Za co kocham DIABLO III?

Dyskusja ogólna
Na forum widać całą masę haterów, próbujących komercjalizować i czerpać zyski z diabełka ******, którzy mają o wszystko pretensje.

Obsługa niebieskich i sam blizz to jedno, ale gra to druga sprawa.

Pomyślałem, że warto stworzyć topic, za co kochamy diablo, bo ja np uwielbiam tę grę, za te setki godzin świetnej zabawy, wyzwań i emocji z ludźmi z całego świata,

Diablo connecting ppls!

Temat jest tylko dla pozytywnych emocji, haterzy won do innych tematów.

A wy?
Jakbym miał opisać krótko to za wspólną grę ze znajomymi. D3 to jedna z nielicznych gier co ma większość moich znajomych i możemy razem grać i rozmawiać, oczywiście głosowo.
Kolejna rzecz, za gobliny :D, uwielbiam ścigać i wykańczać je hhehehe. No i za wiele godzin gry:).
Tej gry nie da się nie kochać :)
podobnie jak Riiko uwielbiam gonić gobliny i raz nawet wpadłem do skarbca :D To było piękne. Poza tym podobają mi się zestawy i przedmioty legendarne, które mają często fajne opisy.

Diablo to po prostu fascynujący świat fantasy, wzbogacony o liczne książki oraz opowieści tworzone przez fanów. Mylą się ci, którzy nie dostrzegają w tej grze nic głębszego i traktują jak zwykłą "nawalankę" z potworami.

Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki :D
@up gratulacje zdobycia platynowej łopaty za odkopanie 3 letniego tematu
26.03.2016 16:16Wpis zamieszczony przez: iron
up gratulacje zdobycia platynowej łopaty za odkopanie 3 letniego tematu

Ewentualnie złoty internet explorer za najszybszą reakcje w internecie xd
Ciiii to z Edge win 10 bylo xD
wszystkie części Diablo były/są jak lekcje które trzeba odrobić.
Jak to powiedziała kiedyś moja żona: "diabełek jest częścią naszego życia" :D
@KACZYWACEK

W tych czasach i w takiej Polsce możesz beknąć kolego za taki nick/battletag hehe ;)
02.04.2016 12:50Wpis zamieszczony przez: GhostRider
@KACZYWACEK

W tych czasach i w takiej Polsce możesz beknąć kolego za taki nick/battletag hehe ;)

Widziałeś do jakiego wpisu się odwołujesz? Tzn z kiedy?

15.02.2013

... wtedy było inaczej :P
Za co> Za godziny relaksu i uniesień kiedy dropnęło coś zajefajnego. Za te godziny polowania na gobliny :) i wejścia do skarbca gdzie kasa leci i leci :)
Diablo to w sumie część mojego życia. Jedynka, dwójka a teraz trójka zawsze gdzieś są przy mnie odkąd się pojawiły.

Jak wspomniał TomekNML Diablo to nasz drugi świat / dom :)
Krótko: Za wspaniałe 4 lata i za kolejne - jeszcze wspanialsze 4 lata, które przed nami.
Za ponad czasową rozgrywkę i te wszystkie powroty do gry.

Nie znam innej tak wciągającej i relaksującej gry do której można wracać co jakiś czas. Jest to moja pierwsza pozycja single player w której mam przegrane +1000h.
Temat odkopany ale jakże na czasie :)
Kocham Diablo za to, że:
- nie mogę pobrać listy postaci, dzięki czemu mogę być tu z Wami,
- cieszę się też za każdym razem gdy jestem o krok od jakiegoś rekordu i aby ten moment trwał dłużej, Blizz włącza pokaz slajdów abym mógł w nieskończoność napawać się tą chwilą,
- za różnorodność map i potworów na solówkach. Jeśli ktoś gra tylko solo, polecam spróbować inne tryby, tam ukryte jest 70% innych mobów i map. Uwaga, można doznać szoku,
- za to, że twórcy nie słuchają co się do nich pisze, to takie budujące, że mamy do czynienia z samodzielnymi, dojrzałymi ludźmi, którzy wiedzą najlepiej czego brak w ich grze mimo, że chyba nikt z nich w nią nie gra. Ewentualnie nic jej nie brakuje, tylko ja się czepiam a pustki na serwerze testowym spowodowane są po prostu brakiem czasu graczy,
- za trzy ostatnie patche, które zrujnowały tą grę a nadchodzący ma dużą szansę ją zabić.

Za to, że jestem w fajnym klanie, z fajnymi ludźmi, z którymi mogę się razem wnerwiać i rozmawiać o pierdołach... Nasz oficer podsumował to wyjątkowo trafnie, "Diablo III to całkiem miły dodatek do TS3".
Ja kocham diablo za fabułę i muzykę .Jest świetna i wcale nie nudzi mi się robienie tego samego wciąż. Lubię wieczorkiem usiąść, pogasic światła w pokoju i przejść na drugą stronę Sanktuarium.Jest klimat ,osobiście bardzo mnie to odpręża i pogadać można np.w klanie ,dowiedzieć się czegoś więcej .Pozdrawiam
10.04.2016 20:52Wpis zamieszczony przez: Rat
Za co> Za godziny relaksu i uniesień kiedy dropnęło coś zajefajnego. Za te godziny polowania na gobliny :) i wejścia do skarbca gdzie kasa leci i leci :)
Diablo to w sumie część mojego życia. Jedynka, dwójka a teraz trójka zawsze gdzieś są przy mnie odkąd się pojawiły.

Cały czas jestem zakochany w tej grze :D Mimo upływu lat nic się nie zmieniło :)
Ja mam swoje zdanie na temat serii "Diablo". Brzmi ono tak:
Kocham pierwszą część, lubię drugą, trzecia to już nie to co poprzednie...
Świat "Diablo" w trzeciej odsłonie uległ ogromnej przemianie. Brak tego mroku, tajemnic i ogólnie tej całej atmosfery.
03.06.2018 16:09Wpis zamieszczony przez: TomekNML
10.04.2016 20:52Wpis zamieszczony przez: Rat

Cały czas jestem zakochany w tej grze :D Mimo upływu lat nic się nie zmieniło :)

Dziękujemy za tę cenną informację i odkopanie ponownie wątku sprzed 2 lat, osobiście czuję się teraz spełniony.
03.06.2018 20:29Wpis zamieszczony przez: Obishedo
Ja mam swoje zdanie na temat serii "Diablo". Brzmi ono tak:
Kocham pierwszą część, lubię drugą, trzecia to już nie to co poprzednie...
Świat "Diablo" w trzeciej odsłonie uległ ogromnej przemianie. Brak tego mroku, tajemnic i ogólnie tej całej atmosfery.

Masz sentyment do staroci i tyle..
Odpal se jedynkę, pograj 20 minut to ci przejdzie..
@Kvedulv gram w jedynkę cały czas i jeszcze mi nie przeszło i nie zapowiada się na to, że mi przejdzie... Ja wyraziłem swoje zdanie na 100 %. Już nawet dwójka jest lepsza niż trójka, więc wiesz... Zresztą można sobie spojrzeć w mój profil na trójce... Za dużo nie pograłem co?
04.06.2018 18:10Wpis zamieszczony przez: Obishedo
@Kvedulv gram w jedynkę cały czas i jeszcze mi nie przeszło i nie zapowiada się na to, że mi przejdzie... Ja wyraziłem swoje zdanie na 100 %. Już nawet dwójka jest lepsza niż trójka, więc wiesz... Zresztą można sobie spojrzeć w mój profil na trójce... Za dużo nie pograłem co?

To skoro nie przepadasz za D3 to po co te 450 postów na forum D3? Udzielaj się na forum D1 lub D2.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum