Brak dropu dziennik więźnia

Pomoc techniczna
Jak w temacie. Wyjście z Sal Agonii lv2 na Wyżynne Przejście
Spawnuje się tam quest i potwór Udręczony Behemot. Przed 2.0.1 potwór ten wyrzucał Dziennik Więźnia po poprawce próbowałem kilkadziesiąt razy różnymi postaciami włącznie z grą od początku i dziennika nie uzyskałem.

tutaj link http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/11914281490 gdzie również poruszny jest ten problem.
Witam i dziękuję za raport.

Opisany błąd zostanie przekazany do zbadania.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Problem występuje nadal w 2.0.2 :/
05.03.2014 14:29Wpis zamieszczony przez: Clair
Problem występuje nadal w 2.0.2 :/

Jeżeli to faktycznie był błąd, to czas jaki minął od zgłoszenia usterki do wprowadzenia aktualizacji był zbyt mały, aby załatać ten błąd.

Pamiętajmy, że aktualizacja jest konfigurowana o wiele wcześniej niż jej wprowadzenie :).
Witam raz jeszcze Clair!

Dziękuję za odpowiedź i potwierdzam, że łatka tego błędu nie załapała się do patcha 2.0.2 i ukaże się w jednej z przyszłych aktualizacji.

Pozdrawiam
2.0.3.22427 Nadal brakuje tego dropu ;) Wiem, że przynudzam, ale blokuje mi to kilka aczików :)
Witam ponownie Clair!

https://eu.battle.net/d3/forum/topic/10003920442 - błąd jest znany i lubiany :) Z listy Znanych Błędów do korekty z reguły mija niewiele czasu, więc trzymam kciuki.

Pozdrawiam
to jest denerwujące, nie to, że nie zawsze wypada, robiłem to chyba ze 20 razy i ani razu...
Wczoraj probowalem kilkanascie razy i nadal leca tylko losowe itemy, a dzinnika brak...
Witam ponownie!

Dziennik powinien zacząć pojawiać się poprawnie po korekcie, która jest planowana na jedną z najbliższych aktualizacji.

Pozdrawiam
Oprócz tego mam jeszcze problem z dziennikiem Fuada z aktu II. Dokladnie to samo co z dziennikiem wieznia, czyli próbowałem wiele razy, różnymi postaciami i nie mam dropu księgi. Za każdym razem zabijam Fuada, wszystkie potwory i sprawdzam wszystkie ciałą. Chyba cos jest nie tak. Mógłby ktoś to sprawdzić? Czy ktoś ma podobnie?
Mam podobny problem. Ile razy nie próbowałbym: Dziennika więźnia i Dziennika Fuada ni widu ni słychu :/
Dziękuję za kolejne raporty.

Oba dzienniki zostaną poprawione w przyszłych aktualizacjach, a ich mechanika zmieni się najpewniej z dropu na automatyczne zaliczenie w momencie zabicia odpowiedniego przeciwnika.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Nareszcie znalazłem dlaczego nie mogę znaleźć tego dziennika...
czekam z niecierpiwością na naprawę
pozdr
czy ta aktualizacja jest już zrobiona? bo dalej mi nie zalicza...
Nie i znając życie nie zostanie to poprawione w przyszłych aktualizacjach. Ciągnie się to już miesiącami w kilku jak nie kilkunastu wątkach. Niektóre już przestały istnieć jakby problem został rozwiązany. To nie jest czasochłonna poprawka ale zapewne o najniższym priorytecie i prędzej usuną tego achievement'a niż go naprawią. Taka jest przykra prawda, bo jeśli to byłby problem np. z możliwością kupna czegoś to zostałby rozwiązany w przeciągu maksymalnie paru godzin.
I dalej nic :(
To jest deprymujące
Lubię zbierać wszelkie osiągnięcia i taki błąd, który wydaje się łatwy do naprawienia zniechęca do samej gry poprzez podejście producenta do problemu, który wielokrotnie zgłaszany wydaje się zapomniany i odrzucony.
Jest jeszcze jeden temat, który osobom nie grającym w Diablo 3 od początku (ale od pojawienia się dodatku - jak to jest w moim przypadku), może sprawiać sporo problemów.
Jest to mianowicie osiągnięcie, w którym trzeba stworzyć u złotnika po jednym krysztale promienistym gwieździstym.
Moje pytanie to: Skąd osoba grająca od razu z dodatkiem ma wziąć tyle pomniejszych kryształów aby wykonać to osiągnięcie??
W tej chwili jedynym chyba sposobem jest tworzenie postaci, które po osiągnięciu 61 lvl (kiedy to przestają nam wypadać kryształy poniżej markizowych) wypadałoby kasować i tworzyć kolejne :(. Nie po to chyba jest 12 miejsc na postacie, których i tak zabraknie bo po zrobieniu 12 postaci razem z żoną (i połączeniu składników) jeszcze przed nami daleka droga aby choć jedno z nas wykonało to osiągnięcie :/

Pozdrawiam
czy to oznacza ze produkt jest wadliwy i mogę domagać się zwrotu.... ?
P.S. gram dopiero od miesiąca - od razu z dodatkiem
Ja się przyłączam. Nie wypada mi dziennik więźnia i dziennik Fuada. Dodatkowo nie pojawia mi się Vendel w Wieży Strażniczej (akt I), mogę sobie łazić do tej wieży różnymi postaciami, a i tak go niema. To się robi nudne. Ile razy można powtarzać wciąż to samo.I zdaje mi się, że miało być coś zrobione z Przeklętym Młynem, ale nawet nie próbuję tego szukać, bo szkoda mi czasu.
To naprawdę wkurza.
Witam wszystkich raz jeszcze!

Dziennika Fuada wciąż znajduje się niestety na liście znanych błędów gry http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/10119402445 .

Naprawa tego błędu nie została wprowadzona w ostatniej aktualizacji - zostanie to zrobione w jednym z przyszłych patchy.

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum