jak odzyskac konto

Pomoc techniczna
moja sytaucja wygląda tak miałem kiedyś konto z diablo III doszło do włamania na moje konto i złodziej zmienił maila na innego jak mam odzuskać teraz konto. gdy nie znam maila i hasła jakie są opcje. znam tylko key z do diablo.
dowód zakupu + key + http://eu.battle.net/pl/security/help

Ja mam że 30 samych keyów bo kupiłem pudełka sprzedawane na allegro gdzie sprzedawca nie odkleił kodu, a sprzedał sam klucz, więc wydaje mi się że posiadanie samego keya nie powinno być warunkiem zwrócenia konta.

poza tym tak słyszałem taki wałek na allegro jest sprzedajesz konto z hasłem, gość pogra 2-3 miesiące, a właściciel pisze do blizza podaje cdkey/paragonik czy co tam chcą i konto wraca do sprzedającego :) ( tylko ze słyszenia )
Witam,

Zastosuj się do rad użytkownika darkmajin, a wszystko powinno się udać :).

05.03.2014 13:50Wpis zamieszczony przez: darkmajin
Ja mam że 30 samych keyów bo kupiłem pudełka sprzedawane na allegro gdzie sprzedawca nie odkleił kodu, a sprzedał sam klucz, więc wydaje mi się że posiadanie samego keya nie powinno być warunkiem zwrócenia konta.

Jeszcze trzeba znać e-mail konta do którego został przypięty klucz gry.
Nawet jeżeli haker zmienił adres e-mail na inny, to Blizzard ma w bazie danych stary adres :).
Czasem przydaje się również skan dowodu osobistego.

Jeżeli będziesz potrzebował dalszej pomocy, to zawsze możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i opisać tam swój problem:
https://eu.battle.net/support/pl/help/

Niestety w przypadku włamań na konto, my z forum możemy tylko przekierować cię do odpowiednich instytucji które się tym zajmują.

Pozdrawiam.
Witam SuperMag!

Dziękuję za wiadomość.

Forum Pomocy Technicznej nie może udzielić bezpośredniej pomocy z odzyskaniem konta, ale Dział Obsługi Graczy Battle.net uczyni to na pewno.

Skontakuj się z nimi jak najszybciej, a w swojej wiadomości podaj jak najwięcej informacji odnośnie utraconego konta oraz, na wszelki wypadek, nowy adres e-mail do zarejestrowania na koncie.

Jeśli nie pamiętasz zbyt wielu danych konta, to dla pewności polecam dołączyć zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości wydanego przez państwo (np.: paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty), który potwierdzi Twoją tożsamość jako właściciela konta.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
wysłałem już dwa zgłoszenia o pmoc jedno wczoraj drugie dzisiaj moge tu podac kod pierwszego zgłószenia jak trzeba czekam dość długo żadnego potwierdzającego maila nie było że sprawa jest w toku czy coś. nie pisał bym tematu jak bym dostał maila i sprawy by nie było.
Witam ponownie!

Dziękuję za odpowiedź.

Skonsultowałem się z naszymi Specjalistami od kont Battle.net i okazało się, że żadne żądanie pomocy z Twojej strony jeszcze nie nadeszło.

Proszę pamiętać, że musi być ono wysłane ze strony eu.battle.net, a nie w formie zwykłej wiadomości e-mail.

Do odszukania konta będzie niezbędny pełny klucz aktywacyjny Diablo 3 oraz zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości wydanego przez państwo (np.: paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty), który potwierdzi Twoją tożsamość jako właściciela konta.

Pozdrawiam
jaki jset satus tego zgłoszenia o kodzie 39977769 zostało nadane w wtorek ani maila ani nic. mamy już piątek.
Witam raz jeszcze SuperMag!

Twoje żądanie pomocy zostało już zamknięte z odpowiedzią i dalszymi instrukcjami.

Na wszelki wypadek poprosiłem Specjalistkę z Działu Obsługi, aby całość korespondencji przesłać raz jeszcze na Twój zarejestrowany adres e-mail.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
witam, zgłosiłem żądanie pomocy "Numer zgłoszenia: EU54215686"
Prosze o odpowiedz
@Maniek: Dział Pomocy odpowie na twoje Żądanie Pomocy tak szybko, jak to będzie możliwe.
Witam kupilem orginalna gre diablo 3 od kogos lecz nie posiada ona cd keya czy mozna go jakos dostac dziekuje
Witam posiadam orginalne gry diablo 3 i dodatek ale nie mam cd keyow czy mozna je jakos dostac albo nabyc dziekuje.
kupilem orginale diablo 3 z cd kayem i nic mam wersje standard a gram na starterze i nie moge zarejestrowac klucza po restarcie systemu

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum