Planowe prace administracyjne

Dyskusja ogólna
Jutro, o 3:00 nad ranem czasu polskiego, rozpocznie się przerwa techniczna w Diablo III, podczas której będziemy wprowadzać aktualizację 1.0.5. Oczekujemy, że prace administracyjne zakończą się i wszystkie usługi zostaną przywrócone przed 13:00 czasu polskiego.

Ważne: Prosimy pamiętać, że zostaniesz poproszony o pobranie aktualizacji 1.0.5 dopiero po tym, jak zostanie wprowadzona w twoim regionie. Jeśli logujesz się z klienta amerykańskiego lub azjatyckiego, musisz poczekać z pobraniem, aż aktualizacja zostanie wprowadzona w tym regionie. Dodatkowo, jeśli twoim regionem ojczystym jest Europa, zalogowanie się w regionie Ameryk lub Azji poprzez Globalną Grę będzie niemożliwe aż do wprowadzenia aktualizacji 1.0.5 również w tych regionach.

Poniżej informacje o godzinach prac administracyjnych w poszczególnych regionach:

Ameryki: 10:00 CET (16/10) - 22:00 CEST (16/10)
Europa: 3:00 CET (17/10) - 13:00 CEST (17/10)
Azja: 22:00 CET (17/10) - 08:00 CEST (18/10)

Prosimy pamiętać, że podane czasy mogą ulec zmianie. Godzinę w poszczególnych strefach czasowych można znaleźć tutaj: http://everytimezone.com
Czyli nie do 13 a 11 a pewnie i tak wcześniej. Superowo :).
jednak do 13 ;p
na eu/eng edytowali wpis
jednak do 13 ;p
na eu/eng edytowali wpis

Tak - w tekście był błąd - patch powinien być przed 13, a nie 11
XD nie mogę się doczekać, dziś specjalnie przerywam farmienie, żeby być bardziej nienasyconym!

(Coś w stylu nie jedzenia przed wigilią :)
XD nie mogę się doczekać, dziś specjalnie przerywam farmienie, żeby być bardziej nienasyconym!

Grubo :). Niektórzy to mają pomysły :D.
Jeszcze tylko info o paczu by się przydało ;) co się zmieni oprócz MP ?
16.10.2012 14:56Wpis zamieszczony przez: Apsik

Właśnie wrzuciłem tłumaczenie do tego bloga, żebyście mogli już dzisiaj poczytać - jutrzejsza aktualizacja jest dostępna jeszcze na PST

Dobrze powiedziane :P
super, szkoda że nie zostanie naprawione kilka niedociągnięć,

np w patchu 1.0.5 np zamiana esencji np z piekła na inferno <-- moża zamieniać tylko w stosunku 10:1 więc jak ktoś ma 10k esencji to musi 1000 klikać jak debil...
szefie a co z balansem, między mp5 a3, które ponoć jest grywalne dla średniego gracza, a mp1 a1, które było trudniejsze od mp5 a3
Ciekawe kiedy się doczekam opcji większego celownika albo napisów afixów elit w różnych kolorach. ;-) Ale to chyba za trudne dla B.
!@#$ yeah...
Bosko :) Blizzard ładnie zaskoczył :D
Przepraszam za offtop, ale nie mogę znaleźć informacji o infernalnej machinie, a konkretniej, gdzie mógłbym znaleźć informację na temat lokalizacji Uber Bossów w poszczególnych aktach.
Pomoże ktoś ?
Chciałem wkleić link do us.battle.net (tam był cały opis) ale niestety mają przerwę techniczną.

W skrócie:
- należy znaleźć 4 kluczników, z w czego A1 (zapomniałem gdzie ;D), A2 (w Oazie Dalgura), A3 (w Kamiennym Forcie) mają klucze (tu będzie farmienie dość częste) oraz w A4 schemat (wystarczy raz)
- po skleceniu (bodajże 12k) machiny w A1 za małyb grubym kupcem jest budynek, rozwalasz drzwi i wchodzisz, używaż machiny i masz czerwony portal
- przenosisz się do jednej z 3 lokacji z uber bossami (użycie 3 machin w jednej grze przeniesie do 3 różnych lokacji)
- po ich zabiciu mogą (nie muszą - chyba że jesteś na MP10 z 5NV to muszą ;) wyrzucić fragmenty pierścienia
- do jego skompletowania musisz kupić schemat (znów nie pamiętam u kogo) ale kosztuje 2 mil :] dobrze że tylko raz trzeba i uczysz kowala (musi mieć 10 lvl)
- schemat daje Ci możliwość zrobienia jednego z 3 (o ile dobrze pamiętam) pierścieni, których bazowym statem jest int, dex lub str
- dodatkowo ma 4 losowe affixy (chyba że coś zmienili ;D) oraz kilka stałych jak +35% expa, fireball podobny jak w Kruku Burzy i coś tam jeszcze ;)

Pozdro, kto wie (pamięta) więcej, można uzupełniać :D
wszystko o Infernalnej Machinie i wiele więcej

http://www.diablofans.com/

pozdrawiam :)

@EDIT

plan NIC nie kosztuje, dropi w IV akcie, kosztuje ZA KAŻDYM razem craftowanie machiny, kowal się uczy przepisu na pamięć, ale klucze trzeba dropić ZA KAŻDYM razem :)

plan na pierścień jest dla JUBILERA, nie kowala, craft to tylko 15k golda ;)
FAT BLUE na litere w - muchas gracias senor!
z tego co rozumiem ten patch daje mi 25% łatwiejszą grę. jestem szamanem i nic nie tracę ale te 25% zyskuje.
Dobre i to, bo granie szamanem nie jest proste
16.10.2012 15:38Wpis zamieszczony przez: Wuluxar

Właśnie wrzuciłem tłumaczenie do [url="http://eu.battle.net/d3/pl/blog/5981712/Aktualizacja_105_dost%C4%99pna_na_PST-24_09_2012"]tego bloga[/url], żebyście mogli już dzisiaj poczytać - jutrzejsza aktualizacja jest dostępna jeszcze na PST

"koszt w mocy tajemnej " a ja mam pytanie czysto gramatyczne po co to W ;>

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum