Zapraszam na regularne streamy z Diablo III i Konkursy

Dzieła społeczności
1 2 3 32 Dalej
Witam serdecznie!!!

Chciałem Was zaprosić na mój stream, który prowadzę już od dłuższego czasu. Staram się rozwijać go o kolejne atrakcje, aby oglądanie lub słuchanie nas na streamie sprawiało wam kupę frajdy!:)

Dlaczego streamuje? Bo po prostu kocham grać w diablo i mam warunki na streamowanie, więc czemu nie?:)

==================================================================

Jeżeli tylko mam możliwość staram się uatrakcyjniać stream o różnego rodzaju konkursy.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas kilku tygodni na streama gościło naprawdę wielu fajnych ludzi a co mnie cieszy bardziej, że pomagają mi oraz angażują się w tworzenie streama, nie będę wymieniał bo nie chciałbym kogoś pominąć, ale jeżeli oglądacie streama to wiecie:))

http://www.twitch.tv/kesiek1981
Aktualnie streamuje Diablo III, Starcraft II: Heart of the Swarm, Heroes of the Storm

Fanpage:

https://www.facebook.com/kesiek

Streamy odbywają się w godzinach od 20:30.
Rezerwacja
Byłem na streamie, miła atmosfera:) A i nawet Ajantis był!^^...jednak najlepszy był pewien gracz, który po północy wpadł i zapytał się, czy jeszcze się załapie na klucz:) Nie wiem kim jesteś, ale jesteś "miszczem":D

@kesiek musisz pisać, że od 22:00 do 22:30 bo nad ranem ktoś Cię obudzi z pytaniem, czy jeszcze jest szansa wygranej:D
hehe ale pisze ze 22 bedzie do wygrania klucz:)
zapraszam na streama trwa
Ponownie zapraszam na streama dzisiaj będzie dyskusja o najnowszych przeciekach które pojawiły się parę dni temu w sieci.Bedziemy dyskutować GerardDiablo co tam wypłyneło
Zapraszam do sprawdzonego streamera.
fajny stream, mi się podoba :-) polecam
Dzięki za dzisiejsze oglądanie streama. Mam dla was dużą atrakcje odnośnie zbliżającego się Blizzconu. Z piątku na sobotę o godz 00:30 zapraszam na streama poświęconego Blizzconowi, gdzie na żywo będzie go relacjonował Kawosz z dołączonymi komentarzami moimi, Kawosza i GerardaDiablo. Wszystkie informacje będą przekazywane z pierwszej ręki. Podczas grania w Diablo III i robienia runów będziemy dyskutowali jakie mogą zaistnieć zmiany w grze po wejściu dodatku Reaper of Souls. Myślę także, iż jeżeli wypadnie legendarny przedmiot z wyższej półki z miłą chęcią przekażę go, któremuś z widzów, tak samo jak to było z kluczykiem do bety Hearthstone: Heroes of Warcraft.Więcej informacji pojawi się w piątek odnośnie streamu o której ruszamy żeby każdy mógł wejść na kanał i oczekiwać na relacje.
Z piątku na sobotę o godz 00:30 zapraszam na streama poświęconego Blizzconowi, gdzie na żywo będzie go relacjonował Kawosz z dołączonymi komentarzami moimi, Kawosza i GerardaDiablo.

Będę pomimo, zjazdu i kolokwium:) Blizzcone jest raz w roku, a zjazdów jest... za dużo:D

Zapraszam serdecznie na streama:)
To znaczy ktoś z was ma wykupiony virtual ticket,czy będziecie na bieżąco brać info z reddita, diablofans etc. ?
07.11.2013 01:14Wpis zamieszczony przez: Oshir
To znaczy ktoś z was ma wykupiony virtual ticket,czy będziecie na bieżąco brać info z reddita, diablofans etc. ?

Tak, bilet jest zakupiony:) Informację od razu będą przekazywane.
A już się martwiłem,na pewno do Was zajrzę, a Rivid pewnie rano wszystko ładnie podsumuje. :)
To zapraszamy wszystkich w tą nockę podczas streamu będzie nazwa podpasowana pod całe wydarzenie żeby było można łatwo znaleźć stream jak wejdzie się w zakładkę z Diablo III zresztą link jest podany w temacie do kanału ale pisze dla tych co akurat będą na twitchu i będą szukać.Jak pisałem wcześniej parę osób dostanie też legendy tylko proszę nie traktować tego że non stop będę rozdawał legendy jak to jest na niektórych streamach ze np mam do rozdania 100legend. Tylko będzie to relacja słowna na żywo z Blizzconu podczas grania.A legendy przy okazji parę osób dostanie w prezencie.
Już jutro ok 21:00 początek relacji z Blizzconu na kanale Keśka. Będziemy oglądać oficjalny stream dzięki wirtualnym biletom i komentować informacje dotyczące Diablo 3 na żywo! W tym samym czasie będzie streamowana rozgrywka Diablo 3.

Informacje dotyczące Diablo 3:

21:00 - 22:00 CET - Intro do Diablo III: Reaper of Souls – narodziny Śmierci

00:30 - 01:30 CET - Diablo III: Reaper of Souls – prezentacja nowości

Jeżeli chodzi o legendy i prezenty dla graczy to chciał bym je rozdać komuś kto dopiero wchodzi na inferno lub z niskim paragonem żeby taka osoba miała coś na start rozdam jeszcze dwa zestawy kamieni i ksiąg
Hej!
Już dziś ok 21:00 początek relacji z Blizzconu na kanale Keśka. Będziemy oglądać oficjalny stream dzięki wirtualnym biletom i komentować informacje dotyczące Diablo 3 na żywo! W tym samym czasie będzie streamowana rozgrywka Diablo 3.

Informacje dotyczące Diablo 3:

21:00 - 22:00 CET - Intro do Diablo III: Reaper of Souls – narodziny Śmierci

00:30 - 01:30 CET - Diablo III: Reaper of Souls – prezentacja nowości

02:00 - 03:00 CET - Diablo III – sesja dot. fabuły i uniwersum (może będzie)

Fajna idea - pewnie was odwiedzę!
08.11.2013 09:51Wpis zamieszczony przez: Berninio
Fajna idea - pewnie was odwiedzę!

Wpadaj śmiało! Wczoraj testowałem grę bez ls i nawet nie padałem częściej niż zwykle :) Dziś na sam początek robimy wojruna żeby pokazać widzom :) Zapraszamy serdecznie
Kesiek,a nie zapomnij popytać Josha czy coś pomieszają we współczynnikach proc coefficient umiejętności Witch Doctora.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum