reset hasła do konta battle.net

Pomoc techniczna
witam,
znajomy ma problem, dość długo nie grał w gry blizzarda, zapomniał hasła do konta battlenet i po kolejnej próbie zalogowania się dostał informacje że konto zostało zablokowane i żeby zmienił hasło. ale żeby zmienić hasło trzeba podać maila, oczywiście podaje, oraz imię i nazwisko klienta no i tu jest problem bo nie pamięta czy wpisywał jakiś swój nick, imię, nazwisko czy coś innego, próbował wszystkiego co przyszło mu do głowy. czy da się odzyskać dostęp do konta w jakiś inny sposób podając tylko maila? od razu powiem że jakieś zabawy z smsami nie wchodzą w gre bo numery komórek zmienia co jakiś czas wiec taka opcja odpada. co poradzicie gdzie to można zgłosić ??
Witam,

Niech kolega spróbuje skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i wyjaśnić sprawę:
https://eu.battle.net/support/pl/article/contact

Pozdrawiam.
witam,
dzięki z odpowiedz ale jak ma to zrobic? najlepszy w tej sytuacji byłby mail do obsługi technicznej bo juz ta sytuacja zaczyna być irytująca. żeby cokolwiek zrobić trzeba się zalogować ale jak on ma to zrobić?
czy moze ja ze swojego konta mam przesłać takie zapytanie? no ale wątpie żeby na nie odpowiedzieli.
gdzie znajde maila do obugi technicznej bo w dalszym ciągu nie mozna się zalogować na konto, zmienić hasła, nic się nie da zrobić, porażka
Kolega może stworzyć nowe konto battle.net i z niego wysłać zapytanie do Biura Obsługi Klienta, w którym opisze dokładnie problem.

Pozdrawiam.
Witam,

Kolega może skorzystać z naszego formularza odzyskiwania konta na stronie:
https://eu.battle.net/account/support/account-recovery.html

W przeciwnym razie należy skontaktować się z obsługą klienta telefonicznie. Numery telefonów można znaleźć tutaj.
Mam pytanie bo moje konto zostało zablokowane i poproszono mnie o reset hasła ale niestety parę razy popełniłem błąd i jak już miałem dobrze to wyskoczyło że za dużo razy zrobiłem błąd podczas resetu i żebym się skontaktował z obsługą klienta wiec wszedłem podałem mój problem i opcje które mi wyskoczyły to reset hasła ale to nie mogę tak ja wyżej napisałem co zrobić w takim wypadku ?
MAM TEN SAM PROBLEM KURWA POMOCY
18.11.2012 12:07Wpis zamieszczony przez: schabowy0
witam,
znajomy ma problem, dość długo nie grał w gry blizzarda, zapomniał hasła do konta battlenet i po kolejnej próbie zalogowania się dostał informacje że konto zostało zablokowane i żeby zmienił hasło. ale żeby zmienić hasło trzeba podać maila, oczywiście podaje, oraz imię i nazwisko klienta no i tu jest problem bo nie pamięta czy wpisywał jakiś swój nick, imię, nazwisko czy coś innego, próbował wszystkiego co przyszło mu do głowy. czy da się odzyskać dostęp do konta w jakiś inny sposób podając tylko maila? od razu powiem że jakieś zabawy z smsami nie wchodzą w gre bo numery komórek zmienia co jakiś czas wiec taka opcja odpada. co poradzicie gdzie to można zgłosić ??
Odzyskanie konta możliwe jest tylko przez Dział Pomocy:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/services/316/979/channels

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum