Pytanie do już grających na 1.0.5 - jak z dropem?

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 11 12 13 22 Dalej
2 dni - 15 legend MF z NV 230-260 (MP 2-3). 1 legenda ok, (pierścionek - aukcja na etapie 60kk), 1 set IK pas ale ubogi, reszta słabiutkie ale jak mam być szczery to wolę wysyp słabych legend i co jakiś czas konkret, niż czekanie w nieskończoność na cokolwiek. Jednak jakieś emocje są i to mnie do gry znów napędziło. Nadmienię jeszcze, że kilka rare przyzwoitych ale bez szału (3 po 200k poszły). No i 4 klucze ale w 2 akcie za diabła wypaść nie chce :P
dzisiaj 7 godzin grania z MP i MN = 300 MF i nic -NIC kompletnie nic - liczyłem na lepsze karwasze żółte lub rękawica nie mówię tu o wypadaniu legend czy innych cudeńków. Niestety mi się nie poszczęściło i mój pacz jest chyba z*****y bo mi nic nie leci. Straciłem cierpliwość do tej gry dziękuje i z zazdrością o tego waszego pięknego dropa oraz nutką lekkiego rozczarowaniem żegnam się z grą diablo cu!
To zależy od szczęścia, mi np nic już wieczorem nie wypadło, a grałem na mp4 w 1 i 2 akcie. Jutro coś pewno dropnie :) Trzeba grać, w końcu się uda.
Macie farta ludzie, przegrałem od 19 do 7 rano. Jeden crap brązowy poleciał. he
Świetnie.
Ledwo usiadłem a za pierwszych championów dostałem legendarny ogniomiot.
Dodatkowo już jak nabiłem 5 stacków na SP2 wypadła złota Mantykora, którą
skromnie wyceniam na jakieś 5 milionów. Ulepszona identyfikacja miodzio. I
do tego podświetlenie legendarnego przedmiotu jak leży na ziemi.

2 pierwsze kapliczy wzmocnienia/ chyżości.
14 legend, w tym 3 setowe helmy, Ina, tal rash i zunimasa, z czego zunimasa tylko godna uwagi (z CC), wiekszosc padla co ciekawe gdy ialem miedzy 2-4 nefalemy, grywalem na MP 3-5, akt 3 glownie, biegalem po klucze, 11 kluczy + schemat z 4 aktu. Ogolnie rzecz biorac nie jest zle, ale ceny na AH jak przypuszczalem leca na leb na szyje, poczekam z tydzien i ide na zakupy ;)

EDIT gralem lacznie moze z 5h wczoraj/dzis.
Ja nie wiem skąd Wy bierzecie te dropy, wychodzi na to, że wchodzą tu tylko Ci którzy coś dropneli i chcą się pochwalić.. Ja pograłem wczoraj 2,5h na a3 z mp4 (330 mf~~) i totalne dno, nawet żółtych leciało mniej niż 1.0.4 nie mówiąc już o unikatach. Jeszcze parę takich pustych przebiegów i odkładam d3 na półkę, zresztą niedługo i tak wychodzi FM 2013.
19.10.2012 06:58Wpis zamieszczony przez: ministasiu
że wchodzą tu tylko Ci którzy coś dropneli i chcą się pochwalić

Bingo! Ci ktorym nie leci udzielaja sie w tamatach u slabym dropie. ;)
btw. ja od "pacza" nascie legend (crapy wiec zatarly sie w pamieci) i 1 set (poki co daja za niego 99kk).
Mój mf jest lichy (5nefalemów + 19paragon), więc nic mi nie dropiło ... Wczoraj padł jednak podczas bicia klucznika w akcie 3 (MP3) pasek - http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-witching-hour (AS 9%, 40% CD, 66 sila, 99 int, 48 all ress, + ok. 230 pancerz)... Ktoś chętny do zakupu? ;-) Natomiast znajomy (mf bazowy 300) od startu patcha wydropił już kilkanaście legend, większość na MP2, 2-3 akt.
Ja w pierwszy dzień jak wrzucili patcha, w godzinkę znalazłem 7 legend - crap. W drugiej grze, też godzinkę, nie znalazłem już żadnej, nawet żółtych wypadało mniej - w poprzedniej po 2-3 z elity, w tej 1.

Wczoraj grałem z 3h, także nic. Dziwne? ^^

MP 2-3, MF w granicach 260%.
330mf 1akt 1mp około 3h wczoraj i zero legendarnych czy setowych. Także klasycznie nic nie dropi;)
U mnie się coś ruszyło, wczoraj amzo podarował na mp 4 setowy pierścień litania niepokonanych (mam na sobie). Morale podniesione przed weekendem. Oprócz tego powykręcany kręgosłup z krainy niezgody (graliśmy na mp3 we 4ch i wszystkim wypadł :).
2 dni na max MF po niebie bo robię osiągnięcia i szukam schematu
Pierwszy dzień: jakaś tam legenda na MP1
Drugi dzień: jakaś tam legenda na Mp1 i jakieś tam 2 legendy na MP2

Czekam na zestaw
Nie jest źle zero bazowego mf tylko z 6paragona i 5nv 2 legendy:rezonująca furia jakaś taka słaba,rzecz z otchłani za 8kk poszła i setowy triumf nieśmiertelnego króla 191siły,12%hp,5,5crit,Obniża obrażenia w walce w wręcz 6%,wymagaony poziom zmniejszony o 10,socket więc jest dobrze 1 raz dropneło tyle legend :D
Wczoraj jakby slabiej niz w dniu patcha. Na 4 godziny gry, przy mp5 i ponad 430MF tylko 1 legenda (slabe silnorekie karwasze), ale za to komplet kluczy za pierwszym razem i schemat na jakis rubin.
Na poczatku bylem sceptyczny co do wypadania legend, ale z tego co widze po AH to 90% jest takich, których nawet bym nie kupil za 10% wystawionej ceny, a perfekcyjne lub prawie perf nadal trzymaja sie w cenie i o to chodzi.
W dzien wydania patcha.

50min gry. 1 Legend (valor 4) sprzedalem za 30kk (moze byl wart wiecej) akt 1.
po za tym lecial wczesniej crap. od tamtej pory nie gralem ;p
... wczoraj po pracy kolejne 3 godzinki na A1/lvl1 i wielkie G, 0 legend, 0 zielonych i jakby żółtych mniej niż ostatnio :) (mf około 200%)
Witam !

No cóż jak widzę sprawa legend jest trochę pojebana, a mianowicie gram na D3 od dnia premiery i znalazłem tylko 4 legendy (już nie wspomnę, że bez rewelacji), ale to jeszcze nic ! Mój kolega napał straszny napier....la w Diablo3 co wieczór, wydaje kasę na allegro, żeby potem wydać w AH, a dlaczego ? a dlatego, że nie znalazł żadnego ŻADNEGO legendarnego przedmiotu, koleś jest mega załamany ! rozkminia co i jak o jakiej porze grać, a o jakiej nie ! Jak tu wchodzę i widzę ze ktoś grał 15 min i ma w "20" legend to mnie krew zalewa !
śmieszne te komentarze jak ktoś pisze że gra x godzin na mp1 i mu nic nie wypada
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/6187857/Si%C5%82a_potwor%C3%B3w_wi%C4%99ksza_rze%C5%BA_wi%C4%99ksza_chwa%C5%82a_-11_10_2012

tam są tabelki i pokazane jakie profity możecie zyskać zwiększając mp, powinna się wypowiedzieć osoba która śmiga na 6-10 lvl jak z dropem
a żeby nie było offtopu dnia premiery patcha na mp3 około 5 legendarow, wczoraj 0 ;]
Wczoraj 1 akt mp3 okulus i wola chantodo

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum