Przeklęte skrzynie - gdzie są i dlaczego warto je robić

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 7 8 9 Dalej
ktoś trafił na Przeklęte Miechy z A1 po dodatku ? byłem tam z 50-60 razy i tylko raz miałem "fragment poziomu" jak ten z screena - tylko bez skrzynki...
12.04.2014 16:00Wpis zamieszczony przez: Fjuczers
ktoś trafił na Przeklęte Miechy z A1 po dodatku ? byłem tam z 50-60 razy i tylko raz miałem "fragment poziomu" jak ten z screena - tylko bez skrzynki...

Tak, właśnie się udało w trybie przygody :) Co do ilości prób to lepiej przemilcze ten temat ;/

PS.
Dodam tylko, że nie było akurat zlecenia w tej lokacji.
13.04.2014 15:17Wpis zamieszczony przez: Genotrix

Tak, właśnie się udało w trybie przygody :) Co do ilości prób to lepiej przemilcze ten temat ;/

u mnie juz na liczniku 200, jade dalej...

EDIT:

nie wiem czy to przypadek, ale po tych 200+ próbach solo postanowiłem pofarmic skrzyneczki. wchodze do pierwszego party, a tam quest na zabicie mobka na 3cim poziomie agonii i co ? i jest event na przekleta skrzynie!!!

wniosek ? solo/fabularnie zabugowane, jako bounty dziala. nie jestem pewien tego na 100%, moze to tylko szczescie.
Mi z przeklętej skrzyni, na jakieś ~200 zrobionych, poleciała aż jedna legenda. Strata czasu :)
"Przeklęte torfowisko" pojawia się na szczycie piramidy takiej samej, jak podczas eventu "Władca wzgórza" (Ścieżki utopców), ale nie podczas jego trwania.
PRZEKLĘTE TORFOWISKO - ja trafiłem w trybie przygody na Ścieżce Utopców (tak wiem że ta misja tylko tam występuje ;) )
PRZEKLĘTE MIASTO - zaliczone w trybie kampanii, PRZEJŚCIE DO KORVUSU, kapliczka.
Czy ktoś trafił Przeklęte miechy (akt I) w trybie kampanii.
I czy Przeklęty Młyn to w ogóle się znalazł komuś ??
Przeklęty młyn występuje w trybie kampanii ale bardzo, bardzo rzadko.
Przeklęte miechy występują tylko w trybie przygody, zarówno jako zlecenie jak i poza zleceniem.
mój
Przeklęty młyn
http://i1298.photobucket.com/albums/ag60/JarJarod/Diablo%20III%20screeny/Ciekawostki/Przeklete%20skrzynie/Przekl1190tyM1420yn_zps7beec87e.jpg

a czasem na terenie Starego Młyna

http://s1298.photobucket.com/user/JarJarod/media/Diablo%20III%20screeny/Ciekawostki/Przeklete%20skrzynie/Przekl1190tym1420yn1_zps96b497c0.jpg.html
cześć

słuchajcie mam mały problem
szukam przeklętej skrzyni która żmii przeklęty młyn z Akt - I -

wiec pytam was gdzie owa skrzynia ma się znajdować
proszę odpowiedz bo szukam i szuka i nic z tego nie wychodzi
tyle wiem że ma niby znajdować się na polach niedoli jeśli tak do gdzie bo cały czas wchodzę a tu zaciszny zagajnik a nie przeklęty młyn
11.10.2014 16:59Wpis zamieszczony przez: KRYSTIANNOL
cześć

słuchajcie mam mały problem
szukam przeklętej skrzyni która żmii przeklęty młyn z Akt - I -

wiec pytam was gdzie owa skrzynia ma się znajdować
proszę odpowiedz bo szukam i szuka i nic z tego nie wychodzi
tyle wiem że ma niby znajdować się na polach niedoli jeśli tak do gdzie bo cały czas wchodzę a tu zaciszny zagajnik a nie przeklęty młyn

Znajduje sie na polach niedoli. Proponuje otwierac nowe gry do czasu az ci wylosuje to zlecenie :)
Wiecie może gdzie znaleźć osiągnięcia z aktu V
Nawrócony kultysta
Zabawa w chowanego

Szukałam informacji, ale niestety kiepsko mi to wyszło. Zwłaszcza z nawróconym kultysta.
06.11.2014 15:56Wpis zamieszczony przez: Deedra
Wiecie może gdzie znaleźć osiągnięcia z aktu V
Nawrócony kultysta
Zabawa w chowanego

Szukałam informacji, ale niestety kiepsko mi to wyszło. Zwłaszcza z nawróconym kultysta.

Dzielnica gminu albo wzgórza zachodniej marchii, nigdy nie mogę zapamiętać, ale szukaj tam a na pewno znajdziesz. Często pojawiają się jako zlecenia co znacznie ułatwia ich zdobycie.
No właśnie cały czas tam robiłam w tych dwóch punktach, ale nic nie udało się zdobyć więc trochę zwątpiłam i musiałam się upewnić. Znaczy, że trochę pecha miałam i nic mi się nie pojawiło :D Dziękuje :)
No i to ja rozumiem :D - Aktualizowany i poukładany temat :D
Przydatny :)
Musiał odkopać temat, żeby podzielić się swoim zadowoleniem dotyczącym nienagannego porządku w owej dyskusji. I zaiście bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
08.03.2015 22:17Wpis zamieszczony przez: Silath
Musiał odkopać temat, żeby podzielić się swoim zadowoleniem dotyczącym nienagannego porządku w owej dyskusji. I zaiście bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

indeed
    teal'c :)
wykonał ktoś ten przeklety podest?
Przeklęty podest jest zbugowany.
Za to parę razy trafiłam już na "przeklętą ambonę" (zabić 100 potworów) w Promiennej Kaplicy na drugim poziomie ogrodów. Po jej wykonaniu nie zalicza jednak przeklętego podestu. Pewnie twórcy zrobili zmianę, a zapomnieli zaimplementować do osiągnięć. Mały tip: do kaplicy trzeba iść parę razy, bo przy pierwszych odwiedzinach jest scenka rodzajowa z z aniołami i bicie mobów. Dopiero po kolejnych odwiedzinach może pojawić się skrzynia.
Przeklęty Podest nie jest zbugowany, ledwo wczoraj 2 gości w mojej grze (levelowani) zaliczyli osiągnięcie właśnie przez zrobienie PP.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum