[Propozycja]Portale Płonących Piekieł i Talizmany

Dyskusja ogólna
Wysoko oceniany
Nie jest to mój pomysł, skopiowane z US, wejdźcie, zobaczcie, oceńcie ;)

Edriel

View profile

Edit:

link to the US thread: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8156055717

If you liked these ideas, like and write in the US thread as well.
Maybe the devs will reply if they see so many positive feedback there too!

------------------------------------------------------------------------------------

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8156055717

Hi,

here's the link to the thread of my two ideas on Diablofans.com.

I wrote there because it's a very long read and there are a lot of images so I prefered to do "cross-link".

I apologize about that with CMs.

"Like" here if you liked there :)

Enjoy: http://www.diablofans.com/topic/87920-suggestions-the-talisman-and-the-burning-hells-portals/
dobre,zawsze bylby jakis cel w grze, bo ja juz prawie nie gram
oj, to cudnie wygląda. I nie wymaga przewracania gry do góry nogami... Blizzie mój Ty złociutki, proszę Cię, daj mu szansę:D
Podziwiam tego kolesia, nieźle musiał sie napracować by stworzyć takie cudeńko.
Niesamowite to jedyne słowo które ciśnie mi się na usta. Blizzard mógłby wziąć ten pomysł i w całości wrzucić do gry, ewentualnie balansując pewne współczynniki. Cudo.
te portale brzmią jak mapy w poe
Może i brzmią jak mapy w poe, ale czy to znaczy, że jedna gra nie może być podobna do drugiej ? Idąc tym tropem wiele gier jest do siebie podobnych w pewnych aspektach.
masakra .. jak to pieknie pokazuje ile tej grze jeszcze brakuje
*grajac, czekam na dodatek :p
09.03.2013 20:01Wpis zamieszczony przez: Yellon
Może i brzmią jak mapy w poe, ale czy to znaczy, że jedna gra nie może być podobna do drugiej ? Idąc tym tropem wiele gier jest do siebie podobnych w pewnych aspektach.
nie mam z tym problemu, fajny pomysl do wniesienia do diablo. poki co gram w poe
Akurat tych portali to się doczekam:) ogólnie, strasznie tęsknię za talizmanami i runami, które można by było wsadzić w ekwipunek. Run pewnie nie będzie, ale niech chociaż taliki wrócą :)
W końcu coś by można byłoby robić niż tylko farmić non-stop jedną lokacje.

Pomysł świetny
Wyglada to super i ta mapka, w diablo mi tego brakuje, ze nie ma zadnej mapy procz tych lokacyjnych.
Bardzo ciekawy pomysł, milo było by gdyby coś takiego wprowadzili
Dla mnie koleś jest kozakiem :)) wymyślił i opracował naprawdę coś godnego i wartego uwagi dla Diablo :))

W D2 mieliśmy kostkę którą w D3 ten talisman mógłby zastąpić :) jestem za bo wprowadzenie tego w życie to chwila moment dla blizza ;)

Powinien to opatentować i kasiorę na tym zbić :D
Wyjde na nieuka, idiote, itp itd xddd poniewaz nie znam tak dobrze angielskiego hehehe xD ale wierze wam ze to cos naprawde dobrego i godnego uwagi:D!
No nieźle :D.
Czytając tamten temat w połowie zapomniałem, że jest to propozycja gracza i wierzyłem, że czytam patch notes do następnej łatki :).
Ja bym chciał, żeby była kiedyś możliwość wejścia do tych portali, które robią gobliny :P
Oceniac temat aby wiedzieli, ze i w Polsce tez nam sie ten pomysl podoba :)
A jest jakis % szans, ze naprawde to wprowadza, bo wiadomo gra ma byc pod graczy, wiec jak sie wszsytkim bedzie podobalo to jaki problem to wprowadzic w zycie.

Taki patch duzo by zminil, bylo by co robic w miescie poza obecnym kowalem i dodatkowo nowe mapki to czego brakuje w tej grze.
Koleś wsadził mnóstwo pracy i jeszcze miałem niezły pomyślunek.
Powinni go zatrudnić.
Duży szacun
Propsy dla pomysłodawcy, super pomysł! No ale przecież Bli$$ wie co dla nas najlepsze.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum