Błąd 3005

Pomoc techniczna
Wstecz 1 23 24 25 Dalej
Polecam gre Path of Exile ; ) na zapchanie czasu, jest duzo lepsza od d3 ^^ no ale... Diablo jednak ma w sobie to cos ; )
Oni maja w nas wy*** bo co takie ludki mogą zrobić popisać i tyle ;/
inne serwery mogą iść ale Europa nie 24h robią i zrobić nie mogą :D
bloobel - na kit złoto, powinni dać keye do beta testów RoS dla każdego kto gra na serwerze EU.
zapraszam na PST w ramach walki z nudami tam chula wszystko cały czas :)) <LOL>
up

no ciekawe, jak się dostana ci co nie dostali nawet keya do beta RoS
testy 2.0 sa otwarte... nie trzeba miec keya
Jest Gruba Bożena .
MaGIC, ale na samych testach 2.0.1 to chuuuuu jest. Nic do testowania w zasadzie...żeby przynajmniej exp leciał, to by można było się pokwapić o pogranie, ale tak to co? (nawet medalion, który już miałam na sobie musiałam zdjąć, bo był od 61 lvl(??!!) ). Jak grałam, to ani jeden biały item mi nie poleciał, a są potrzebne (w ilościach sporych :P), żeby przetestować czy np polepszyły się crafty
heheh prawda... popatrzyłem co sie zmieniło... pograłem 10min i po zabawie...
up

jak otwarte skoro ja nawet bety zainstalować nie mogę
To lekka przesada ile to moze trwac nie wierze ze blizz nie potrafi rozwiazac takiego problemu przeciez to ich servery wiec powinni sie na tym znac...
wczoraj można było betę ściągnąć... jest dokładne info od blizza jak to zrobić...
Hacken1980 - key do bety bylby godziwą rekompensatą ;)
taaa... wtedy to by dopiero serwery padły...
:D
myśle że pozwy w amerykańskim stylu od setki graczy wyleczyły by ich z nieróbswta i zmieniły stan rzeczy raz na zawsze
A ktoś już może dostał keya do zamkniętej bety RoS ?
No kurde naprawcie już to bo już jestem w połowie Internetu, do wieczora cały przejrzę i co wtedy xD
na zabicie czasu :) http://www.youtube.com/watch?v=hULgdwfCLDo
w święta nie pogram bo też nie mam wolnego (dzieci i rodzina na głowie) .... ino dziś a i tak czas mi się kończy i tylko dwie godziny luzu mi jeszcze zostały więc chyba nici z diablo :(

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum