Błąd 3005

Pomoc techniczna
Wstecz 1 22 23 24 25 Dalej
to są jaja czy co blizz.....
To jest jakiś absurd, wróciłem z roboty z nadzieją że diablo już działa, a tu totalna klapa.
To jest wina Tuska na pewno :D
A w aplikacji battle.neta usunęło mi Hearthstone
mam nadzieje że do 18:00 d3 będzie działać tak jak trzeba i życzę nim rozwiązania problemu ..
nie do tylko << O >> ^^
co tu sie dzieje .....tyle sosu za ta giere!
Ile za ten czas można było wydropić dobrych itemków i golda, a ile leveli nabić! Znając życie blizzard
i tak nic się nam nie odpłaci.
na wcześniejszych stronach pisano podobno że odkryli już źródło problemu ale żeby go usunąć to nie potrafią blizzard powinien ograniczyć twórczość do filmów i animacji bo w tym jest niezastąpiony a resztę w ręce fachowców oddać :-((
Hehe mam nadzieję że jesteście świadomi że w trakcie awarii aukcje na AH się automatycznie nie przedłużają :)
Jeżeli ktoś wygrywał wasze mempo cc6 za 1 milion to za tyle je wygrał :| Sam straciłem kupę kasy na aukcjach w trakcie takich akcji jak od wczoraj.

Great job B...
A do dupy z tym wszystkim, idę pograć w Asasyna 4, już 2 razy przeszedłem i mi się spodobał :D
no to super bo licytowałam jedyne spodnie których naszukałam się przez tydzień za normalna cenę !!!! pewnie ktos miedzy czasie przebil moja oferte :-(((((
DZIAŁA!!!

Mi to na nerwy :)
Trolololo
A PST działa cały czas... masakra jakaś....
Jak nazywa się bilet do kibla?

Kupon...
Ja nie mogę!
Tylko przepraszają i przepraszają. Zamiast jednego gościa który przepraszam i przekonuje, że nad tym pracuje...Po takiej awarii cały obiekt powinien stać na nogach i naprawiać...
u mnie nadal nic :( ale już w sobotę wieczorem krzaczyło bo miałam spore problemy z zalogowaniem sie i dopiero za enty raz sie udało. Dzisiaj w ogóle nie udaje się. :(
A szkoda, bo akurat dzisiaj to mój jedyny wolny dzień aż do ... połowy stycznia i tak miałam ochotę aby sobie chwilę pograć a tu ... błąd serwerów :~(
w święta pograsz ;)
Grałem w masę gier i nie raz byłem świadkiem wyłączania serwerów przez np. ataki DDOS. Zawsze wiązało się to z jakąś rekompensatą dla graczy. Od Blizzarda nawet nie oczekuję wpadnięcia na pomysł rekompensaty.
Wystarczyłaby rekompensata w postaci duuuuuuuużej ilości mieszków złota ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum