Poprawki do Diablo III na konsole - wrzesień

Konsola
Poniżej zamieszczamy listę poprawek na miesiąc wrzesień, które dotyczą problemów związanych z rozgrywką i usługami w grze Diablo III na konsole.
Poprawki to aktualizacje, które nie wymagają pobrania przez graczy nowej aktualizacji gry. Niektóre poprawki wchodzą w życie natychmiast z chwilą wprowadzenia ich przez nas do gry - inne zaś wymagają ponownego jej uruchomienia. Jak zawsze, prosimy pamiętać, że niektóre błędy mogą zostać poprawione jedynie za pomocą osobnej aktualizacji.

9 WRZEŚNIA:
Poprawki błędów
  • Naprawiono błąd, który powodował, że pewne określone premie za posiadanie zestawu na stałe modyfikowały podstawowe statystyki bohatera (siłę, zręczność, inteligencję lub witalność) za każdym razem, gdy postać była wyposażana w przedmioty z zestawu, a następnie wchodziła do gry:
    • Pancerz Blackthorna
    • Nieskończona Ścieżka
    • Przenikliwość Strażnika
    • Szepty Zunimassy

Prosimy pamiętać, że poprawki te zapobiegną jedynie ponownym wystąpieniom opisanego wyżej błędu. Aby przywrócić właściwe statystyki postaciom, których dotyczy ów błąd, wprowadzimy osobne aktualizacje gry dla konsol PS3 oraz Xbox 360. Mamy nadzieję, że uda nam się to zrobić do końca bieżącego miesiąca, i poinformujemy was, kiedy tylko aktualizacje będą dostępne do pobrania.
a gdzie troszkę miłości dla wersji PC?????????????????????????????
09.09.2013 15:20Wpis zamieszczony przez: Flesz86
a gdzie troszkę miłości dla wersji PC?????????????????????????????

Soon :).
oglądam stream Kongora i Zweckla i na serio łza się w oku kręci jak się widzi TE rolle...
Zróbcie jak najszybciej serwer online do zapisywania gry, bo to co odpierda.a ten koleś na twitchu to jest parodia gry a nie gra. Poprawiacie jakieś małe błędy a waszym poważnym błędem było to że postacie zapisują się na konsoli. Zróbcie jak najszybciej serwer online.

http://www.twitch.tv/streamerhouse

Niech ktoś z niebieskich się wypowie bo normalnie odeszła mi chęć na grę na konsoli :/
Po prostu żal... naprawiają śmieszne błędy, a w celu zatrzymania dupowania przedmiotów i golda nic nie robią.... Blizz kolejny raz FAILED!
09.09.2013 16:42Wpis zamieszczony przez: Bezel
http://www.twitch.tv/streamerhouse
SŁABO!!, ja w 4 miesiące nazbierałem zaledwie 2k esencji on w 6 dni 26k?
jak to jest mozliwe zeby zrobic taki progres w tak krotkim czasie?
Dupe :D
Myślałem że duplowania złota na serwerach US po wyjściu patcha nic nie pobije... myliłem się... Kompromitacja goni kompromitacje brawo Blizzard ; ) Strach się bać co wywiną z dodatkiem!!!
Gram w d3 na konsoli od premiery, ale jak to ujrzalem to mi sie odechcialo grac ;/
Zauważyłem kilka błędów w wersji na PS3:
- gemy czasem znikają gdy się do nich podbiega, zanim zostaną podniesione.
- postaciom zdarza się na kilka sekund zawiesić w biegu bez możliwości ruchu. Np. podczas ataku na wroga z jednoczesnym wychyleniem gałki analogowej.
- w menu umiejętności nowe runy nie zawsze odpowiednio się oznaczają.
W moim przypadku gra cały czas wyświetla gwiazdkę przy dawno zdobytych runach.

I jeszcze jedna kwesta, nie wiem czy to błąd ale dotarłem do Koszmaru i nadal mam tylko 4 podstawowe barwniki w sklepach - grabarza, wiosenny, zimowy i znikający? Kiedy pojawi się reszta?
Straszne, gościu wbił sobie max kasy i max paragon, okropne, kopiuje przedmioty, przecież to popsuje ekonomię w grze... a nie wróć, przecież na konsoli nie ma ekonomii :D

Ludzie ogarnijcie się, co w wam to przeszkadza? Gracie z nim czy jak? Jak chce sobie psuć grę, to jego sprawa. Nikt wam przecież nie każe używać edytora savów...
@up przeszkadza i to bardzo.
Odechciało mi się grać kompletnie, na dupowanie machnąłem ręką. Ale to? po co mam grać jak wiem że Online jest pełne haxów, którzy mają po 100 paragon i itemy 1h 4k dps.
Bez sens - miałem ambitne plany co do tego Diablo III teraz widzę, że nie ma sensu w to grać. Dzięki Blizzardzie. Niebiescy to są chyba tu od sprzątania a nie podawania konkretnych informacji.

Na prawdę tak ciężko wam zrobić save'y online? Diablo 2 jakoś ma offline/online. Nie rozumiem, nie pojmuje lol.
No ale tak dla was to za dużo roboty. Jeżeli chwalicie się takimi poprawkami. To coś jest chyba nie halo. http://eu.battle.net/d3/pl/blog/10534909/poprawki-do-diablo-iii-lipiec-3007-30-07-2013
Zgadzam się, że chyba najważniejsza poprawka to wprowadzenie save online, podejrzewam także, że nawet jeżeli coś takiego zostanie wprowadzone to będzie trzeba grać od nowa, ponieważ jaki sens będzie miało przeniesienie postaci z edytorów .... Miło by było gdyby ktoś z niebieskich się wypowiedział na ten temat bo jaki sens jest farmić teraz, gdy dzieje się coś takiego.
Diablo na konsole miało założenie rozgrywki lokalnej, nie ma tu battlenetów i innych sieciowych pierdół. Gram od tygodnia ze znajomymi albo z rodziną lokalnie i zabawa jest kozacka, miało się dać grac offline i tak jest, wszyscy którzy edytują save łamią umowę licencyjną i mam nadzieje że dla przykładu MS zbanuje paru oszustom konsole a jak nie to i tak mnie to nie obchodzi, nie ma to kompletnie wpływu na mają grę.
Gram ze znajomymi i w du*ie mam czy ktoś duplikuje czy nie... Nie gram z takimi osobami. Only w gronie swoich towarzyszy. Jestem zachwycony, gra spełnia wszystkie moje oczekiwania. Mało tego, gra mi się o wiele lepiej niz na PC hehe;] W jaki sposób osoby które robią dupe wam przeszkadzają? Gracie z nimi? SPotykacie ich online? Zazdrość? hehe mi to lata koło nosa z takim podejściem gra w moich oczach nie traci nic.
Większość tych troll-postów o edycji save na konsolach, płacz i zazdrość o itemy jest bezcelowa. Blizz wydał grę do zabawy ze znajomymi i ten cel został spełniony w 100%. Mamy loot 1.5 i jeśli MIMO to ktoś musi używać cheat-ów w tej grze to jest chyba najgorszym graczem w histori albo chce w ten sposób wyleczyć swoje kompleksy.

Podsumowując : Jeśli bolą was oczy, serce się kraja i żyłka pęka z nerwów podczas oglądania filmików/screenów to mam jedną radę - NIE OGLĄDAJCIE ICH. Na cheaterów i tak nic nie poradzicie - offline=edycja save; online=BOTY ^_^
czy easy normal and hard, master1-5 difficulty jest jak mp0-10 na versji pc a tryb easy jest jako mp0 na pc czy to działa inaczej ?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum