekwipunek.

ja p...... masochiści
może jeszcze porażenie prądem i wybatożenie usera :)

ludzie to ma być przyjemność i relaks a nie droga krzyżowa
To i ja dodam cos od siebie , proszę was dajcie możliwość zabarwiania przedmiotów legendarnych i setowych .

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum